ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Një gjë a gjëzë me zë e figurë nga Luana Vjollca

Një gjë a gjëzë me zë e figurë nga Luana Vjollca
Moderatorja ka menduar te provokoje fans-at e saj kur postoi nje video shoqeruar edhe me fjale. E ulur ne nje karrige ajo eshte e rrethuar nga disa persona qe po kujdesen per te. Me nje fustan qe nxjerr ne pah format e ...
ikub.al | 10-Oct-2019 13:07
Moderatorja ka menduar te provokoje fans-at e saj kur postoi nje video shoqeruar edhe me fjale. E ulur ne nje karrige ajo eshte e rrethuar nga disa persona qe po kujdesen per te. Me nje fustan qe nxjerr ne pah format e ...

Bora dhe Jonida, kunata dhe partnere
Por qe veç kesaj do te jene edhe partnere. Po jua shpjegojme me qarte: Ështe vendosur qe Bora Zemani do te vije ne ekran me nje spektakel ku do te flitet per moden dhe konkurrencen mes dizajnereve te rinj shqiptare. Ai ...
ikub.al | 10-Oct-2019 12:48
Por qe veç kesaj do te jene edhe partnere. Po jua shpjegojme me qarte: Ështe vendosur qe Bora Zemani do te vije ne ekran me nje spektakel ku do te flitet per moden dhe konkurrencen mes dizajnereve te rinj shqiptare. Ai ...

Tayna vjen sensuale në një fotografi pa sytjena
Reperja e famshme shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Me këtë rast, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 18:10
Reperja e famshme shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Me këtë rast, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa ...

Dikur dhe tani: Ndryshimi radikal i Morena Tarakut në këto 10 vite
Bukuroshja me prejardhje nga Peja, Morena Taraku, e nisi karrierën e saj në moshë shumë të re fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare. Ajo u shpall “Miss Kosova 2010” dhe po në të njëjtin vit mori pjesë në ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 16:27
Bukuroshja me prejardhje nga Peja, Morena Taraku, e nisi karrierën e saj në moshë shumë të re fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare. Ajo u shpall “Miss Kosova 2010” dhe po në të njëjtin vit mori pjesë në ...

Rita Ora: Mamaja më ndihmon t’ja dal me gjendjen mendore
Data 10 tetor, e cila njihet ndërkombëtarisht si dita ndërkombëtare e shëndetit mental, është shënuar me aktivitete dhe mënyra të ndryshme në mbarë globin. Edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, nuk ...
Lapsi | 10-Oct-2019 18:47
Data 10 tetor, e cila njihet ndërkombëtarisht si dita ndërkombëtare e shëndetit mental, është shënuar me aktivitete dhe mënyra të ndryshme në mbarë globin. Edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, nuk ...

“Angeline Jolie në versionin shqip”, Morena Taraku ‘transformohet’ në dukje si aktorja e famshme
Modelja shumë e përfolur e showbizit, Morena Taraku, ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Që kur ishte pjesëmarrëse në konkurset e bukurisë e deri te debutimi i saj në muzikë në vitin 2012, Taraku ishte gjithnjë e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:58
Modelja shumë e përfolur e showbizit, Morena Taraku, ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Që kur ishte pjesëmarrëse në konkurset e bukurisë e deri te debutimi i saj në muzikë në vitin 2012, Taraku ishte gjithnjë e ...

Rita Ora uron ditën botërore të shëndetit mental, tregon disa këshilla që duhet ndjekur për një jetë më të lumtur
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:01
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...

Ava Max falënderon fansat LGBTI, shpallet “artistja më depërtuese e vitit” nga revista më e shitur e këtij komuniteti në Evropë
Këngëtarja e re shqiptare, Ava Max, e cila po shënon suksese të shumta në botë, tashmë krenohet me dy nominime në eventin e madh, MTV EMA 2019. Javën e kaluar u bë e ditur, që ajo ka arritur të nominohet për çmimet ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 12:58
Këngëtarja e re shqiptare, Ava Max, e cila po shënon suksese të shumta në botë, tashmë krenohet me dy nominime në eventin e madh, MTV EMA 2019. Javën e kaluar u bë e ditur, që ajo ka arritur të nominohet për çmimet ...

Loredana lë të gjithë pa fjalë, tregon aftësitë në ‘freestyle’
Loredana Zefi është repere shqiptare, fama e së cilës ka kaluar gjithë kufijtë, shkruan . Ajo numëron disa hite në repertorin e saj, ndërsa së fundi po shijon suksesin e albumit të saj të parë. Përmes një postimi në ...
Lajminet | 10-Oct-2019 18:37
Loredana Zefi është repere shqiptare, fama e së cilës ka kaluar gjithë kufijtë, shkruan . Ajo numëron disa hite në repertorin e saj, ndërsa së fundi po shijon suksesin e albumit të saj të parë. Përmes një postimi në ...

Në ndejën e ditëlindjes, Bella puthet në buzë me modelen e njohur
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen e 23-të, meqë rast organizoi festë me miqtë e saj më të mirë, shkruan . Natyrisht që në këtë ndejë nuk mungoi modelja Kendall Jenner, me të cilën Bella Hadid ka marrëdhënie shumë të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 18:37
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen e 23-të, meqë rast organizoi festë me miqtë e saj më të mirë, shkruan . Natyrisht që në këtë ndejë nuk mungoi modelja Kendall Jenner, me të cilën Bella Hadid ka marrëdhënie shumë të ...

Kendall Jenner puth në buzë shoqen e ngushtë për ditëlindje
Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 18:21
Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story ...

Kjo femër i ka të pasmet më seksi në botë (Video 18+)
Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj. Modelja e fitnesit dhe trajnerja personale, Victoria Lomba, u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në ...
Gazeta Observer | 02-Sep-2019 12:22
Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj. Modelja e fitnesit dhe trajnerja personale, Victoria Lomba, u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në ...

Kendall e puth shoqen në buzë për ditëlindje (VIDEO)
Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story të Kendall dhe shkroi: “Urime ditëlindja ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 18:00
Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story të Kendall dhe shkroi: “Urime ditëlindja ...

Xherdan Shaqiri feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij
Xherdan Shaqiri sot feston ditëlindjen, me këtë datë ai mbushi plot 28 vjet jetë, shkruan . Futbollisti me këtë rast ka pranuar një dhuratë të këndshme, e që ishte një tortë, me fotografinë e tij me kupë në dorë. Me ...
Lajminet | 10-Oct-2019 17:36
Xherdan Shaqiri sot feston ditëlindjen, me këtë datë ai mbushi plot 28 vjet jetë, shkruan . Futbollisti me këtë rast ka pranuar një dhuratë të këndshme, e që ishte një tortë, me fotografinë e tij me kupë në dorë. Me ...

Bebe Rexha vë në pah trupin duke bërë lëvizje provokuese në fustanin elegant
Bebe Rexha sërish sjell një postim ku tregon format e saj në veshje provokative. Këngëtarja me prejardhje shqiptare e me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Së fundmi, ajo ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:45
Bebe Rexha sërish sjell një postim ku tregon format e saj në veshje provokative. Këngëtarja me prejardhje shqiptare e me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Së fundmi, ajo ...

Ndryshimi radikal i Morena Tarakut në këto 10 vite (Foto)
Bukuroshja me prejardhje nga Peja, Morena Taraku, e nisi karrierën e saj në moshë shumë të re fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare. Ajo u shpall “Miss Kosova 2010” dhe po në të njëjtin vit mori pjesë në ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 16:41
Bukuroshja me prejardhje nga Peja, Morena Taraku, e nisi karrierën e saj në moshë shumë të re fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare. Ajo u shpall “Miss Kosova 2010” dhe po në të njëjtin vit mori pjesë në ...

Rita Ora shkëlqen në Moskë: Nëna ime ka studiuar këtu, më pëlqen ushqimi dhe kultura e këtij vendi
Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit, ka qenë arsyeja pse ai u nda nga ish-bashkëshortja e tij, Cheryl Dhe këngëtarja shqiptare me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 09:13
Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit, ka qenë arsyeja pse ai u nda nga ish-bashkëshortja e tij, Cheryl Dhe këngëtarja shqiptare me ...

Flori dhe Xeni befasojnë me postimet për njëri-tjetrin
Flori Mumajesi ka bërë një postim për këngëtarin e muzikës popullore, Shkelzen Jetishi – Xenin. Kantautori nga Shqipëria, Flori Mumajesi ka postuar një foto të tij me Xenin, ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin e ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:14
Flori Mumajesi ka bërë një postim për këngëtarin e muzikës popullore, Shkelzen Jetishi – Xenin. Kantautori nga Shqipëria, Flori Mumajesi ka postuar një foto të tij me Xenin, ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin e ...

Ava merr çmim të rëndësishëm, falënderon edhe fansat LGBTI për mbështetjen (FOTO)
Ava Max është shpallur “Artistja më depërtuese e vitit”. Këngëtarja me prejardhje shqiptare e cila po korrë sukses edhe në botë, Ava Max, është nderuar me çmim të rëndësishëm. Ajo është shpallur si “Artistja më ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 15:57
Ava Max është shpallur “Artistja më depërtuese e vitit”. Këngëtarja me prejardhje shqiptare e cila po korrë sukses edhe në botë, Ava Max, është nderuar me çmim të rëndësishëm. Ajo është shpallur si “Artistja më ...

Të gjjithë po flasin për ndarjen e mundshme nga Mozzik, Loredana jep këtë mesazh të çuditshëm!
Këngëtarja shqiptare, Rozana Radi ka qenë njëra ndër artistet më të përfolura të showbiz-it. Vite më parë, 49 vjeçarja ka qenë në lidhje me reperin kosovar, Mc Kresha, por lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë dhe artistët ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 15:54
Këngëtarja shqiptare, Rozana Radi ka qenë njëra ndër artistet më të përfolura të showbiz-it. Vite më parë, 49 vjeçarja ka qenë në lidhje me reperin kosovar, Mc Kresha, por lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë dhe artistët ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved