ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 03:49

Renault sjell makinën e re elektrike, që do të konkurojë fuqishëm rivalët Tesla dhe Volkswagen

Renault sjell makinën e re elektrike, që do të konkurojë fuqishëm rivalët Tesla dhe Volkswagen
Kompania e automobilave Renault po përpiqet me shpejtësi të arrijë rivalët e saj në plotësimin e kërkesave të tregut për makina elektrike. Kompania franceze në vitin 2022 pritet që së bashku me ndihmën e Nissan të ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 20:31
Kompania e automobilave Renault po përpiqet me shpejtësi të arrijë rivalët e saj në plotësimin e kërkesave të tregut për makina elektrike. Kompania franceze në vitin 2022 pritet që së bashku me ndihmën e Nissan të ...

Renault sjell makinën e re elektrike, që do të konkurojë fuqishëm rivalët Tesla dhe Volkswagen
Kompania e automobilave Renault po përpiqet me shpejtësi të arrijë rivalët e saj në plotësimin e kërkesave të tregut për makina elektrike. Kompania franceze në vitin 2022 pritet që së bashku me ndihmën e Nissan të ...
ScanTv | 10-Oct-2019 18:57
Kompania e automobilave Renault po përpiqet me shpejtësi të arrijë rivalët e saj në plotësimin e kërkesave të tregut për makina elektrike. Kompania franceze në vitin 2022 pritet që së bashku me ndihmën e Nissan të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved