ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

Raporti sekret i zv.ministrit të Kulturës, Mantho Bala: Regjizori Leka Bungo bëri krahasime të poshtra me Sekretarin e Parë të Komitetit Qëndror

Raporti sekret i zv.ministrit të Kulturës, Mantho Bala: Regjizori Leka Bungo bëri krahasime të poshtra me Sekretarin e Parë të Komitetit Qëndror
Memorie.al publikon raportin sekret të vitit 1973 të zv/ministrit Mantho Bala, i cili informon Komitetin Qëndror të PPSH-së lidhur me problemet që kishin dalë në Teatrin dhe Estradën e Fierit, ku regjizorët Leka Bungo ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:46
Memorie.al publikon raportin sekret të vitit 1973 të zv/ministrit Mantho Bala, i cili informon Komitetin Qëndror të PPSH-së lidhur me problemet që kishin dalë në Teatrin dhe Estradën e Fierit, ku regjizorët Leka Bungo ...

Dokumenti sekret: Kur oficeri i kufirit Koço Danaj, në vitin 1974 detyroi Enverin të ndalonte filmin italian “Gruaja më e bukur”…
Memorie.al publikon dokumentet sekrete te vitit 1974 me korrespodencën në mes Komitetit Qëndror të PPSH-së të firmosur nga Hysni Kapo dhe sekretari personal i Enver Hoxhës, Haxhi Kroi, me Komitetit të Partisë të ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 17:32
Memorie.al publikon dokumentet sekrete te vitit 1974 me korrespodencën në mes Komitetit Qëndror të PPSH-së të firmosur nga Hysni Kapo dhe sekretari personal i Enver Hoxhës, Haxhi Kroi, me Komitetit të Partisë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved