ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:48

Rama nga Novi Sadi: Kam qenë gjithmonë kundër shkëmbimit të territoreve

Rama nga Novi Sadi: Kam qenë gjithmonë kundër shkëmbimit të territoreve
“Unë kam qenë gjithmonë kundër shkëmbimit të territoreve, si një metodë për t’i rënë shkurt një procesi që është shumë i komplikuar, por nga ana tjetër është e paimagjinueshme që të arrihet në një përfundim nëse nuk ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 22:31
“Unë kam qenë gjithmonë kundër shkëmbimit të territoreve, si një metodë për t’i rënë shkurt një procesi që është shumë i komplikuar, por nga ana tjetër është e paimagjinueshme që të arrihet në një përfundim nëse nuk ka ...

Rama për Kurtin: Përkundër tij unë s’bëj politikë me bisedat që shkëmbejmë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë . Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 23:18
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë . Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ...

Rama: Zgjidhja e ngërçit me Serbinë jo me çdo çmim – jo në kurriz të Kosovës dhe Kombit Shqiptar
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 23:12
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...

Rama: Albin Kurti bën politikë sipas raporteve personale, ndërsa Haradinaj prodhon gënjeshtra
Kryeministri Edi Rama, në një intervistë në Tv Klan, ka thënë se kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj ka gënjyer për shkëmbimin e territoreve të Kosovës dhe Serbisë. “Ajo që është thelbësore është që ...
Dritare | 10-Oct-2019 22:41
Kryeministri Edi Rama, në një intervistë në Tv Klan, ka thënë se kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj ka gënjyer për shkëmbimin e territoreve të Kosovës dhe Serbisë. “Ajo që është thelbësore është që ...

Edi Rama flet për herë të parë për raportin me Albin Kurtin
Kreu i qeverisë Edi Rama është prononcuar për herë të parë në lidhje me raportet që ka me kryeministrin e ri të Kosovës Albin Kurti, politikan me të cilin dikur Rama ndante një raport mjaft të afërt. Në një intervistë ...
InFokusi | 10-Oct-2019 22:31
Kreu i qeverisë Edi Rama është prononcuar për herë të parë në lidhje me raportet që ka me kryeministrin e ri të Kosovës Albin Kurti, politikan me të cilin dikur Rama ndante një raport mjaft të afërt. Në një intervistë ...

Edi Rama flet për raportin me Albin Kurtin
Kreu i qeverisë Edi Rama është prononcuar për herë të parë në lidhje me relatat që ka me kryeministrin e ri të Kosovës Albin Kurti, politikan me të cilin dikur Rama ndante një raport mjaft të afërt. Në një ...
Zeri | 10-Oct-2019 22:31
Kreu i qeverisë Edi Rama është prononcuar për herë të parë në lidhje me relatat që ka me kryeministrin e ri të Kosovës Albin Kurti, politikan me të cilin dikur Rama ndante një raport mjaft të afërt. Në një ...

Rama: Marrëdhënia ime me Vuçiq e hapur, ku nuk përjashtohet debati për Kosovën (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se ndjehet i lënduar nga abuzimet që janë bërë për raportin e tij me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq. “Më kanë lënduar shpifjet lidhur me këtë marrëdhënie. Është ...
Medial | 10-Oct-2019 22:24
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se ndjehet i lënduar nga abuzimet që janë bërë për raportin e tij me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq. “Më kanë lënduar shpifjet lidhur me këtë marrëdhënie. Është ...

Rama për marrëdhënien me Kurtin: Përkundër tij unë s’bëj politikë me bisedat që shkëmbejmë
Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka thënë se nëse Kurti do ta marrë drejtimin e Qeverisë së Kosovës do jetë Kryeministër legjitim me të cilin Serbia do apo s’do do të komunikojë për zgjidhjen e çështjes mes ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:24
Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka thënë se nëse Kurti do ta marrë drejtimin e Qeverisë së Kosovës do jetë Kryeministër legjitim me të cilin Serbia do apo s’do do të komunikojë për zgjidhjen e çështjes mes ...

Edi Rama foli për raportet me Albin Kurtin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë. Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka ...
Portalb | 10-Oct-2019 22:09
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë. Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka ...

Rama: Marrëdhënia ime me Vuçiq e hapur, ku nuk përjashtohet debati për Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se ndjehet i lënduar nga abuzimet që janë bërë për raportin e tij me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq. “Më kanë lënduar shpifjet lidhur me këtë marrëdhënie. Është ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 22:08
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se ndjehet i lënduar nga abuzimet që janë bërë për raportin e tij me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq. “Më kanë lënduar shpifjet lidhur me këtë marrëdhënie. Është ...

Rama flet për Kurtin: Ndryshe nga ai, unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale
Kryeministri Edi Rama ka folur nga Novi Sad i Serbisë, për marrëdhëniet e tij me liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin. Në një intervistë për Idro Seferin, Rama është shprehur se me Kurtin ka pasur komunikim të ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:46
Kryeministri Edi Rama ka folur nga Novi Sad i Serbisë, për marrëdhëniet e tij me liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin. Në një intervistë për Idro Seferin, Rama është shprehur se me Kurtin ka pasur komunikim të ...

Rama për marrëdhënien me Kurtin: Përkundër tij unë s’bëj politikë me bisedat që shkëmbejmë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë. Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka ...
Medial | 10-Oct-2019 22:08
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë. Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka ...

Edi Rama: Zgjidhja e ngërçit me Serbinë jo me çdo çmim – jo në kurriz të Kosovës dhe Kombit Shqiptar
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 22:01
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...

Rama për marrëdhënien me Kurtin: Përkundër tij unë s’bëj politikë me bisedat që shkëmbejmë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë. Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 22:01
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se renditja si parti e parë ë Lëvizjes Vetëvendosje nga zgjedhjet e 6 tetorit është shprehje e vullnetit të votuesve kosovarë. Në intervistën e dhënë për Klan Kosova, Rama ka ...

“Unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale”- Edi Rama flet për raportin me Albin Kurtin
Kreu i qeverisë Edi Rama është prononcuar për herë të parë në lidhje me relatat që ka me kryeministrin e ri të Kosovës Albin Kurti, politikan me të cilin dikur Rama ndante një raport mjaft të afërt. Në një intervistë ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 21:54
Kreu i qeverisë Edi Rama është prononcuar për herë të parë në lidhje me relatat që ka me kryeministrin e ri të Kosovës Albin Kurti, politikan me të cilin dikur Rama ndante një raport mjaft të afërt. Në një intervistë ...

Edi Rama: Zgjidhja e ngërçit me Serbinë jo me çdo çmim – jo në kurriz të Kosovës dhe Kombit Shqiptar
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...
Medial | 10-Oct-2019 21:54
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...

Edi Rama: Zgjidhja e ngërçit me Serbinë jo me çdo çmim – jo në kurriz të Kosovës dhe Kombit Shqiptar
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 21:42
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk mund të mbahet peng. “Duhet përmbushur kushtet që s’kanë qenë të përmbushura deri sot. Duhet mirëkuptim në mes liderëve politikë ...

Edi Rama: Ja pse e quajta Ramush Haradinajn gënjeshtar
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në një intervistë në Klan Kosova, foli edhe në lidhje me faktin që e kishte quajtur “gënjeshtar”, ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn, përcjellë Periskopi. Ai sqaroi ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 21:35
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në një intervistë në Klan Kosova, foli edhe në lidhje me faktin që e kishte quajtur “gënjeshtar”, ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn, përcjellë Periskopi. Ai sqaroi ...

Rama: Kurti bën politikë sipas raporteve personale
Kryeministri Edi Rama ka qenë sërish i ashpër ndaj kryeministrit në largim të Kosovës,, Ramush Haradinaj. Në një intervistë për Tv Klan, Rama tha se i është dashur të shprehet publikisht për të rrëzuar një gënjeshtër të ...
Arbresh | 10-Oct-2019 21:10
Kryeministri Edi Rama ka qenë sërish i ashpër ndaj kryeministrit në largim të Kosovës,, Ramush Haradinaj. Në një intervistë për Tv Klan, Rama tha se i është dashur të shprehet publikisht për të rrëzuar një gënjeshtër të ...

Rama: Haradinaj gënjeshtar! Kurti bën politikë sipas raporteve personale
Kryeministri Edi Rama ka qenë sërish i ashpër ndaj kryeministrit në largim të Kosovës,, Ramush Haradinaj. Në një intervistë për Tv Klan, Rama tha se i është dashur të shprehet publikisht për të rrëzuar një gënjeshtër të ...
Lapsi | 10-Oct-2019 20:57
Kryeministri Edi Rama ka qenë sërish i ashpër ndaj kryeministrit në largim të Kosovës,, Ramush Haradinaj. Në një intervistë për Tv Klan, Rama tha se i është dashur të shprehet publikisht për të rrëzuar një gënjeshtër të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved