ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 19:08

Banorët bllokojnë rrugën në zonën e Astirit, hedhin bomba molotov. Çuni i Fariut: Eshtë lufta jonë

Banorët bllokojnë rrugën në zonën e Astirit, hedhin bomba molotov. Çuni i Fariut: Eshtë lufta jonë
Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish në protestë për të mbrojtur kauzën kundër prishjes së shtëpive të tyre. Gjatë protestës së sotme ata kanë bllokuar rrugën si dhe kanë shpalosur edhe një banderolë me parullën ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 19:21
Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish në protestë për të mbrojtur kauzën kundër prishjes së shtëpive të tyre. Gjatë protestës së sotme ata kanë bllokuar rrugën si dhe kanë shpalosur edhe një banderolë me parullën ...

Protesta e Unazës së Re, banorët kërkojnë anulimin e projektit
Banorë të shumtë të Unazës së Re protestuan paqësisht për rreth 60 minuta. Përfaqësues të partisë Demokratike kërkuan që policia të mos bëhet palë me grabitësit e pronave, por të jetë në mbrojtje të banorëve. Protesta e ...
ABCNews | 10-Oct-2019 22:48
Banorë të shumtë të Unazës së Re protestuan paqësisht për rreth 60 minuta. Përfaqësues të partisë Demokratike kërkuan që policia të mos bëhet palë me grabitësit e pronave, por të jetë në mbrojtje të banorëve. Protesta e ...

Tiranë, banorët e Unazës së Re sërish në protestë
Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish sot në protestë. Mbrëmjen e sotme banorët dhe aktiviste, të mbështetur edhe nga ish-deputetë të PD kanë bllokuar rrugën. Banorët kundërshtojnë projektin për ndërtimin e unazës, që ...
Lapsi | 10-Oct-2019 19:29
Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish sot në protestë. Mbrëmjen e sotme banorët dhe aktiviste, të mbështetur edhe nga ish-deputetë të PD kanë bllokuar rrugën. Banorët kundërshtojnë projektin për ndërtimin e unazës, që ...

Protesta para Drejtorisë së Policisë së Tiranës, Balliu: Pluralizmin do ta mbrojmë me gjak
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, krahas ish-deputetit ...
Top Channel | 10-Oct-2019 11:42
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, krahas ish-deputetit ...

Të arrestuarit te ”Unaza e Re”, Policia: I kap Kodi i ri Penal
Policia deklaron se tre banorët e ”Unazës së Re”, janë arrestuar pasi bllokuan rrugën në protestën e organizuar pasditen e djeshme, e cila vijon prej një viti. ”Organizim dhe pjesëmarrje në grumbullime e manifestime të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 11:57
Policia deklaron se tre banorët e ”Unazës së Re”, janë arrestuar pasi bllokuan rrugën në protestën e organizuar pasditen e djeshme, e cila vijon prej një viti. ”Organizim dhe pjesëmarrje në grumbullime e manifestime të ...

“Bllokuan rrugën e penguan qarkullimin”, ja ç’thotë policia për arrestimet tek Unaza e Re
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:35
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...

Ndryshimet në Kodin Penal, 3 vjet burg kush bllokon rrugët
Policia ka arrestuar 3 banorë të Unazës së Re pas protestës së përditshme që ata zhvillojnë prej muajsh kundër projektit të unazës së madhe. Pas arrestimit të tre përfaqësuesve të tyre, banorët e Unazës së Re kanë ...
ABCNews | 10-Oct-2019 16:14
Policia ka arrestuar 3 banorë të Unazës së Re pas protestës së përditshme që ata zhvillojnë prej muajsh kundër projektit të unazës së madhe. Pas arrestimit të tre përfaqësuesve të tyre, banorët e Unazës së Re kanë ...

Ndryshimi i Kodit Penal/ Efektet e para te banorët e “Unazës së Re”, tre në pranga
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...
Top Channel | 10-Oct-2019 11:35
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...

Balliu: Me arrestimin e banorëve Rama do të shuajë protestën si institucion
Në lidhje me arrestimin e tre banorëve te unaza e re për bllokim të qarkullimit rrugor, një vepër që dënohet me 3 vite burg dhe kundërshtim të punonjësve të policisë, ka reaguar edhe ish deputeti demokrat Klevis Balliu, ...
ABCNews | 10-Oct-2019 15:54
Në lidhje me arrestimin e tre banorëve te unaza e re për bllokim të qarkullimit rrugor, një vepër që dënohet me 3 vite burg dhe kundërshtim të punonjësve të policisë, ka reaguar edhe ish deputeti demokrat Klevis Balliu, ...

Policia për tre të arrestuarit tek Unaza e Re: Bllokuan rrugën, dënohet nga Kodi Penal
Tre banorë të unazës së re janë arrestuar nga policia. Sipas informacionit zyrtar në pranga kanë rënë S.D 56 vjec, G.SH 54 vjec dhe I.K. 51 vjec. Të tre janë arrestuar për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
ABCNews | 10-Oct-2019 13:28
Tre banorë të unazës së re janë arrestuar nga policia. Sipas informacionit zyrtar në pranga kanë rënë S.D 56 vjec, G.SH 54 vjec dhe I.K. 51 vjec. Të tre janë arrestuar për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

Protesta te “Unaza e Re”, banorët bllokuan rrugën
Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish sot në protestë. Mbrëmjen e sotme banorët dhe aktiviste, të mbështetur edhe nga ish-deputetë të PD kanë bllokuar rrugën, transmeton OraNews Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji tha ...
Portalb | 10-Oct-2019 19:11
Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish sot në protestë. Mbrëmjen e sotme banorët dhe aktiviste, të mbështetur edhe nga ish-deputetë të PD kanë bllokuar rrugën, transmeton OraNews Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji tha ...

VIDEO: Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, banorët e “Unazës” tentojnë të thyejnë derën
Banoret e Unazës se Re janë mbledhur përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës paraditen e sotme, pasi njoftuan se tre prej banorëve të kësaj zone janë arrestuar nga policia. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:24
Banoret e Unazës se Re janë mbledhur përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës paraditen e sotme, pasi njoftuan se tre prej banorëve të kësaj zone janë arrestuar nga policia. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën ...

Shoqerimet e Unazes se Re, banoret marshojnë tek drejtoria e policisë
Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Ndërkohë banorët ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Ndërkohë banorët ...

Çfare ndodhi? Policia shoqeron disa persona tek Unaza e re
Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Edhe ne keto ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Edhe ne keto ...

Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, protestojnë banorët e Unazës së Re
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së policisë, por është ndaluar nga ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:42
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së policisë, por është ndaluar nga ...

Tiranë: Protesta para drejtorisë së policisë për lirimin e protestuesve të lagjes së unazës së re
Disa dhjetëra banorë të lagjes së lagjes periferike të mbiquajtur Unaza e Re protestuan sot para drejtorisë së policisë së kryeqytetit pas ndalimit të disa banorëve, që njihen si drejtues të protetave të zonës kundër ...
Zeri Amerikes | 10-Oct-2019 16:00
Disa dhjetëra banorë të lagjes së lagjes periferike të mbiquajtur Unaza e Re protestuan sot para drejtorisë së policisë së kryeqytetit pas ndalimit të disa banorëve, që njihen si drejtues të protetave të zonës kundër ...

Arrestimet te Unaza e Re, Policia jep informacion: Konsumuan tre vepra penale
Policia e Tiranës ka dhene informacion per arrestimet e kryera ne zonen e Unazes se Re per tre banore, te cilet sic thote, kane bllokuar diten e djeshme rrugen dhe me ndryshimet e reja ne Kodin Penal, kjo sjellje njihet ...
Lapsi | 10-Oct-2019 11:50
Policia e Tiranës ka dhene informacion per arrestimet e kryera ne zonen e Unazes se Re per tre banore, te cilet sic thote, kane bllokuar diten e djeshme rrugen dhe me ndryshimet e reja ne Kodin Penal, kjo sjellje njihet ...

Protesta e banorëve te policia, çuni i Fahriut kërcenon Ramën: Do i jap përgjigje pa mëshirë, sot tubim pa afat
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “ ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:20
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “ ...

Ndalohen tre protestues të Unazës së Re, banorët kërkojnë lirimin e tyre
Arrestimi i tre banorëve të Unazës së Re për veprat penale të pjesëmarrjes në protesta të paligjshme dhe bllokim i rrugëve tensionoi situatën në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, mëngjesin e kësaj të enjteje. Banorët e ...
RTSH | 10-Oct-2019 14:09
Arrestimi i tre banorëve të Unazës së Re për veprat penale të pjesëmarrjes në protesta të paligjshme dhe bllokim i rrugëve tensionoi situatën në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, mëngjesin e kësaj të enjteje. Banorët e ...

Protesta e banorëve të “Unazës”, Braimllari i LSI-së: Edi Rama dhe Damian Gjiknuri duhet të ishin në burg
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, e cila ka nisur e tensionuar është i pranishëm edhe ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari.
Top Channel | 10-Oct-2019 11:17
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, e cila ka nisur e tensionuar është i pranishëm edhe ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved