ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 03:49

Meghan Markle dhe Prince Harry hapin dyert e pallatit mbretëror për një kauzë të rëndësishme

Meghan Markle dhe Prince Harry hapin dyert e pallatit mbretëror për një kauzë të rëndësishme
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...
Telegraf | 10-Oct-2019 13:14
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...

Princ Harry hap dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme
Princi i Sussex-it, Harry, ka vendosur që për herë të parë t’i hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Dje, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një video ku ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 13:55
Princi i Sussex-it, Harry, ka vendosur që për herë të parë t’i hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Dje, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një video ku ...

Blerta Deliu me urim të veçantë për Vlora Çitakun, më rastin e ditëlindjes
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 13:07
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...

Meghan Markle dhe Prince Harry hapin dyert e pallatit mbretëror për një kauzë të rëndësishme
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...
Lapsi | 10-Oct-2019 12:58
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...

Si asnjëherë, princi Harry hap dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 12:29
Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rëndësishme. Ditën e djeshme, në profilin zyrtar të faqes mbretërore në Instagram, u publikua një ...

Ed Sheeran vizitë në shtëpinë e princ Harry dhe kanë një mesazh…
Princi Harry e ndau kete video ndersa u bashkua me Ed Sheeran posaçerisht per diten boterore te shendetit mendor. Duka i Sussex regjistroi nje bisede te shkurter, ku dyshja diskutoi mbi rendesine e te folurit per ...
ikub.al | 10-Oct-2019 11:50
Princi Harry e ndau kete video ndersa u bashkua me Ed Sheeran posaçerisht per diten boterore te shendetit mendor. Duka i Sussex regjistroi nje bisede te shkurter, ku dyshja diskutoi mbi rendesine e te folurit per ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved