ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Presidenti i Lyonit, Aulas: Mourinho na refuzoi, pasi tashmë ka zgjedhur klubin e ri

Presidenti i Lyonit, Aulas: Mourinho na refuzoi, pasi tashmë ka zgjedhur klubin e ri
Jose Mourinho refuzoi interesimin e Lyonit për t’u bërë trajneri i ri i tyre sepse ai tashmë ka gjetur një klub tjetër ka deklaruar presidentit Jean-Michel Aulas. Portugezi, i cili u shkarkua sezonin e kaluar nga ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 15:41
Jose Mourinho refuzoi interesimin e Lyonit për t’u bërë trajneri i ri i tyre sepse ai tashmë ka gjetur një klub tjetër ka deklaruar presidentit Jean-Michel Aulas. Portugezi, i cili u shkarkua sezonin e kaluar nga ...

Presidenti i Lyonit, Aulas: Mourinho na refuzoi, pasi tashmë ka zgjedhur klubin e ri
Jose Mourinho refuzoi interesimin e Lyonit për t’u bërë trajneri i ri i tyre sepse ai tashmë ka gjetur një klub tjetër ka deklaruar presidentit Jean-Michel Aulas. Portugezi, i cili u shkarkua sezonin e kaluar nga ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 17:00
Jose Mourinho refuzoi interesimin e Lyonit për t’u bërë trajneri i ri i tyre sepse ai tashmë ka gjetur një klub tjetër ka deklaruar presidentit Jean-Michel Aulas. Portugezi, i cili u shkarkua sezonin e kaluar nga ...

Presidenti i Lyon: Mourinho ka zgjedhur tjetër klub
Presidenti i Lyon, Jean-Michel Aulas ka treguar arsyen se pse Jose Mourinho ka refuzuar stolin e klubit francez.
Kosova Press | 10-Oct-2019 16:38
Presidenti i Lyon, Jean-Michel Aulas ka treguar arsyen se pse Jose Mourinho ka refuzuar stolin e klubit francez.

Konfirmohet: Mourinho refuzoi Lyon sepse ka gjetur klubin e ri
Portugezi, i cili u largua nga Manchester United gati një vit më parë, ende nuk është rikthyer në menaxhim që pas daljes së tij nga ‘Old Trafford’. Në vend të kësaj, ish-trajneri i Real Madrid është kthyer në analist, ...
Lajminet | 10-Oct-2019 15:34
Portugezi, i cili u largua nga Manchester United gati një vit më parë, ende nuk është rikthyer në menaxhim që pas daljes së tij nga ‘Old Trafford’. Në vend të kësaj, ish-trajneri i Real Madrid është kthyer në analist, ...

Presidenti i Lyonit: Mourinho e ka zgjedhur klubin e tij të radhës
Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Lyonit për ta marrë postin e trajnerit te klubi francez pasi që ai tashmë e ka zgjedhur klubin e tij të ri, ka thënë presidenti i klubit të Ligue 1, Jean Michel Aulas. Jose Mourinho ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 15:28
Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Lyonit për ta marrë postin e trajnerit te klubi francez pasi që ai tashmë e ka zgjedhur klubin e tij të ri, ka thënë presidenti i klubit të Ligue 1, Jean Michel Aulas. Jose Mourinho ...

Mourinho e refuzoi Lyonin sepse e ka zgjedhur një klub tjetër
Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas thotë se Jose Mourinho e refuzoi ofertën për t’u bërë trajner i klubit francez sepse ai tashmë e ka gjetur një klub tjetër, transmeton zeri.info Portugezi, i cili ishte shkarkuar ...
Zeri | 10-Oct-2019 15:27
Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas thotë se Jose Mourinho e refuzoi ofertën për t’u bërë trajner i klubit francez sepse ai tashmë e ka gjetur një klub tjetër, transmeton zeri.info Portugezi, i cili ishte shkarkuar ...

Oferta për Mourinho-n, flet presidenti i Lyon: Ai tashmë ka zgjedhur një klub tjetër
Vetëm 141 ditë zgjati aventura e Sylvinho-s te Lyon në Francë, pasi trajneri u shkarkua për rezultatet të dobta. Për ta zëvendësuar në media është përfolur emri i Jose Mourinho-s, që siç duket nga deklaratat e ...
Lexo | 10-Oct-2019 15:21
Vetëm 141 ditë zgjati aventura e Sylvinho-s te Lyon në Francë, pasi trajneri u shkarkua për rezultatet të dobta. Për ta zëvendësuar në media është përfolur emri i Jose Mourinho-s, që siç duket nga deklaratat e ...

15:13 Presidenti i Lyonit: Mourinho e ka zgjedhur klubin e tij të radhës Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Lyonit...
Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Lyonit për ta marrë postin e trajnerit te klubi francez pasi që ai tashmë e ka zgjedhur klubin e tij të ri, ka thënë presidenti i klubit të Ligue 1, Jean Michel Aulas. Jose Mourinho ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 15:20
Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Lyonit për ta marrë postin e trajnerit te klubi francez pasi që ai tashmë e ka zgjedhur klubin e tij të ri, ka thënë presidenti i klubit të Ligue 1, Jean Michel Aulas. Jose Mourinho ...

Presidenti i Lyonit: Mourinho e ka zgjedhur klubin e tij të radhës
Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Lyonit për ta marrë postin e trajnerit te klubi francez pasi që ai tashmë e ka zgjedhur klubin e tij të ri, ka thënë presidenti i klubit të Ligue 1, Jean Michel Aulas. Jose Mourinho ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:13
Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Lyonit për ta marrë postin e trajnerit te klubi francez pasi që ai tashmë e ka zgjedhur klubin e tij të ri, ka thënë presidenti i klubit të Ligue 1, Jean Michel Aulas. Jose Mourinho ...

Mourinho refuzon stolin e Lyon, pret një telefonatë nga Daniel Levy
Jose Mourinho refuzon stolin e Olympique Lyon. Presidenti i klubit francez Jean-Michel Aulas i ka ofruar rolin e trajnerit, 56-vjeçarit luzitan pas shkarkimit të brazilianit Sylvinho për shkak të rezultateve të dobëta ...
SuperSport | 10-Oct-2019 14:19
Jose Mourinho refuzon stolin e Olympique Lyon. Presidenti i klubit francez Jean-Michel Aulas i ka ofruar rolin e trajnerit, 56-vjeçarit luzitan pas shkarkimit të brazilianit Sylvinho për shkak të rezultateve të dobëta ...

Mourinho refuzon stolin e Lyon-it
Jose Mourinho ka refuzuar shansin për t’u rikthyer në stolin e trajnerit te Lyon. Klubi francez është duke kërkuar trajner të ri pasi e shkarkoi Sylvio Mendes Campos Júnior. Sipas disa raportimeve Lyon i ka ofruar ...
InFokusi | 10-Oct-2019 14:09
Jose Mourinho ka refuzuar shansin për t’u rikthyer në stolin e trajnerit te Lyon. Klubi francez është duke kërkuar trajner të ri pasi e shkarkoi Sylvio Mendes Campos Júnior. Sipas disa raportimeve Lyon i ka ofruar ...

Mourinho refuzon të bëhet trajner i Lyonit
Jose Mourinho raportohet se ka refuzuar mundësinë për ta menaxhuar skuadrën franceze Lyon. Lyoni ka arritur vetëm 9 pikë në nëntë ndeshje që i ka luajtur në këtë sezon, duke i humbur katër ndeshje dhe duke i fituar ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 13:51
Jose Mourinho raportohet se ka refuzuar mundësinë për ta menaxhuar skuadrën franceze Lyon. Lyoni ka arritur vetëm 9 pikë në nëntë ndeshje që i ka luajtur në këtë sezon, duke i humbur katër ndeshje dhe duke i fituar ...

Mourinho refuzon të bëhet trajner i Lyonit
Jose Mourinho raportohet se ka refuzuar mundësinë për ta menaxhuar skuadrën franceze Lyon. Lyoni ka arritur vetëm 9 pikë në nëntë ndeshje që i ka luajtur në këtë sezon, duke i humbur katër ndeshje dhe duke i fituar ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 12:42
Jose Mourinho raportohet se ka refuzuar mundësinë për ta menaxhuar skuadrën franceze Lyon. Lyoni ka arritur vetëm 9 pikë në nëntë ndeshje që i ka luajtur në këtë sezon, duke i humbur katër ndeshje dhe duke i fituar ...

Mourinho e refuzoi klubin e njohur
Trajneri portugez është në pritje të ndonjë klubi më të madh evropian, duke e refuzuar kështu ofertën që i erdhi nga Olympique Lyoni Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Olympique Lyonit për t’u emëruar trajner i ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 12:08
Trajneri portugez është në pritje të ndonjë klubi më të madh evropian, duke e refuzuar kështu ofertën që i erdhi nga Olympique Lyoni Jose Mourinho e ka refuzuar ofertën e Olympique Lyonit për t’u emëruar trajner i ...

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, e do kthimin në Premierligë
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 09:21
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, e do kthimin në Premierligë
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 09:20
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Mourinho refuzon Lyonin
Jose Mourinho dëshiron të rikthehet në futboll sa më shpejtë që të jetë e mundur. Pas shkarkimit që iu bë në dhjetor të vitit të kaluar nga Manchester United, trajneri portugez ka qëndruar i pa punë. Por, ish-strategu i ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 23:38
Jose Mourinho dëshiron të rikthehet në futboll sa më shpejtë që të jetë e mundur. Pas shkarkimit që iu bë në dhjetor të vitit të kaluar nga Manchester United, trajneri portugez ka qëndruar i pa punë. Por, ish-strategu i ...

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, do kthimin në Premierligë
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
Lexo | 10-Oct-2019 09:14
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, e do kthimin në Premierligë
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:01
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Shumë zhurmë në Angli! Mourinho refuzon Lyon, Allegri pret United
Jose Mourinho dhe Massimiliano Allegri janë për momentin papunë. Dy trajnerët e mirënjohur po presin që të rikthehen në botën e futbollit. Mediat britanike kanë ndjekur nga afër lëvizet e dy strategëve, duke zbuluar dhe ...
ABCNews | 09-Oct-2019 20:36
Jose Mourinho dhe Massimiliano Allegri janë për momentin papunë. Dy trajnerët e mirënjohur po presin që të rikthehen në botën e futbollit. Mediat britanike kanë ndjekur nga afër lëvizet e dy strategëve, duke zbuluar dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved