ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 01:57

Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira

Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 21:54
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...

Kryemadhi: Deputetët që morën mandatet janë shitur
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:50
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...

Kryemadhi: Për 5 vite BE është gënjyer, ma pranoi një zyrtar i BE
Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi një bisedë me ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:25
Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi një bisedë me ...

Kryemadhi: Ndërkombëtarët në Tiranë, palë me qeverinë, jo asnjanës
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:03
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...

Kryemadhi: Ja ku ndryshon fitorja e opozitës në Kosovë me opozitën në Shqipëri
E ftuar në Syri Tv në Çim Peka Live, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është përgjigjur edhe pyetjes se pse opozita ka frikë të përballet në zgjedhje me Edi Ramën, ndërsa në Kosovë opozita u përball me maxhorancën ...
Telegraf | 09-Oct-2019 20:56
E ftuar në Syri Tv në Çim Peka Live, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është përgjigjur edhe pyetjes se pse opozita ka frikë të përballet në zgjedhje me Edi Ramën, ndërsa në Kosovë opozita u përball me maxhorancën ...

Djegia e mandateve, Kryemadhi: Në parlament hynë 17 qelbësira
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
Lapsi | 09-Oct-2019 22:33
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Plas keq në qytetin shqiptar, 15 familjarët “kacafyten” me njëri-tjetrin
Postuar: 09/10/2019 - 23:22 Një përleshje masive ka ndodhur në komunën e Rahovecit në Kosovë. Sipas mediave kosovare mësohet se në sherr janë përfshirë 15 persona, mes tyre edhe gra. T7 raporton se konflikti ndodhi mes ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:26
Postuar: 09/10/2019 - 23:22 Një përleshje masive ka ndodhur në komunën e Rahovecit në Kosovë. Sipas mediave kosovare mësohet se në sherr janë përfshirë 15 persona, mes tyre edhe gra. T7 raporton se konflikti ndodhi mes ...

Ka prishur marrëdhëniet me kryeministrin? Albin Kurti tregon se çfarë do të ndodhë së shpejti me Ramën
Postuar: 09/10/2019 - 23:12 Kandidati kryesor për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti foli dhe për marrëdhënien me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Sipas tij së shpejti do të zhvillohet edhe një takim me ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:19
Postuar: 09/10/2019 - 23:12 Kandidati kryesor për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti foli dhe për marrëdhënien me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Sipas tij së shpejti do të zhvillohet edhe një takim me ...

Është turp historik që drejtohemi ende nga primitivizmi i katër njerëzve, që na urrejnë e përbuzin
Nga Spartak Ngjela Shqiptarët e Shqipërisë po habitën se si votuan me aq kulturë shqiptarët e Kosovës. Dhe jo vetëm kaq: shqiptarët e Shqipërisë po habitën me kulturën politike që po reflektojnë liderët e rinj të ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 11:14
Nga Spartak Ngjela Shqiptarët e Shqipërisë po habitën se si votuan me aq kulturë shqiptarët e Kosovës. Dhe jo vetëm kaq: shqiptarët e Shqipërisë po habitën me kulturën politike që po reflektojnë liderët e rinj të ...

Kryemadhi: Ja çfarë fshihet pas deputetëve që morën mandatin!
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur jo e penduar për djegien e mandateve. E ftuar në Syri.net, Kryemadhi I quajti deputetët e rinj të Kuvenit qelbësira dhe tha se ata janë shitur dhe kërcënuar për shkak ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur jo e penduar për djegien e mandateve. E ftuar në Syri.net, Kryemadhi I quajti deputetët e rinj të Kuvenit qelbësira dhe tha se ata janë shitur dhe kërcënuar për shkak ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 23:05
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet/ Erion Braçe ‘përgjon’ me takt telefonin e ministres së Drejtësisë
Postuar: 09/10/2019 - 23:01 Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur. Në një prej tyre ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:04
Postuar: 09/10/2019 - 23:01 Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur. Në një prej tyre ...

Murrizi e thotë troç: Politikanët nëse nuk do kishin..., për tre muaj do vdesin gjysma
Postuar: 09/10/2019 - 22:55 Deputeti Myslim Murrizi ka zbuluar se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në SHqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Refroma Zgjedhore. I ftuar në ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:00
Postuar: 09/10/2019 - 22:55 Deputeti Myslim Murrizi ka zbuluar se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në SHqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Refroma Zgjedhore. I ftuar në ...

"Duan të na përjashtojnë nga Zgjedhorja", deputeti i PS-së i përgjigjet Murrizit
Postuar: 09/10/2019 - 22:46 Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia ka hedhur poshtë deklaratën e deputetit Myslim Murrizi lidhur me përjashtimin e opozitës së re nga reforma zgjedhore. Ai tha: "Nuk është në ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:53
Postuar: 09/10/2019 - 22:46 Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia ka hedhur poshtë deklaratën e deputetit Myslim Murrizi lidhur me përjashtimin e opozitës së re nga reforma zgjedhore. Ai tha: "Nuk është në ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:39
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

“Do përfundojnë si ish-ministri Tahiri”, vjen paralajmërimi i fortë i Murrizit
Postuar: 09/10/2019 - 22:34 Deputeti Myslim Murrizi shprehet se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në Shqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Reforma Zgjedhore. Murrizi është ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:36
Postuar: 09/10/2019 - 22:34 Deputeti Myslim Murrizi shprehet se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në Shqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Reforma Zgjedhore. Murrizi është ...

Negociatat/ Kryemadhi për BE: Është gënjyer për 5 vite, një zyrtar i lartë më kërkoi t’i nisja dosjen për...
Postuar: 09/10/2019 - 22:27 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar një bisedë me një nga zyrtarët e BE-së. Ajo shprehet se ai i kishte kërkuar që t’i niste dosje me materialet nga Shqipëria pasi nuk kishte besim ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:30
Postuar: 09/10/2019 - 22:27 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar një bisedë me një nga zyrtarët e BE-së. Ajo shprehet se ai i kishte kërkuar që t’i niste dosje me materialet nga Shqipëria pasi nuk kishte besim ...

“Jemi të dënuar, kryeministër do të jem unë, ndryshe…”, Albin Kurti flet për koalicionin me LDK-në
Postuar: 09/10/2019 - 22:26 Albin Kurti foli në lidhje me një koalicion qeverisës me LDK, pas zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas tij posti i kryeministri është i vendosur. Ai tha se do të jetë kryeministër, në të kundërt, ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:30
Postuar: 09/10/2019 - 22:26 Albin Kurti foli në lidhje me një koalicion qeverisës me LDK, pas zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas tij posti i kryeministri është i vendosur. Ai tha se do të jetë kryeministër, në të kundërt, ...

“Kap ça të kapësh”, Arta Dade "zbërthen" deklaratën e kryeministrit Rama
Postuar: 09/10/2019 - 22:11 Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, deklaroi se togfjalëshi që kryeministri përdori në Kuvend KÇK (Kap ça të kapësh), ka ekzistuar historikisht në vendin tonë. Madje sipas saj, kjo vjen nga ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:16
Postuar: 09/10/2019 - 22:11 Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, deklaroi se togfjalëshi që kryeministri përdori në Kuvend KÇK (Kap ça të kapësh), ka ekzistuar historikisht në vendin tonë. Madje sipas saj, kjo vjen nga ...

Kryemadhi tregon se çfarë i thanë amerikanët para se opozita të digjte mandatet
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi ka rrëfyer se ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:09
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi ka rrëfyer se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved