ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:07

Pesë të arrestuar për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma shkollore

Pesë të arrestuar për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma shkollore
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore, dje në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë persona të dyshuar ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 16:27
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore, dje në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë persona të dyshuar ...

Krimet ekonomike të Policisë arrestojnë 5 persona të dyshuar për “falsifikim të dokumenteve”, përfshirë edhe diploma shkollore
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 15:20
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...

Operacion i gjerë i Policisë së Kosovës, arrestohen 5 persona për falsifikim dokumentesh
Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës dhe Prizrenit ka arrestuar pesë persona të dyshuar për falsifikim dokumentesh. Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media nga Policia e Kosovës, shkruan lajmi.net. ...
Zeri | 10-Oct-2019 15:20
Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës dhe Prizrenit ka arrestuar pesë persona të dyshuar për falsifikim dokumentesh. Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media nga Policia e Kosovës, shkruan lajmi.net. ...

Krimet ekonomike të Policisë arrestojnë 5 persona të dyshuar për “falsifikim të dokumenteve”, përfshirë edhe diploma shkollore
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...
Medial | 10-Oct-2019 15:20
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...

Arrestohen pesë persona për falsifikim të dokumenteve dhe diplomave shkollore
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona për veprën penale “falsifikim i dokumenteve”. Ky institucion me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disamujore dje me datën në ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 15:06
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona për veprën penale “falsifikim i dokumenteve”. Ky institucion me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disamujore dje me datën në ...

Arrestohen pesë persona për falsifikim të dokumenteve
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës. për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma shkollore. Gjatë bastistjes në këto rajone, janë sekuestruar para, ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:02
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës. për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma shkollore. Gjatë bastistjes në këto rajone, janë sekuestruar para, ...

Policia në aksion: Arrestohen pesë persona për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 15:02
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...

Krimet ekonomike të Policisë arrestojnë pesë persona për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:58
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved