ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

Pas “Jo”-së franceze, ku ka të drejtë dhe ku gënjen Edi Rama!

Pas “Jo”-së franceze, ku ka të drejtë dhe ku gënjen Edi Rama!
Nga Andi Bushati Burime të disafishta diplomatike bëjnë me dije se Parisi po e shpie drejt një “Jo”-je përfundimtare vendimin e 28 vendeve të BE-së për të hapur negociatat me Shqipërinë. Në një lajm të agjensisë ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 18:03
Nga Andi Bushati Burime të disafishta diplomatike bëjnë me dije se Parisi po e shpie drejt një “Jo”-je përfundimtare vendimin e 28 vendeve të BE-së për të hapur negociatat me Shqipërinë. Në një lajm të agjensisë ...

Pas Jo-së franceze, ku ka të drejtë dhe ku gënjen Edi Rama!
Nga Andi Bushati Burime të disafishta diplomatike bëjnë me dije se Parisi po e shpie drejt një “Jo”-je përfundimtare vendimin e 28 vendeve të BE-së për të hapur negociatat me Shqipërinë. Në një lajm të agjensisë ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Nga Andi Bushati Burime të disafishta diplomatike bëjnë me dije se Parisi po e shpie drejt një “Jo”-je përfundimtare vendimin e 28 vendeve të BE-së për të hapur negociatat me Shqipërinë. Në një lajm të agjensisë ...

Pas “Jo” së franceze, ku ka të drejtë dhe ku gënjen Edi Rama
Burime të disafishta diplomatike bëjnë me dije se Parisi po e shpie drejt një “Jo”-je përfundimtare vendimin e 28 vendeve të BE-së për të hapur negociatat me Shqipërinë. Në një lajm të agjensisë Reuters, u raportua një ...
Lapsi | 10-Oct-2019 17:07
Burime të disafishta diplomatike bëjnë me dije se Parisi po e shpie drejt një “Jo”-je përfundimtare vendimin e 28 vendeve të BE-së për të hapur negociatat me Shqipërinë. Në një lajm të agjensisë Reuters, u raportua një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved