ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Rihanna është e lumtur për lidhjen me miliarderin Hassan Jameel ndërsa flet për mëmësinë

Rihanna është e lumtur për lidhjen me miliarderin Hassan Jameel ndërsa flet për mëmësinë
Ne të gjithë e dimë politikën e Rihanna-s kur është fjala për marrëdhënien e saj me biznesmenin e njohur saudit, Hassan Jameel – sa më pak njerëz të dinë aq më mirë për të. Këngëtarja nuk shfaqet asnjëherë në tapetin e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 20:50
Ne të gjithë e dimë politikën e Rihanna-s kur është fjala për marrëdhënien e saj me biznesmenin e njohur saudit, Hassan Jameel – sa më pak njerëz të dinë aq më mirë për të. Këngëtarja nuk shfaqet asnjëherë në tapetin e ...

Para se të lidhej me Bleron, Afrona Dika ishte pjesë e klipit të reperit shqiptar
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 20:57
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...

Rihanna më në fund tregon të vërtetën rreth thashetheme për shtatzëni
Të gjithë i dimë se politikat e Rihanna-s kur bëhet fjalë për marrëdhënien e saj të përfolur me biznesmenin saudit Hassan Jameel. Sa më pak njerëz të dinë, aq më mirë për të. Këngëtarja nuk shfaqet asnjëherë në tapetat ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 20:51
Të gjithë i dimë se politikat e Rihanna-s kur bëhet fjalë për marrëdhënien e saj të përfolur me biznesmenin saudit Hassan Jameel. Sa më pak njerëz të dinë, aq më mirë për të. Këngëtarja nuk shfaqet asnjëherë në tapetat ...

Rihanna më në fund flet për shtatëzaninë
Rihanna s’para i përgjigjet pyetjeve rreth mëmësisë, por gjërat ndryshojnë kur intervistën e bën Anna Wintour, kryeredaktorja e Vogue. E zgjedhur si fytyra e muajit nëntor në kopertinën e Vogue, Riri flet për herë të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 18:24
Rihanna s’para i përgjigjet pyetjeve rreth mëmësisë, por gjërat ndryshojnë kur intervistën e bën Anna Wintour, kryeredaktorja e Vogue. E zgjedhur si fytyra e muajit nëntor në kopertinën e Vogue, Riri flet për herë të ...

Rihanna thyen heshtjen, flet rreth thashethemeve për shtatzëni
Rihanna mbeti pa fjalë kur redaktorja e “Vogue”, Anna Wintour e pyeti rreth planeve për fëmijë, shkruan TheSun, transmeton . Këngëtarja 31-vjeçare duke e shikuar në sy Wintour nuk pranoi të përgjigjej duke thënë “Unë ...
Lajminet | 10-Oct-2019 19:36
Rihanna mbeti pa fjalë kur redaktorja e “Vogue”, Anna Wintour e pyeti rreth planeve për fëmijë, shkruan TheSun, transmeton . Këngëtarja 31-vjeçare duke e shikuar në sy Wintour nuk pranoi të përgjigjej duke thënë “Unë ...

Rihanna konfirmon lidhjen e saj ekskluzive me miliarderin Hassan
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...
Republika | 10-Oct-2019 19:21
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...

Rihanna konfirmon lidhjen e saj ekskluzive me miliarderin Hassan
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 18:40
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...

Rihanna flet për shtatëzaninë
Rihanna s’para i përgjigjet pyetjeve rreth mëmësisë, por gjërat ndryshojnë kur intervistën e bën Anna Wintour, kryeredaktorja e Vogue. E zgjedhur si fytyra e muajit nëntor në kopertinën e Vogue, Riri flet për herë të ...
Lapsi | 10-Oct-2019 17:03
Rihanna s’para i përgjigjet pyetjeve rreth mëmësisë, por gjërat ndryshojnë kur intervistën e bën Anna Wintour, kryeredaktorja e Vogue. E zgjedhur si fytyra e muajit nëntor në kopertinën e Vogue, Riri flet për herë të ...

Rihanna në lidhje me miliarderin arab: Jam shumë e lumtur
Rihanna ka dhënë një intervistë të rrallë për revistën Vogue. Këngëtarja foli për marrëdhënien e saj me të dashurin miliarder Hassan Jameel. RiRi komentoi për jetën private duke thënë: “Po, jam në një lidhje. Jam në një ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 16:54
Rihanna ka dhënë një intervistë të rrallë për revistën Vogue. Këngëtarja foli për marrëdhënien e saj me të dashurin miliarder Hassan Jameel. RiRi komentoi për jetën private duke thënë: “Po, jam në një lidhje. Jam në një ...

Rihanna po kalon momentet më të lumtura krah miliarderit Hassan Jameel
Rihanna ka dhënë një intervistë të rrallë për revistën Vogue. Këngëtarja foli për marrëdhënien e saj me të dashurin miliarder Hassan Jameel. RiRi komentoi për jetën private duke thënë: “Po, jam në një lidhje. Jam në një ...
Lapsi | 10-Oct-2019 14:36
Rihanna ka dhënë një intervistë të rrallë për revistën Vogue. Këngëtarja foli për marrëdhënien e saj me të dashurin miliarder Hassan Jameel. RiRi komentoi për jetën private duke thënë: “Po, jam në një lidhje. Jam në një ...

Rihanna më e lumtur se kurrë për lidhjen me Hassan Jameel: Ka shkuar çdo gjë shumë mirë
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 14:09
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet shumë e lumtur për raportin që gëzon me të dashurin miliarder Hassan Jameel. “Kam qenë në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo ...

Diellza Kolgeci kujton kohën kur ishte 17 vjeçe
Rihanna flet për lidhjen e saj. Rihanna ka dhënë një intervistë tjetër të rrallë, këtë herë në revistën Vogue, ku foli për marrëdhënien e saj me miliarderit Hassan Jameel (pa e emëruar atë me emër, siç është stili i ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 11:14
Rihanna flet për lidhjen e saj. Rihanna ka dhënë një intervistë tjetër të rrallë, këtë herë në revistën Vogue, ku foli për marrëdhënien e saj me miliarderit Hassan Jameel (pa e emëruar atë me emër, siç është stili i ...

Këngëtarja e njohur e lumtur pranë miliarderit mysliman
Rihanna flet për lidhjen e saj. Rihanna ka dhënë një intervistë tjetër të rrallë, këtë herë në revistën Vogue, ku foli për marrëdhënien e saj me miliarderit Hassan Jameel (pa e emëruar atë me emër, siç......
Zeri | 10-Oct-2019 10:42
Rihanna flet për lidhjen e saj. Rihanna ka dhënë një intervistë tjetër të rrallë, këtë herë në revistën Vogue, ku foli për marrëdhënien e saj me miliarderit Hassan Jameel (pa e emëruar atë me emër, siç......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved