ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 09:18

Paçarizi: LDK ka pasur kërkesa jo të ndershme për heqje të taksës

Paçarizi: LDK ka pasur kërkesa jo të ndershme për heqje të taksës
Analisti politik, Rrahman Paçarizi, në emisionin “Analiza Zgjedhore” në Klan Kosova e ka vlerësuar qëndrimin e kandidatit për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurtit, në lidhje me çështjen e taksës dhe për ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 23:09
Analisti politik, Rrahman Paçarizi, në emisionin “Analiza Zgjedhore” në Klan Kosova e ka vlerësuar qëndrimin e kandidatit për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurtit, në lidhje me çështjen e taksës dhe për ...

Muhaxhiri: Viteve të fundit është parë rritje e rolit të Ramës në Ballkan
Pjesëmarrjen e Edi Ramës në takimin e Novi Sadit të Serbisë, analisti politik, Artan Muhaxhiri, e ka komentuar në emisionin “Analiza Zgjedhore” në Klan Kosova, ku mes tjerash e vlerësoi rolin e tij në politikën ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 22:55
Pjesëmarrjen e Edi Ramës në takimin e Novi Sadit të Serbisë, analisti politik, Artan Muhaxhiri, e ka komentuar në emisionin “Analiza Zgjedhore” në Klan Kosova, ku mes tjerash e vlerësoi rolin e tij në politikën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved