ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 15:47

PEN-i shënon “Ditën e Shëndetit Mendor”, jepen këshilla për ta përballuar stresin

PEN-i shënon “Ditën e Shëndetit Mendor”, jepen këshilla për ta përballuar stresin
Rrjeti i Edukatorëve Bashkëmoshatarë – PEN ka organizuar diskutimin e hapur për ta shënuar Ditën Ndërkombëtare të Shëndetit Mendor, raporton EkonomiaOnline. Temë diskutimi ishte shëndeti mendor tek burrat dhe te gratë ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 18:03
Rrjeti i Edukatorëve Bashkëmoshatarë – PEN ka organizuar diskutimin e hapur për ta shënuar Ditën Ndërkombëtare të Shëndetit Mendor, raporton EkonomiaOnline. Temë diskutimi ishte shëndeti mendor tek burrat dhe te gratë ...

Kosova shënon “Ditën e Shëndetit Mendor”, bëhet thirrje për meditim
Me rastin e 10 Tetorit-Ditës Ndërkombëtare të Shëndetit Mendor”, Qendra për Këshillim, Shërbime Shociale dhe Hulumtime (SIT), ka organizuar kampanjën vetëdijesuese “I am Whole” – “Jemi një”, raporton EkonomiaOnline. ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 14:36
Me rastin e 10 Tetorit-Ditës Ndërkombëtare të Shëndetit Mendor”, Qendra për Këshillim, Shërbime Shociale dhe Hulumtime (SIT), ka organizuar kampanjën vetëdijesuese “I am Whole” – “Jemi një”, raporton EkonomiaOnline. ...

Haradinaj: Gjermania partner i fuqishëm i Kosovës
Gjermania ka qenë dhe vazhdon të mbetet vend mike dhe mbështetëse e fuqishme e Kosovës në të gjitha proceset, e rëndësishme të vendit dhe në rrugën e integrimit dhe për këtë u jemi mirënjohës e falënderues. Është me ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 12:55
Gjermania ka qenë dhe vazhdon të mbetet vend mike dhe mbështetëse e fuqishme e Kosovës në të gjitha proceset, e rëndësishme të vendit dhe në rrugën e integrimit dhe për këtë u jemi mirënjohës e falënderues. Është me ...

Haradinaj: Gjermania partner i fuqishëm i Kosovës
“Gjermania ka qenë dhe vazhdon të mbetet vend mike dhe mbështetëse e fuqishme e Kosovës në të gjitha proceset, e rëndësishme të vendit dhe në rrugën e integrimit dhe për këtë u jemi mirënjohës e falënderues. Është me ...
Lajminet | 10-Oct-2019 12:55
“Gjermania ka qenë dhe vazhdon të mbetet vend mike dhe mbështetëse e fuqishme e Kosovës në të gjitha proceset, e rëndësishme të vendit dhe në rrugën e integrimit dhe për këtë u jemi mirënjohës e falënderues. Është me ...

Haradinaj pas takimit me delegacionin gjerman: Gjermania mbështet mosndryshimin e kufijve të Kosovës
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar një delegacion nga Parlamenti Federal i Gjermanisë. Haradinaj në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se në këtë takim është diskutuar për mbështetjen ...
Arbresh | 10-Oct-2019 12:29
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar një delegacion nga Parlamenti Federal i Gjermanisë. Haradinaj në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se në këtë takim është diskutuar për mbështetjen ...

Haradinaj thotë se Gjermania ka qëndrim konsistent për mosndryshim të kufijve
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar sot gjatë ditë një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Pas takimit, Haradinaj ka thënë në Facebook se mbështetja e Gjermanisë në procesin e liberalizimit të vizave ...
Medial | 10-Oct-2019 11:50
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar sot gjatë ditë një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Pas takimit, Haradinaj ka thënë në Facebook se mbështetja e Gjermanisë në procesin e liberalizimit të vizave ...

Haradinaj takon parlamentarët gjermanë, i falënderon për qëndrimin e Berlinit kundër ndryshimit të kufijve
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar sot gjatë ditë një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Pas takimit, Haradinaj ka thënë në Facebook se mbështetja e Gjermanisë në procesin e liberalizimit të vizave ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 11:50
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar sot gjatë ditë një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Pas takimit, Haradinaj ka thënë në Facebook se mbështetja e Gjermanisë në procesin e liberalizimit të vizave ...

Haradinaj: Qëndrimi i Gjermanisë për mosndryshim të kufijve është tejet i rëndësishëm
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...
Medial | 10-Oct-2019 11:35
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...

Haradinaj pas takimit me delegacionin gjerman: Gjermania mbështet mosndryshimin e kufijve të Kosovës
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar një delegacion nga Parlamenti Federal i Gjermanisë. Haradinaj në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se në këtë takim është diskutuar për mbështetjen ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:17
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar një delegacion nga Parlamenti Federal i Gjermanisë. Haradinaj në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se në këtë takim është diskutuar për mbështetjen ...

Haradinaj: Qëndrimi i Gjermanisë për mosndryshim të kufijve është tejet i rëndësishëm
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...
InFokusi | 10-Oct-2019 11:35
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...

Haradinaj thotë se Gjermania ka qëndrim konsistent për mosndryshim të kufijve
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar sot gjatë ditë një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Pas takimit, Haradinaj ka thënë në Facebook se mbështetja e Gjermanisë në procesin e liberalizimit të vizave ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 11:35
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar sot gjatë ditë një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Pas takimit, Haradinaj ka thënë në Facebook se mbështetja e Gjermanisë në procesin e liberalizimit të vizave ...

Haradinaj: Qëndrimi i Gjermanisë për mosndryshim të kufijve është tejet i rëndësishëm
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 11:27
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...

Haradinaj: Qëndrimi i Gjermanisë për mosndryshim të kufijve është tejet i rëndësishëm
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...
Arbresh | 10-Oct-2019 11:24
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...

Haradinaj: Qëndrimi i Gjermanisë për mosndryshim të kufijve është tejet i rëndësishëm
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...
Zeri | 10-Oct-2019 11:20
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...

Haradinaj: Qëndrimi i Gjermanisë për mosndryshim të kufijve është tejet i rëndësishëm
Pas takimit, Haradinaj ka shkruar në Facebook se Kosova është mirënjohëse për angazhimin konkret dhe të drejtë të Gjermanisë, në proceset më të rëndësishme të vendit dhe në rrugën tonë të integrimit. “Këtë vlerësim ua ...
Lajminet | 10-Oct-2019 11:17
Pas takimit, Haradinaj ka shkruar në Facebook se Kosova është mirënjohëse për angazhimin konkret dhe të drejtë të Gjermanisë, në proceset më të rëndësishme të vendit dhe në rrugën tonë të integrimit. “Këtë vlerësim ua ...

Haradinaj: Qëndrimi i Gjermanisë për mosndryshim të kufijve është tejet i rëndësishëm
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 11:14
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me një delegacion nga Bundestagu Gjerman, ku ka thënë se Kosova ka dëshmuar pjekuri të lartë politike dhe demokratike në zgjedhjet e fundit në vend, duke e ...

Haradinaj pret në një takim delegacionin nga Parlamenti Federal i Gjermanisë
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në një takim një delegacion të Parlamentit Federal të Gjermanisë. Haradinaj në takim ka thënë se procesi i Berlinit, i iniciuar nga shteti gjerman, mbetet ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 11:07
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në një takim një delegacion të Parlamentit Federal të Gjermanisë. Haradinaj në takim ka thënë se procesi i Berlinit, i iniciuar nga shteti gjerman, mbetet ...

Haradinaj në takim me një delegacion nga Bundestagu gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve të Integruara. Haradinaj ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 09:56
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve të Integruara. Haradinaj ...

Haradinaj takon një delegacion nga Bundestagu gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Mediat ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:56
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Mediat ...

Haradinaj takon një delegacion nga Bundestagu gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara, raporton ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 09:46
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara, raporton ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved