ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 22:20

Djegia e makinës së Lelit, Noka: Është luftë bandash; në Jalë po gllabërohen tokat

Djegia e makinës së Lelit, Noka: Është luftë bandash; në Jalë po gllabërohen tokat
Për djegien e makinës së kryetarit të bashkisë së Vlorës, demokrati Flamur Noka thotë se “është tregues i shtetit të Edi Ramës të bërë njësh me krimin, ku pushteti i takon bandave dhe jo ligjit”.
Top Channel | 10-Oct-2019 14:58
Për djegien e makinës së kryetarit të bashkisë së Vlorës, demokrati Flamur Noka thotë se “është tregues i shtetit të Edi Ramës të bërë njësh me krimin, ku pushteti i takon bandave dhe jo ligjit”.

Djegia e makinës së Lelit, PD: Bandat po përplasen për Jalën
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar për ngjarjen e sotme, ku u dogj makina e Kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli. Në një deklaratë për mediat, Flamur Noka u shpreh se Rama i ka dhënë krahë krimit të ...
Mapo | 10-Oct-2019 13:55
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar për ngjarjen e sotme, ku u dogj makina e Kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli. Në një deklaratë për mediat, Flamur Noka u shpreh se Rama i ka dhënë krahë krimit të ...

Djegia e makinës së Lelit, Noka: Përplasje bandash pas prishjes së pazareve
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka e sheh ngjarjen e ndodhur me djegien e automjetit të kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli të lidhur prishjen e pazareve me krimin për grabitjen e pronave në bregdet. Në ...
ABCNews | 10-Oct-2019 15:20
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka e sheh ngjarjen e ndodhur me djegien e automjetit të kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli të lidhur prishjen e pazareve me krimin për grabitjen e pronave në bregdet. Në ...

Noka: Djegia e makines se Dritan Lelit, eshte mes bandash
Partia Demokratike është shprehur se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit në pronësi të Bashkisë, është tregues se Rama është bërë njësh me krimin. “Në Vlorë po vepron krimi i organizuar që Edi ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 20:09
Partia Demokratike është shprehur se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit në pronësi të Bashkisë, është tregues se Rama është bërë njësh me krimin. “Në Vlorë po vepron krimi i organizuar që Edi ...

Noka: Djegia e makines se Dritan Lelit, eshte mes bandash
Partia Demokratike është shprehur se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit në pronësi të Bashkisë, është tregues se Rama është bërë njësh me krimin. “Në Vlorë po vepron krimi i organizuar që Edi ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 13:52
Partia Demokratike është shprehur se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit në pronësi të Bashkisë, është tregues se Rama është bërë njësh me krimin. “Në Vlorë po vepron krimi i organizuar që Edi ...

Djegia e makinës së Kryebashkiakut të Vlorës, Noka: Tregues i bashkëpunimit të pushtetit me krimin
Djegia e makinës se Kryebashkiakut te Vlorës ,konsiderohet nga demokratet si tregues i kapjes se shtetit nga bandat. Ish-Deputeti Flamur Noka tha se në Vlorë po vepron krimi i organizuar, i cili kërkon të blejë pasuri ...
Medial | 10-Oct-2019 13:43
Djegia e makinës se Kryebashkiakut te Vlorës ,konsiderohet nga demokratet si tregues i kapjes se shtetit nga bandat. Ish-Deputeti Flamur Noka tha se në Vlorë po vepron krimi i organizuar, i cili kërkon të blejë pasuri ...

Djegia e makinës së Kryebashkiakut të Vlorës, Noka: Tregues i bashkëpunimit të pushtetit me krimin
Djegia e makinës se Kryebashkiakut te Vlorës ,konsiderohet nga demokratet si tregues i kapjes se shtetit nga bandat. Ish-Deputeti Flamur Noka tha se në Vlorë po vepron krimi i organizuar, i cili kërkon të blejë pasuri ...
RTSH | 10-Oct-2019 13:36
Djegia e makinës se Kryebashkiakut te Vlorës ,konsiderohet nga demokratet si tregues i kapjes se shtetit nga bandat. Ish-Deputeti Flamur Noka tha se në Vlorë po vepron krimi i organizuar, i cili kërkon të blejë pasuri ...

“Edi Rama ua fsheh të vërtetën”, PD reagon për djegien e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli dhe nxjerr prapaskenat e rënda: Ai ka në dorë edhe kryeministrin e vendit!
Postuar: 10/10/2019 - 13:31 ?Ish-deputeti i PD, Flamur Noka ka dal në një deklaratë për shtyp në lidhje me djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit. PD e ka lidhur këtë akt të rëndë drejtpërsëdrejti ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 13:32
Postuar: 10/10/2019 - 13:31 ?Ish-deputeti i PD, Flamur Noka ka dal në një deklaratë për shtyp në lidhje me djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit. PD e ka lidhur këtë akt të rëndë drejtpërsëdrejti ...

Djegia e makinës së Dritan Lelit, PD: Tregues se bandat e krimit po mbajnë peng Shqipërinë
Në një deklaratë për mediat, ish-deputeti i PD-së Flamur Noka u ndal te djegia e makinës të kryebashkiakut të Vlorës Dritan Lelit. Noka bëri përgjegjës kryeministrin Rama si shkaktar të krimit të organizuar, duke vijuar ...
Politiko | 10-Oct-2019 13:28
Në një deklaratë për mediat, ish-deputeti i PD-së Flamur Noka u ndal te djegia e makinës të kryebashkiakut të Vlorës Dritan Lelit. Noka bëri përgjegjës kryeministrin Rama si shkaktar të krimit të organizuar, duke vijuar ...

Noka: Djegia e makinës së Dritan Lelit, tregues i shtetit të bërë njësh me krimin, përplasjet për pronat
TIRANË Ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të krimit të organizuar me bandën e qeverisë për ...
Medial | 10-Oct-2019 13:26
TIRANË Ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të krimit të organizuar me bandën e qeverisë për ...

Noka: Djegia e makinës së Dritan Lelit, tregues i shtetit të bërë njësh me krimin, përplasjet për pronat
TIRANË Ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të krimit të organizuar me bandën e qeverisë për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 13:24
TIRANË Ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të krimit të organizuar me bandën e qeverisë për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved