ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:43

Një person tenton të vetëdigjet para Komisionit Evropian

Një person tenton të vetëdigjet para Komisionit Evropian
Një person bëri përpjekje të vetëdigjej të mërkurën para ndërtesës së Komisionit Evropian në Bruksel. Personi derdhi benzinë përreth vetes, por u kap nga policia përpara se të kryente aktin. Në vend të ngjarjes dolën ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 15:02
Një person bëri përpjekje të vetëdigjej të mërkurën para ndërtesës së Komisionit Evropian në Bruksel. Personi derdhi benzinë përreth vetes, por u kap nga policia përpara se të kryente aktin. Në vend të ngjarjes dolën ...

Zbulohet se çka ka në fund të Trekëndëshit të Bermudeve Dy piramida gjigante, të bëra nga qelqi i trashë, janë gjetur në qendër të Trekëndëshit të Bermudeve. Këto ndërtesa të çuditshme në thellësi prej 2.000 metrash...
Dy piramida gjigante, të bëra nga qelqi i trashë, janë gjetur në qendër të Trekëndëshit të Bermudeve. Këto ndërtesa të çuditshme në thellësi prej 2.000 metrash janë identifikuar me anë të sonarit dhe oqeanografit dr ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 10:33
Dy piramida gjigante, të bëra nga qelqi i trashë, janë gjetur në qendër të Trekëndëshit të Bermudeve. Këto ndërtesa të çuditshme në thellësi prej 2.000 metrash janë identifikuar me anë të sonarit dhe oqeanografit dr ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved