ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 09:18

Nesër shpallet fituesi i Çmimit Nobel për Paqe, Zaev dhe Cipras kandidatë

Nesër shpallet fituesi i Çmimit Nobel për Paqe, Zaev dhe Cipras kandidatë
Gjatë ditës së nesërme komiteti i Çmimit Nobel në Oslo do të shpall fituesin e Çmimit Nobel për Paqe për vitin 2019. Të nominuar janë 301 emra, prej tyre 223 individi dhe 78 organizata. Favoritja kryesor për të fituar ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:10
Gjatë ditës së nesërme komiteti i Çmimit Nobel në Oslo do të shpall fituesin e Çmimit Nobel për Paqe për vitin 2019. Të nominuar janë 301 emra, prej tyre 223 individi dhe 78 organizata. Favoritja kryesor për të fituar ...

Nesër shpallet fituesi i Çmimit Nobel për Paqe, Zaev dhe Cipras kandidatë
Gjatë ditës së nesërme komiteti i Çmimit Nobel në Oslo do të shpall fituesin e Çmimit Nobel për Paqe për vitin 2019. Të nominuar janë 301 emra, prej tyre 223 individi dhe 78 organizata. Favoritja kryesor për të fituar ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 23:09
Gjatë ditës së nesërme komiteti i Çmimit Nobel në Oslo do të shpall fituesin e Çmimit Nobel për Paqe për vitin 2019. Të nominuar janë 301 emra, prej tyre 223 individi dhe 78 organizata. Favoritja kryesor për të fituar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved