ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

Negociatat me BE / Mustafaj “zbërthen” retorikën e Ramës: Çfarë tregon ligjërimi i tij në media

Negociatat me BE / Mustafaj “zbërthen” retorikën e Ramës: Çfarë tregon ligjërimi i tij në media
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:27
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...

Negociatat me BE / Mustafaj “zbërthen” retorikën e Ramës: Çfarë tregon ligjërimi i tij në media
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...
Medial | 10-Oct-2019 18:37
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...

Murati: Nëse përgjigjja për hapje negociatash është Jo, Rama të shkojë në votëbesim
Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se nëse edhe këtë herë BE kthen përgjigje negative dhe nuk ka hapje negociatash me Shqipërinë, kryeministri Rama duhet të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 23:01
Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se nëse edhe këtë herë BE kthen përgjigje negative dhe nuk ka hapje negociatash me Shqipërinë, kryeministri Rama duhet të ...

Gazetari ka një sfidë për Ramën nëse nuk hapen negociatat
Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati mendon se nëse edhe këtë herë nuk hapen negociatat për Shqipërinë nga BE-ja, atëherë kryeministri Edi Rama duhet të provojë nëse mbështetet ende nga populli apo jo. “Mendoj ...
Politiko | 09-Oct-2019 23:45
Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati mendon se nëse edhe këtë herë nuk hapen negociatat për Shqipërinë nga BE-ja, atëherë kryeministri Edi Rama duhet të provojë nëse mbështetet ende nga populli apo jo. “Mendoj ...

“Në Europë po ndodhin ndryshime”, Zaloshnja: Për këtë shtet është folur për ndërprerje të negociatave
Analisti Eduard Zalonshnja i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se Europa sot nuk është ajo e para disa viteve. Zaloshnja sqaroi se Europa dikur ka qenë më e unifikuar, ndërsa sot brenda saj kan ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:34
Analisti Eduard Zalonshnja i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se Europa sot nuk është ajo e para disa viteve. Zaloshnja sqaroi se Europa dikur ka qenë më e unifikuar, ndërsa sot brenda saj kan ...

Negociatat me BE/ Erl Murati: Shqipëria ka sot probleme me krimin dhe korrupsionin
Kryeredaktori i “Gazetës Shqiptare” Erl Murati i pranishëm në emisionin “Real Story” në News 24 u ndal te procesi i hapjes së negociatave dhe sfidat kryesore që ka sot Shqipëria në këtë drejtim. Ai pohoi se fajin për ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:24
Kryeredaktori i “Gazetës Shqiptare” Erl Murati i pranishëm në emisionin “Real Story” në News 24 u ndal te procesi i hapjes së negociatave dhe sfidat kryesore që ka sot Shqipëria në këtë drejtim. Ai pohoi se fajin për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved