ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 03:49

Çmenduria e Man United, gati të ofrojë 150 mln € për dyshen e Anglisë

Çmenduria e Man United, gati të ofrojë 150 mln € për dyshen e Anglisë
Manchester United raportohet se është gati të bëjë çmenduria për të blerë dyshen e Leicester City-t James Maddison dhe Ben Chilwell. Skuadra e Solskjaer ka bërë një start të tmerrshëm të sezonit, duke marrë vetëm dy ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 22:16
Manchester United raportohet se është gati të bëjë çmenduria për të blerë dyshen e Leicester City-t James Maddison dhe Ben Chilwell. Skuadra e Solskjaer ka bërë një start të tmerrshëm të sezonit, duke marrë vetëm dy ...

United i fiksuar për sulmues, sërish sytë nga Italia
Manchester United e ka nisur në mënyrën më të keqe këtë sezon. Të besuarit e Solskjaer-it i kanë zhgënjuer tifozat e tyre duke u renditur në vendin e 12 me vetëm 9 pikë në 8 ndeshje. Që nga largimi i dy sulmuesve Alexis ...
ABCNews | 10-Oct-2019 21:20
Manchester United e ka nisur në mënyrën më të keqe këtë sezon. Të besuarit e Solskjaer-it i kanë zhgënjuer tifozat e tyre duke u renditur në vendin e 12 me vetëm 9 pikë në 8 ndeshje. Që nga largimi i dy sulmuesve Alexis ...

Kriza tek United, Solskjaer piketon plot 8 futbollistë!
Manchester United synon të marrë plot 8 lojtarë gjatë merkatos së janarit. “Djajtë e Kuq” janë në krizë totale dhe shpenzimet duken të domosdoshme. Bordi drejtues i klubit i ka dhënë siguri Solskjaer se do të jetë ai ...
ABCNews | 10-Oct-2019 19:44
Manchester United synon të marrë plot 8 lojtarë gjatë merkatos së janarit. “Djajtë e Kuq” janë në krizë totale dhe shpenzimet duken të domosdoshme. Bordi drejtues i klubit i ka dhënë siguri Solskjaer se do të jetë ai ...

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:10
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...

?United ka gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 18:34
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...

Legjenda e United: Janë për të ardhur keq, ja ku kanë gabuar
Legjenda e Manchester United, Edwin Van Der Sar, ka folur për situatën aktuale të “Djajve të Kuq”, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e ish-klubit të tij. Sipas holandezit, e gjithë kjo situatë kaotike është krijuar nga ...
ABCNews | 10-Oct-2019 17:00
Legjenda e Manchester United, Edwin Van Der Sar, ka folur për situatën aktuale të “Djajve të Kuq”, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e ish-klubit të tij. Sipas holandezit, e gjithë kjo situatë kaotike është krijuar nga ...

Van der Saar: Unitedit i duhen 500 mln euro blerje
Edwin Van Der Sar ka folur për Manchester United, klubin ku ka fituar gjithçka, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e “Djajve të kuq”. Sipas holandezit, problemet aktuale janë krijuar nga merkatoja shumë e dobët. “Mendoj ...
Politiko | 10-Oct-2019 17:36
Edwin Van Der Sar ka folur për Manchester United, klubin ku ka fituar gjithçka, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e “Djajve të kuq”. Sipas holandezit, problemet aktuale janë krijuar nga merkatoja shumë e dobët. “Mendoj ...

United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:34
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...

United gati 130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 17:33
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...

United gati 130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 16:48
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...
Top Channel | 10-Oct-2019 00:29
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...

United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.
Kosova Press | 10-Oct-2019 16:45
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.

Manchester United ndjek nga afër mesfushorin norvegjez
Skuadra e ‘Old Trafford’ ka pasur një fillim të vështirë për edicionin 2019/20 dhe janë të prirur të forcojnë skuadrën e tyre në afatin kalimtar të janarit. Christian Eriksen dhe Mario Mandzukic janë ndër objektivat e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 15:13
Skuadra e ‘Old Trafford’ ka pasur një fillim të vështirë për edicionin 2019/20 dhe janë të prirur të forcojnë skuadrën e tyre në afatin kalimtar të janarit. Christian Eriksen dhe Mario Mandzukic janë ndër objektivat e ...

‘United ka humbur lojtarët e fortë’
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”. United këtë fillim të sezonit ka bërë paraqitjen më të dobët në histori të klubit në krye me ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:59
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”. United këtë fillim të sezonit ka bërë paraqitjen më të dobët në histori të klubit në krye me ...

'United ka humbur lojtarët e fortë'
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”.
Kosova Press | 10-Oct-2019 10:49
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”.

Maguire: Më gjykoni pas 5 ose 6 vjetësh
Harry Maguire nuk e sheh çmimin rekord të transferimit të tij prej 80 milionë funteve një ngarkesë, por dëshiron që t’i jepet kohë së paku 5 vjet në Manchester United para se të gjykohet për vlerat e tij, ...
Zeri | 10-Oct-2019 10:42
Harry Maguire nuk e sheh çmimin rekord të transferimit të tij prej 80 milionë funteve një ngarkesë, por dëshiron që t’i jepet kohë së paku 5 vjet në Manchester United para se të gjykohet për vlerat e tij, ...

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...
InFokusi | 10-Oct-2019 09:35
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...

Solskjaeri afër shkarkimit, ky trajner ka këtë kusht për t’iu bashkuar klubit
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme. Allegri për momentin është pa ndonjë klub pasi u largua ...
Arbresh | 10-Oct-2019 08:31
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme. Allegri për momentin është pa ndonjë klub pasi u largua ...

Allegri tregon kushtin për t’iu bashkuar Manchester Unitedit
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme.
Kosova Press | 09-Oct-2019 23:11
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme.

Allegri i jep ultimatum Unitedit
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer. Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express, përcjellë gazeta Koha. ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 17:55
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer. Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express, përcjellë gazeta Koha. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved