ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:22

NASA zbulon vitin prej kur do mund të jetojmë në Mars

NASA zbulon vitin prej kur do mund të jetojmë në Mars
Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një hapësirë jetese të rehatshme dhe relaksuese, transmeton . Këto muajt e fundit, ...
Lajminet | 10-Oct-2019 16:20
Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një hapësirë jetese të rehatshme dhe relaksuese, transmeton . Këto muajt e fundit, ...

NASA: Zbarkimi i njerëzve në Mars do të bëhet në 2023
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...
InFokusi | 10-Oct-2019 11:07
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...

NASA: Zbarkimi i njerëzve në mars do të bëhet në 2023
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë......
Zeri | 10-Oct-2019 10:59
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë......

NASA: Zbarkimi i njerëzve në Mars do të bëhet në 2023
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 10:18
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...

Ish-punëtorja e NASA-s që pa dy njerëz në Mars Çdokush që thotë se në Mars ka njerëz, nga të gjithë ne menjëherë konsiderohet si i marrë. Por, çka nëse ka dëshmi për një gjë të tillë? Nëse ka...
Çdokush që thotë se në Mars ka njerëz, nga të gjithë ne menjëherë konsiderohet si i marrë. Por, çka nëse ka dëshmi për një gjë të tillë? Nëse ka njerëz që me sytë e tyre kanë parë njerëz në Planetin e Kuq? Tani është ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 08:47
Çdokush që thotë se në Mars ka njerëz, nga të gjithë ne menjëherë konsiderohet si i marrë. Por, çka nëse ka dëshmi për një gjë të tillë? Nëse ka njerëz që me sytë e tyre kanë parë njerëz në Planetin e Kuq? Tani është ...

20:30 Në Siberi hapet edhe një vrimë misterioze Në vendin Solikamsk të Siberisë...
Në vendin Solikamsk të Siberisë tani është hapur edhe një vrimë tjetër misterioze, me një sipërfaqe prej rreth 60 metrave katrorë, derisa thellësia ende nuk është matur. Kjo vrimë u hap në një largësi prej rreth 3,5 ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 08:40
Në vendin Solikamsk të Siberisë tani është hapur edhe një vrimë tjetër misterioze, me një sipërfaqe prej rreth 60 metrave katrorë, derisa thellësia ende nuk është matur. Kjo vrimë u hap në një largësi prej rreth 3,5 ...

NASA: Zbarkimi i njerëzve në Mars do të bëhet në 2023
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...
Top Channel | 10-Oct-2019 06:34
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...

20:30 NASA: Zbarkimi i njerëzve në Mars do të bëhet në 2023 NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e...
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 08:32
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...

NASA: Zbarkimi i njerëzve në Mars do të bëhet në 2023
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 08:21
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...

Kur do të ndodhë zbarkimi i parë i njerëzve në Mars?
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 19:41
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...

Kur do të ndodhë zbarkimi i parë i njerëzve në Mars?
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 19:01
NASA ka projektuar në vitin 2033 zbarkimin e parë të qenieve njerëzore në Mars. Për të zbuluar sekretet e tij, astronautët do të duhet të qëndrojnë në planetin e kuq për një kohë të gjatë dhe do të kenë nevojë për një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved