ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 11:59

Parashikimi i motit për sot, 10 Tetor 2019

Parashikimi i motit për sot, 10 Tetor 2019
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte duke u luhatur: ne zonat malore nga 08ºC deri ne 19ºC ne zonat e uleta nga 16ºC ne 26 ºC ne zonat bregdetare nga 19C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...
ikub.al | 10-Oct-2019 09:35
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte duke u luhatur: ne zonat malore nga 08ºC deri ne 19ºC ne zonat e uleta nga 16ºC ne 26 ºC ne zonat bregdetare nga 19C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...
Telegraf | 10-Oct-2019 09:28
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore.
Top Channel | 10-Oct-2019 07:58
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore.

Surprizat e motit, nesër kthjellimet i lënë vendin shirave
Moti i kthjellët në vend do të marrë një kthesë ditën e nesërme, pasi kthjellimet e orëve të mëngjesit do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim të vendit. Reshjet e shiut, në mesditë e pasdite do ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:56
Moti i kthjellët në vend do të marrë një kthesë ditën e nesërme, pasi kthjellimet e orëve të mëngjesit do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim të vendit. Reshjet e shiut, në mesditë e pasdite do ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:14
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti për ditën e enjte, 10 tetor 2019!
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore dhe mundësia e reshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me drejtim Juglindje me shpejtësi maksimale 7 m/sek në ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 07:11
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore dhe mundësia e reshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me drejtim Juglindje me shpejtësi maksimale 7 m/sek në ...

Moti/ Ja ku do të bjerë shi sot!
Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e motit të vranët me reshje shiu të karakterit lokal, ku me shtrëngata do të jenë në juglindje. Pasditja dhe orët e mbrëmjes paraqiten me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të ...
Dritare | 06-Apr-2019 08:00
Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e motit të vranët me reshje shiu të karakterit lokal, ku me shtrëngata do të jenë në juglindje. Pasditja dhe orët e mbrëmjes paraqiten me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të ...

Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 10:10
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti sot
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
IliriaNews | 10-Oct-2019 10:07
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Sot mot me diell, temperaturat deri në 22 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius. Kryesisht do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Mot me diell dhe vranësira të ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 07:45
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius. Kryesisht do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Mot me diell dhe vranësira të ...

Erë dhe temperatura mesatare deri në 25 gradë
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:43
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:20
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...

Njihuni me parashikimin e Motit për ditën e sotme
Njihuni me parashikimin e Motit për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira të lehta do të karakterizojnë kushtet e motit për bregdetin dhe zonat e ulëta, ndërsa me vranësira disi më të dendura do të paraqitet moti për ...
Sot.Al | 24-Nov-2016 09:48
Njihuni me parashikimin e Motit për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira të lehta do të karakterizojnë kushtet e motit për bregdetin dhe zonat e ulëta, ndërsa me vranësira disi më të dendura do të paraqitet moti për ...

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Flaka | 10-Oct-2019 09:05
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Mot pranveror, këto janë temperaturat për sot dhe ditët në vijim
Që nga dita e sotme në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave. Duke filluar që nga dita e sotme e deri të dielën në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave, shkruan lajmi.net. Sipas Prishtina Weather, ...
Albportali | 10-Oct-2019 09:05
Që nga dita e sotme në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave. Duke filluar që nga dita e sotme e deri të dielën në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave, shkruan lajmi.net. Sipas Prishtina Weather, ...

Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 09:01
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Mot me diell dhe me vranësira deri në mesatare
Shkup, 10 tetor – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura e mëngjesit do të jetë në interval prej katër deri në ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 09:01
Shkup, 10 tetor – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura e mëngjesit do të jetë në interval prej katër deri në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:47
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti sot në Maqedoni
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtëra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...
Aktuale.MK | 24-Jun-2016 08:21
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtëra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...

Shkup, sezoni ngrohës fillon nesër
Për shkak të rënies së temperaturës së jashtme prej nesër fillon sezoni ngrohës për konsumatorët e sistemit të ngrohjes qendrore në qytetin e Shkupit me të cilin menaxhon BEG, kumtuan nga kompania. Sipas rregullave për ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Për shkak të rënies së temperaturës së jashtme prej nesër fillon sezoni ngrohës për konsumatorët e sistemit të ngrohjes qendrore në qytetin e Shkupit me të cilin menaxhon BEG, kumtuan nga kompania. Sipas rregullave për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved