ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 10:47

Modric ndihmon Kroacinë, Bale gabon me Uellsin

Modric ndihmon Kroacinë, Bale gabon me Uellsin
Kroacia është gjithnjë e më pranë Euro 2020. Finalisti i Kupës së Botës në “Rusia 2018”, e mundi në xhiron e gjashtë në Grupin E Hungarinë, me rezultat 3-0. Në këtë ndeshje shënoi Luka Modric, në minutën e pestë të ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:55
Kroacia është gjithnjë e më pranë Euro 2020. Finalisti i Kupës së Botës në “Rusia 2018”, e mundi në xhiron e gjashtë në Grupin E Hungarinë, me rezultat 3-0. Në këtë ndeshje shënoi Luka Modric, në minutën e pestë të ...

Holanda arrin fitore me përmbysje madhështore, pushton vendin e dytë
Holanda ka pushtuar vendin e dytë në Grupin C, pasi e mposhti 3-1 Irlandën e Veriut. Në një ndeshje dramatike të zhvilluar në Stadiumin e Feyenoordit, Holanda ka përmysur rezultatin kundër Irlandës së Veriut për të ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:48
Holanda ka pushtuar vendin e dytë në Grupin C, pasi e mposhti 3-1 Irlandën e Veriut. Në një ndeshje dramatike të zhvilluar në Stadiumin e Feyenoordit, Holanda ka përmysur rezultatin kundër Irlandës së Veriut për të ...

Holanda fantastike, mposht me përmbysje Irlandën Veriore
Fundi i kësaj ndeshje ishte dramatik, me katër gola të shënuara. Në minutën e 75’, Josh Magennis befasoi Holandën duke i dhuruar epërsinë Irlandës Veriore, shkruan . Vendasit nuk u dorëzuan për asnjë moment, dhe në ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:48
Fundi i kësaj ndeshje ishte dramatik, me katër gola të shënuara. Në minutën e 75’, Josh Magennis befasoi Holandën duke i dhuruar epërsinë Irlandës Veriore, shkruan . Vendasit nuk u dorëzuan për asnjë moment, dhe në ...

Belgjika e shkatërron San Marinon dhe kualifikohet në Euro 2020
Edhe matematikisht Belgjika tashmë është kualifikuar në Kampionatin Evropian që do të mbahet në vitin 2020. Skuadra e Roberto Martinez e mposhti 9-0 San Marinon për të siguruar biletën për “Euro 2020”. Romelu Lukaku la ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:48
Edhe matematikisht Belgjika tashmë është kualifikuar në Kampionatin Evropian që do të mbahet në vitin 2020. Skuadra e Roberto Martinez e mposhti 9-0 San Marinon për të siguruar biletën për “Euro 2020”. Romelu Lukaku la ...

Çfarë drame, Holanda shënon dy herë në minutat e fundit
Kombëtarja e Holandës ka barazuar ndaj Irlandës së Veriut. Holanda ka realizuar nëpërmjet Memphis Depay, i cili u gjet mirë në zonë dhe realizoi, përcjell GazetaBlic. Depay realizoi në minutën e 80’të për të barazuar ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 22:41
Kombëtarja e Holandës ka barazuar ndaj Irlandës së Veriut. Holanda ka realizuar nëpërmjet Memphis Depay, i cili u gjet mirë në zonë dhe realizoi, përcjell GazetaBlic. Depay realizoi në minutën e 80’të për të barazuar ...

Belgjika bën hajgare me San Marinon, ja sa gola ia shënon
Belgjika e ka mposhtur me rezultat të thellë San Marinon në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Belgët fituan me rezultat 9:0, duke e shkatërruar ekipin mysafir, shkruan Indeksonline. Lukaku 2 gola dhe ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 22:39
Belgjika e ka mposhtur me rezultat të thellë San Marinon në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Belgët fituan me rezultat 9:0, duke e shkatërruar ekipin mysafir, shkruan Indeksonline. Lukaku 2 gola dhe ...

Kroacia deklason Hungarinë
Finalistët e Kupës së Botës kanë mposhtur 3:0 Hungarinë në shtëpi. Puna e fituesit në këtë përballje u përcaktua që në pjesën e parë. Luka Modric në minutën e 5’, kaloi në epërsi 1:0 Kroacinë. Në minutën e 24’, Bruno ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:38
Finalistët e Kupës së Botës kanë mposhtur 3:0 Hungarinë në shtëpi. Puna e fituesit në këtë përballje u përcaktua që në pjesën e parë. Luka Modric në minutën e 5’, kaloi në epërsi 1:0 Kroacinë. Në minutën e 24’, Bruno ...

Lukaku po shkëlqen për Belgjikën, shënon dhe asiston brenda tre minutave
Belgjika është duke e mposhtur 2-0 San Marinon. Romelu Lukaku deri më tani është duke lënë gjurmë në këtë ndeshje, Ai fillimisht ka shënuar për 1-0 në minutën e 28’, derisa tre minuta më vonë, në atë të 31’, asistoi për ...
InFokusi | 10-Oct-2019 22:16
Belgjika është duke e mposhtur 2-0 San Marinon. Romelu Lukaku deri më tani është duke lënë gjurmë në këtë ndeshje, Ai fillimisht ka shënuar për 1-0 në minutën e 28’, derisa tre minuta më vonë, në atë të 31’, asistoi për ...

Belgjika pranë kualifikimit në 'Euro 2020', Kroacia po shkëlqen në Split
Kroacia është duke e 'shkatërruar' Hungarinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 'Euro 2020' në grupin E. Pas 60 minutash në Split, skuadra e Zlatko Dalic është në epërsi prej tre golash 3:0, ...
Zeri | 10-Oct-2019 22:16
Kroacia është duke e 'shkatërruar' Hungarinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 'Euro 2020' në grupin E. Pas 60 minutash në Split, skuadra e Zlatko Dalic është në epërsi prej tre golash 3:0, ...

Gol kaq të bukur moti s’keni parë, shënon sërish Kroacia
Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’.
InFokusi | 10-Oct-2019 22:01
Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’.

Reja: Ndaj Turqisë pres të shoh përmirësime
Lukaku po kalon në një formë të jashtëzakonshme. Sulmuesi belg ka shënuar dy gola në pjesën e parë ndaj San Marinos, raporton GazetaBlic. Goli i tij i dytë personal dhe i katërti për Belgjikën ishte thjesht fantastik ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 21:54
Lukaku po kalon në një formë të jashtëzakonshme. Sulmuesi belg ka shënuar dy gola në pjesën e parë ndaj San Marinos, raporton GazetaBlic. Goli i tij i dytë personal dhe i katërti për Belgjikën ishte thjesht fantastik ...

Modric i mrekullueshëm, vjedh topin dhe shënon pas pesë minutave lojë
Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit.
InFokusi | 10-Oct-2019 21:54
Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit.

Lewandowski i frikshëm, shënon dy gola për katër minuta
Polonia është duke e mposhtur 2-0 Letoninë. Është sulmuesi i Byaern Munich, Robert Lewandowski, ai që po shkëlqen për Poloninë. Ai realizoi dy herë brenda katër minutave, në atë të 9-të dhe 13-të, për rezultatin 2-0.
InFokusi | 10-Oct-2019 21:54
Polonia është duke e mposhtur 2-0 Letoninë. Është sulmuesi i Byaern Munich, Robert Lewandowski, ai që po shkëlqen për Poloninë. Ai realizoi dy herë brenda katër minutave, në atë të 9-të dhe 13-të, për rezultatin 2-0.

VIDEO/ Gol me finte, mund të jetë më i bukuri i këtyre eliminatoreve
Kroacia po fiton me rezultatin 2-0 ndeshjen ndaj Hungarisë. Golin e parë e shënoi futbollisti i Real Madrid, Luca Modric, ndërsa të 2-tin e ka realizuar 25 vjeçari, Bruna Petkovic. Goli i dytë ishte një magji e vërtetë. ...
Lexo | 10-Oct-2019 21:43
Kroacia po fiton me rezultatin 2-0 ndeshjen ndaj Hungarisë. Golin e parë e shënoi futbollisti i Real Madrid, Luca Modric, ndërsa të 2-tin e ka realizuar 25 vjeçari, Bruna Petkovic. Goli i dytë ishte një magji e vërtetë. ...

Lukaku po shkëlqen për Belgjikën, shënon dhe asiston brenda tre minutave Belgjika është duke e mposhtur 2-0 San Marinon. Romelu Lukaku deri më tani është duke lënë gjurmë në këtë ndeshje, Ai fillimisht ka shënuar për 1-0 në minutën e...
Belgjika është duke e mposhtur 2-0 San Marinon. Romelu Lukaku deri më tani është duke lënë gjurmë në këtë ndeshje, Ai fillimisht ka shënuar për 1-0 në minutën e 28’, derisa tre minuta më vonë, në atë të 31’, asistoi për ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 21:43
Belgjika është duke e mposhtur 2-0 San Marinon. Romelu Lukaku deri më tani është duke lënë gjurmë në këtë ndeshje, Ai fillimisht ka shënuar për 1-0 në minutën e 28’, derisa tre minuta më vonë, në atë të 31’, asistoi për ...

Gol kaq të bukur moti s’keni parë, shënon sërish Kroacia (VIDEO)
Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’. Loading...
TetovaSot | 10-Oct-2019 21:42
Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’. Loading...

Lewandowski i frikshëm, shënon dy gola për katër minuta (VIDEO)
Polonia është duke e mposhtur 2-0 Letoninë. Është sulmuesi i Byaern Munich, Robert Lewandowski, ai që po shkëlqen për Poloninë. Ai realizoi dy herë brenda katër minutave, në atë të 9-të dhe 13-të, për rezultatin 2-0. ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 21:36
Polonia është duke e mposhtur 2-0 Letoninë. Është sulmuesi i Byaern Munich, Robert Lewandowski, ai që po shkëlqen për Poloninë. Ai realizoi dy herë brenda katër minutave, në atë të 9-të dhe 13-të, për rezultatin 2-0. ...

Modric i mrekullueshëm, vjedh topin dhe shënon pas pesë minutave lojë (VIDEO)
Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit. Loading...
TetovaSot | 10-Oct-2019 21:36
Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit. Loading...

Lukaku i jashtëzakonshëm, shikoni super golin e tij ndaj San Marinos
Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit. Rezultati aktual i takimit ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 21:35
Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit. Rezultati aktual i takimit ...

21:23 Gol kaq të bukur moti s’keni parë, shënon sërish Kroacia Kroacia është duke e mposhtur 2-0...
Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’. (Kosova Sot Online) sport Bota ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 21:28
Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’. (Kosova Sot Online) sport Bota ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved