ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 18:13

Milot Rashica shpeton nga humbja Werder Bremenin

Milot Rashica shpeton nga humbja Werder Bremenin
Futbollisti shqiptar Milot Rashica e ka shpëtuar nga humbja e sigurt skuadrën e Werder Bremenit. Ylli i Kombëtares së Kosovës i ka fituar një pikë Werderit me golin e shënuar nga penalltia. Rashica u tregua i saktë nga ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:54
Futbollisti shqiptar Milot Rashica e ka shpëtuar nga humbja e sigurt skuadrën e Werder Bremenit. Ylli i Kombëtares së Kosovës i ka fituar një pikë Werderit me golin e shënuar nga penalltia. Rashica u tregua i saktë nga ...

Turqi-Shqipëri, ja sa tifozë shqiptarë do të jenë në stadium
Brazili i Tites nuk e kalon dot pengesën Senegal. Në miqësoren e zhvilluar në Singapor, Seleçao nuk shkoi dot më shumë se një barazim 1-1 ndaj Sadio Mane me shokë, duke mos bindur me lojë dhe rezultat. Edhe pse e nisi ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 17:03
Brazili i Tites nuk e kalon dot pengesën Senegal. Në miqësoren e zhvilluar në Singapor, Seleçao nuk shkoi dot më shumë se një barazim 1-1 ndaj Sadio Mane me shokë, duke mos bindur me lojë dhe rezultat. Edhe pse e nisi ...

Brazili barazon ndaj Senegalit, dy yjet e Liverpoolit protagonist
Sot u zhvillua ndeshja miqësore ndërmjet Brazilit dhe Senegalit e cila u mbyll me rezultatin e barabartë 1:1. Për Brazilin realizoi Roberto Firmino qysh në minutën e 9-të kundër bashkëlojtarit të tij te Liverpool, Sadio ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 16:34
Sot u zhvillua ndeshja miqësore ndërmjet Brazilit dhe Senegalit e cila u mbyll me rezultatin e barabartë 1:1. Për Brazilin realizoi Roberto Firmino qysh në minutën e 9-të kundër bashkëlojtarit të tij te Liverpool, Sadio ...

16:17 Brazili me shumë yje ndalet nga Senegali Brazili ka barazuar 1-1 në miqësore me...
Brazili ka barazuar 1-1 në miqësore me Senegalin. Pavarësisht se Tite kishte hedhur në fushë më të mirët, lojtarë të PSG-së, Bayern Munich, Liverpool, Real Madrid, Manchester City etj… nuk ia kanë dalë të fitojnë ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 16:21
Brazili ka barazuar 1-1 në miqësore me Senegalin. Pavarësisht se Tite kishte hedhur në fushë më të mirët, lojtarë të PSG-së, Bayern Munich, Liverpool, Real Madrid, Manchester City etj… nuk ia kanë dalë të fitojnë ...

VIDEO | Firminho nuk mjafton, Brazili ngec me Senegalin
Brazili nuk ka shkuar më shumë se një barazim përballë Senegalit. Miqësorja e zhvilluar në Singapor është mbyllur në barazim 1-1. Të dy golat u shënuan në pjesën e parë. Të parët shënuan brazilianët me anë të Roberto ...
ABCNews | 10-Oct-2019 16:20
Brazili nuk ka shkuar më shumë se një barazim përballë Senegalit. Miqësorja e zhvilluar në Singapor është mbyllur në barazim 1-1. Të dy golat u shënuan në pjesën e parë. Të parët shënuan brazilianët me anë të Roberto ...

Video: Supergola dhe emocione, Brazili dhe Senegali e mbyllin në paqe
Brazili e ka mbyllur me rezultatin 1-1 miqësoren e luksit ndaj Senegalit. Ekipi i Tites dominoi me një sulmues fantastik të përbërë nga Neymar, Coutinho, Firminho dhe Gabriel Jesus, por nga krahu tjetër Mane dhe ...
Politiko | 10-Oct-2019 16:20
Brazili e ka mbyllur me rezultatin 1-1 miqësoren e luksit ndaj Senegalit. Ekipi i Tites dominoi me një sulmues fantastik të përbërë nga Neymar, Coutinho, Firminho dhe Gabriel Jesus, por nga krahu tjetër Mane dhe ...

Aksion spektakolar i “Seleçaos”, Brazili në avantazh ndaj Senegalit (VIDEO)
Brazili është duke luajtur një miqësore ndaj Senegalit. “Seleçao” ka arritur që të zhbllokojë rezultatin që në minutën e 9-të. Gabriel Jesus shërben një top magjik për Firminhos, i cili me një goditje të thjeshtë e ...
Telegraf | 10-Oct-2019 14:52
Brazili është duke luajtur një miqësore ndaj Senegalit. “Seleçao” ka arritur që të zhbllokojë rezultatin që në minutën e 9-të. Gabriel Jesus shërben një top magjik për Firminhos, i cili me një goditje të thjeshtë e ...

VIDEO | Mane bën lëmsh mbrojtjen, Senegali befason Brazilin
Një penallti e akorduar në minutat shtesë ka ndryshuar rezultatin në ndeshjen Brazil-Senegal. Kombëtarja afrikane fitoi të drejtën e goditjes nga pika e bardhë me anë të Sadio Mane dhe Famara Diedhiou barazoi shifrat. ...
ABCNews | 10-Oct-2019 15:13
Një penallti e akorduar në minutat shtesë ka ndryshuar rezultatin në ndeshjen Brazil-Senegal. Kombëtarja afrikane fitoi të drejtën e goditjes nga pika e bardhë me anë të Sadio Mane dhe Famara Diedhiou barazoi shifrat. ...

Brazili me shumë yje ndalet nga Senegali
Brazili ka barazuar 1-1 në miqësore me Senegalin. Pavarësisht se Tite kishte hedhur në fushë më të mirët, lojtarë të PSG-së, Bayern Munich, Liverpool, Real Madrid, Manchester City etj… nuk ia kanë dalë të fitojnë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:14
Brazili ka barazuar 1-1 në miqësore me Senegalin. Pavarësisht se Tite kishte hedhur në fushë më të mirët, lojtarë të PSG-së, Bayern Munich, Liverpool, Real Madrid, Manchester City etj… nuk ia kanë dalë të fitojnë ...

Brazili në epërsi kundër Senegalit me një supergol
Brazili ka kaluar në epërsi kundër Senegalit, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Singapor. Roberto Firmino shënoi për 1:0 në minutën e 9-të, duke e kaluar Brazilin në epërsi. Sulmuesi i Liverpoolit ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 14:34
Brazili ka kaluar në epërsi kundër Senegalit, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Singapor. Roberto Firmino shënoi për 1:0 në minutën e 9-të, duke e kaluar Brazilin në epërsi. Sulmuesi i Liverpoolit ...

Brazilit i mjaftojnë 9 minuta, Firminho ndëshkon Senegalin
Brazilit i kanë mjaftuar 9 minuta për të zhbllokuar miqësoren kundër Senegalit. Roberto Firminho shfrytëzoi një asist të Gabriel Jesus dhe mposhti portierin afrikan. Lëvizje e bukur dhe asist fantastik i sulmuesit të ...
ABCNews | 10-Oct-2019 14:23
Brazilit i kanë mjaftuar 9 minuta për të zhbllokuar miqësoren kundër Senegalit. Roberto Firminho shfrytëzoi një asist të Gabriel Jesus dhe mposhti portierin afrikan. Lëvizje e bukur dhe asist fantastik i sulmuesit të ...

Brazili në epërsi kundër Senegalit me një supergol
Brazili ka kaluar në epërsi kundër Senegalit, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Singapor. Roberto Firmino shënoi për 1:0 në minutën e 9-të, duke e kaluar Brazilin në epërsi, raporton Gazeta ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 14:19
Brazili ka kaluar në epërsi kundër Senegalit, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Singapor. Roberto Firmino shënoi për 1:0 në minutën e 9-të, duke e kaluar Brazilin në epërsi, raporton Gazeta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved