ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:07

Gjykata Penale i merr pasaprtat Remenskit dhe të atit të Boki 13

Gjykata Penale i merr pasaprtat Remenskit dhe të atit të Boki 13
Deputetes Frosina Remenski dhe të atit të Bojan Jovanovskit – Boki 13, Mile Jovanovskit, do t’u merren pasaportat, dhe do të kenë ndalesë që të braktisin Shkupin. Ata kohë pas kohe duhet të paraqiten në gjykatë. ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 15:41
Deputetes Frosina Remenski dhe të atit të Bojan Jovanovskit – Boki 13, Mile Jovanovskit, do t’u merren pasaportat, dhe do të kenë ndalesë që të braktisin Shkupin. Ata kohë pas kohe duhet të paraqiten në gjykatë. ...

Mile Jovanovski, babai i Boki-13, u shpreh se nuk ndjen faj
Nuk ndjej faj dhe nuk kam ndjerë në mbledhjet për ndërtimin e shtëpive si pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare, tha babai i Boki-13, Mile Jovanovski në dalje nga Gjykata Penale. Përveç Jovanovskit, sot në Gjykatën Penale ishte ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 18:07
Nuk ndjej faj dhe nuk kam ndjerë në mbledhjet për ndërtimin e shtëpive si pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare, tha babai i Boki-13, Mile Jovanovski në dalje nga Gjykata Penale. Përveç Jovanovskit, sot në Gjykatën Penale ishte ...

“Reket”, Frosninës së LSDM-së i merret Pasaporta
Deputetes, Frosina Remenski e dyshuar në rastin “Reket”, i është marrë pasaporta, dhe i është shqiptuar ndalesë të dalë nga Shkupi, si dhe është obliguar që çdo javë të paraqitet në gjykatë. Këto masa të kujdesit i janë ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:29
Deputetes, Frosina Remenski e dyshuar në rastin “Reket”, i është marrë pasaporta, dhe i është shqiptuar ndalesë të dalë nga Shkupi, si dhe është obliguar që çdo javë të paraqitet në gjykatë. Këto masa të kujdesit i janë ...

Prokuroria e Përgjithshme ngre akuzë ndaj ish-prokurores Janeva
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsion të enjten në Gjykatën Penale të Shkupit ka ngritur akuzë kundër Bojan Jovanovskit, të njohur si “Boki 13”, ish-prokurores Speciale Katica ...
Radio Evropa e Lire | 10-Oct-2019 17:19
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsion të enjten në Gjykatën Penale të Shkupit ka ngritur akuzë kundër Bojan Jovanovskit, të njohur si “Boki 13”, ish-prokurores Speciale Katica ...

Paraburgim për deputeten e LSDM, i merret pasaporta
Gjykatësi i procedurës paraprake e ka pranuar propozimin e Prokurorisë që të dyshuarve Frosina Remenski dhe Mile Jovanovskit tu caktohet masa e paraburgimit shtëpiak, të paraqiten kohë pas kohe në gjykatë dhe tu merren ...
Ina-Online | 10-Oct-2019 17:11
Gjykatësi i procedurës paraprake e ka pranuar propozimin e Prokurorisë që të dyshuarve Frosina Remenski dhe Mile Jovanovskit tu caktohet masa e paraburgimit shtëpiak, të paraqiten kohë pas kohe në gjykatë dhe tu merren ...

Edhe i ati i Jovanovskit nuk ndjehet fajtor
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 13:36
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...

Masa të kujdesit dhe marrje të pasaportës për Frosina Remenskin dhe Mile Jovanovskin
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL ) – Deputetes, Frosina Remenski e dyshuar në rastin “Reket”, i është marrë pasaporta, dhe i është shqiptuar ndalesë të dalë nga Shkupi, si dhe është obliguar që çdo javë të paraqitet në ...
Medial | 10-Oct-2019 17:10
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL ) – Deputetes, Frosina Remenski e dyshuar në rastin “Reket”, i është marrë pasaporta, dhe i është shqiptuar ndalesë të dalë nga Shkupi, si dhe është obliguar që çdo javë të paraqitet në ...

Zyrtarizohet aktakuza për rastin “Reket”, Katica Janeva ka marrë 50 mijë euro dhe mobilje 5 mijë euro
Akuza e prokurorisë për tre të dyshuarit e parë të rastit “Zhvatja”, tregon se Bojan Jovanovski dhe Zoran Milevski kanë marrë 1.5 milion euro, kurse Katica Janeva 50.000 euro dhe mobile, nga Orce Kamçev. Nga prokuroria ...
Ina-Online | 10-Oct-2019 17:03
Akuza e prokurorisë për tre të dyshuarit e parë të rastit “Zhvatja”, tregon se Bojan Jovanovski dhe Zoran Milevski kanë marrë 1.5 milion euro, kurse Katica Janeva 50.000 euro dhe mobile, nga Orce Kamçev. Nga prokuroria ...

Shkup, Prokuroria paraqet aktakuzën në gjykatë për rastin ‘zhvatja’
Prokuroria për kriminalitetin e organizuar dhe korrupsionin ka dorëzuar të enjten akt-akuzën në gjykatë kundër tre personave të përfshirë në rastin e njohur si “zhvatja”, një skandal ky që goditi rëndë gjyqësorin në ...
Zeri Amerikes | 10-Oct-2019 17:03
Prokuroria për kriminalitetin e organizuar dhe korrupsionin ka dorëzuar të enjten akt-akuzën në gjykatë kundër tre personave të përfshirë në rastin e njohur si “zhvatja”, një skandal ky që goditi rëndë gjyqësorin në ...

(VIDEO) Remenski nuk ndjehet fajtore, do të respektoj vendimin e partisë
Pas hapjes së hetimit të ri për rastin “Zhvatja” një ditë më parë, personat ndaj të cilëve po kryhet hetim, janë thirrur në Gjykatën e Apelit, për t’u marrë në pyetje. E para që u paraqit në gjykatë, ishte nënkryetarja ...
Shenja | 10-Oct-2019 16:51
Pas hapjes së hetimit të ri për rastin “Zhvatja” një ditë më parë, personat ndaj të cilëve po kryhet hetim, janë thirrur në Gjykatën e Apelit, për t’u marrë në pyetje. E para që u paraqit në gjykatë, ishte nënkryetarja ...

“Reketi” aktakuzë kundër 3 personave, Remenskit i merret pasaporta, ndalesë që të lëshojë Shkupin
Prokurorja Villma Ruskoska ka ngritur aktakuzë kundër Boki 13, Katica Janevës dhe Zoran Kiçeecit. Ata ndiqen për ndikim kundër ligjor, larje të parave dhe abuzim të detyrës zyrtare. Prokuroria për krim të organizuar ka ...
Albportali | 10-Oct-2019 16:51
Prokurorja Villma Ruskoska ka ngritur aktakuzë kundër Boki 13, Katica Janevës dhe Zoran Kiçeecit. Ata ndiqen për ndikim kundër ligjor, larje të parave dhe abuzim të detyrës zyrtare. Prokuroria për krim të organizuar ka ...

(VIDEO) Zyrtarizohet akuza ndaj Boki 13, Katica Janevës dhe Zoran Milevskit
Akuza e prokurorisë për tre të dyshuarit e parë të rastit “Zhvatja”, tregon se Bojan Jovanovski dhe Zoran Milevski kanë marrë 1.5 milion euro, kurse Katica Janeva 50.000 euro dhe mobile, nga Orce Kamçev. Nga prokuroria ...
Shenja | 10-Oct-2019 16:39
Akuza e prokurorisë për tre të dyshuarit e parë të rastit “Zhvatja”, tregon se Bojan Jovanovski dhe Zoran Milevski kanë marrë 1.5 milion euro, kurse Katica Janeva 50.000 euro dhe mobile, nga Orce Kamçev. Nga prokuroria ...

“Reketi” aktakuzë kundër 3 personave, Remenskit i merret pasaporta, ndalesë që të lëshojë Shkupin
Prokurorja Villma Ruskoska ka ngritur aktakuzë kundër Boki 13, Katica Janevës dhe Zoran Kiçeecit. Ata ndiqen për ndikim kundër ligjor, larje të parave dhe abuzim të detyrës zyrtare. Prokuroria për krim të organizuar ka ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 16:20
Prokurorja Villma Ruskoska ka ngritur aktakuzë kundër Boki 13, Katica Janevës dhe Zoran Kiçeecit. Ata ndiqen për ndikim kundër ligjor, larje të parave dhe abuzim të detyrës zyrtare. Prokuroria për krim të organizuar ka ...

Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 13:10
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...

Paraburgim shtëpiak për Frosina Remenski dhe Mile Jovanovski
Gjykatësi i procedurës paraprake e ka pranuar propozimin e Prokurorisë që të dyshuarve Frosina Remenski dhe Mile Jovanovskit tu caktohet masa e paraburgimit shtëpiak, të paraqiten kohë pas kohe në gjykatë dhe tu merren ...
Shenja | 10-Oct-2019 16:05
Gjykatësi i procedurës paraprake e ka pranuar propozimin e Prokurorisë që të dyshuarve Frosina Remenski dhe Mile Jovanovskit tu caktohet masa e paraburgimit shtëpiak, të paraqiten kohë pas kohe në gjykatë dhe tu merren ...

Remenskit i merret pasaporta dhe nuk mund të largohet nga Shkupi
Gjykata Penale informon se deputetes Frosina Remenski, e cila tashmë është e dyshuar në rastin “Reketi” do ti merret pasaporta dhe se do ta ketë të ndaluar lëshimin e qytetit të Shkupit. Remenska gjithashtu do të duhet ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:04
Gjykata Penale informon se deputetes Frosina Remenski, e cila tashmë është e dyshuar në rastin “Reketi” do ti merret pasaporta dhe se do ta ketë të ndaluar lëshimin e qytetit të Shkupit. Remenska gjithashtu do të duhet ...

Aktakuzë kundër tre personave në rastin “Reketi”, Remenski nuk mund ta lëshojë Shkupin
Prokurorja Villma Ruskoska ka ngritur aktakuzë kundër Boki 13, Katica Janevës dhe Zoran Kiçeecit. Ata ndiqen për ndikim kundër ligjor, larje të parave dhe abuzim të detyrës zyrtare. Prokuroria për krim të organizuar ka ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 15:57
Prokurorja Villma Ruskoska ka ngritur aktakuzë kundër Boki 13, Katica Janevës dhe Zoran Kiçeecit. Ata ndiqen për ndikim kundër ligjor, larje të parave dhe abuzim të detyrës zyrtare. Prokuroria për krim të organizuar ka ...

Gjykata Penale i merr pasaprtat Remenskit dhe të atit të Boki 13
Deputetes Frosina Remenski dhe të atit të Bojan Jovanovskit – Boki 13, Mile Jovanovskit, do t’u merren pasaportat, dhe do të kenë ndalesë që të largoen prej Shkupit. Ata kohë pas kohe duhet të paraqiten në gjykatë. ...
Republika | 10-Oct-2019 15:54
Deputetes Frosina Remenski dhe të atit të Bojan Jovanovskit – Boki 13, Mile Jovanovskit, do t’u merren pasaportat, dhe do të kenë ndalesë që të largoen prej Shkupit. Ata kohë pas kohe duhet të paraqiten në gjykatë. ...

Remenskës i merret pasaporta, nuk guxon ta lëshon Shkupin
Gjykata Penale informon se deputetes Frosina Remenski, e cila tashmë është e dyshuar në rastin “Reketi” do ti merret pasaporta dhe se do ta ketë të ndaluar lëshimin e qytetit të Shkupit. Remenska gjithashtu do të duhet ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 15:44
Gjykata Penale informon se deputetes Frosina Remenski, e cila tashmë është e dyshuar në rastin “Reketi” do ti merret pasaporta dhe se do ta ketë të ndaluar lëshimin e qytetit të Shkupit. Remenska gjithashtu do të duhet ...

Edhe i ati i Jovanovskit nuk ndjehet fajtor
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...
Republika | 10-Oct-2019 15:41
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved