ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:58

Mickoski: Do të dorëhiqem nëse humb zgjedhjet

Mickoski: Do të dorëhiqem nëse humb zgjedhjet
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...
Flaka | 10-Oct-2019 19:53
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...

Mickoski: Jap dorëheqje nëse humb zgjedhjet
Kryetari i VMRO-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:40
Kryetari i VMRO-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...

Mickoski: Jap dorëheqje nëse humb zgjedhjet
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 16:04
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...

Mickoski: Jap dorëheqje nëse humb zgjedhjet
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...
Albportali | 10-Oct-2019 16:27
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...

Mickoski: Jap dorëheqje nëse humb zgjedhjet
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...
Republika | 10-Oct-2019 16:24
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...

Mickoski: Jap dorëheqje nëse humb zgjedhjet
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...
Arbresh | 10-Oct-2019 16:20
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në intervistë për ‘Makfaks’ që do të publikohet nesër thotë se do të jep dorëheqje nëse i humb zgjedhjet dhe nëse nuk arrin të krijojë Qeveri”. “Kuptohet, do të ndërmarr ...

Gruevskit i rrezikohet pozicioni si kryetar nderi i VMRO-së
Gruevskit i rrezikohet pozicioni si kryetar nderi i VMRO-së. Kreu i partisë, Hristian Mickoski tha se statuti partiak për këtë çështje po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror të partisë. ...
Shenja | 09-Oct-2019 12:16
Gruevskit i rrezikohet pozicioni si kryetar nderi i VMRO-së. Kreu i partisë, Hristian Mickoski tha se statuti partiak për këtë çështje po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror të partisë. ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 11:53
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...
Arbresh | 09-Oct-2019 11:46
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...
Albportali | 09-Oct-2019 11:14
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...

Mickoski njofton: Gruevski nuk do të jetë kryetar nderi i partisë tonë
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 11:12
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 11:02
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...
Republika | 09-Oct-2019 11:05
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...

Nikolla Gruevski nuk do të jetë “kryetar i nderit”
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka deklaruar për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ...
Shenja | 09-Oct-2019 09:59
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka deklaruar për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ...

Mickoski njofton: Gruevski nuk do të jetë kryetar nderi i partisë tonë
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 09:55
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...

Mickoski do ta heq Gruevskin nga pozita e kryetarit të nderit të VMRO-DPMNE-së
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski theksoi për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ka ...
Ina-Online | 09-Oct-2019 01:47
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski theksoi për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved