ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 18:03

Meta në OPEN/ Nuk ka konflikt mes Presidentit dhe Kryeministrit, është përplasje e kryeministrit me Kushtetutën

Meta në OPEN/ Nuk ka konflikt mes Presidentit dhe Kryeministrit, është përplasje e kryeministrit me Kushtetutën
Në intervistën ekskluzive që presidenti Meta dha për Open në Top Channel foli dhe për konfliktin mes presidencës dhe qeverisë. Meta tha se ky nuk është një konflikt por përplasje e kryeministrit me Kushtetuën. Pjesë nga ...
Top Channel | 10-Oct-2019 23:15
Në intervistën ekskluzive që presidenti Meta dha për Open në Top Channel foli dhe për konfliktin mes presidencës dhe qeverisë. Meta tha se ky nuk është një konflikt por përplasje e kryeministrit me Kushtetuën. Pjesë nga ...

Meta në Open: Nuk fle çdo natë me Monikën
Presidenti i Republikës, Ilir Meta dha një intervistë për Open në Top Channel ku foli edhe për raportet e tij me opozitën, kryesisht me kryetaren e LSI-së.
Top Channel | 10-Oct-2019 22:38
Presidenti i Republikës, Ilir Meta dha një intervistë për Open në Top Channel ku foli edhe për raportet e tij me opozitën, kryesisht me kryetaren e LSI-së.

Meta i sinqertë: Nuk fle çdo natë me Monikën
Ilir Meta u pyet në “Open” lidhur me deklaratën e kryetarës së LSI-së Monika Kryemadhi njëkohesisht bashkëshortja e Presidentit e cila më herët pati deklaruar se Meta e kritikonte çdo mëngjes se pse i dogjën mandatet. ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 22:38
Ilir Meta u pyet në “Open” lidhur me deklaratën e kryetarës së LSI-së Monika Kryemadhi njëkohesisht bashkëshortja e Presidentit e cila më herët pati deklaruar se Meta e kritikonte çdo mëngjes se pse i dogjën mandatet. ...

“Mesazh Ramës”, Meta rrëfen historinë e Qazim Mulletit me Kajo Karafilin: Ta ketë parasysh
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. PJESË ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:32
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. PJESË ...

Meta rrëfen historinë e Qazim Mulletit me Kajo Karafilin: Ta ketë parasysh Rama
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. Presidenti Meta: Po unë e bëra për ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 23:09
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. Presidenti Meta: Po unë e bëra për ...

Meta: Doja të shpëtoja Ramën si Qazim Mulleti me Kajo Karafilin
Presidenti Meta, i ka përcjellë sot një mesazh të tërthortë kryeministrit Edi Rama, ndërsa ka rrëfyer një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin. “Me anulimin e zgjedhjeve unë doja ta shpëtoja Edi Ramën, sepse Edi ...
Lapsi | 10-Oct-2019 23:02
Presidenti Meta, i ka përcjellë sot një mesazh të tërthortë kryeministrit Edi Rama, ndërsa ka rrëfyer një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin. “Me anulimin e zgjedhjeve unë doja ta shpëtoja Edi Ramën, sepse Edi ...

Meta mesazh Rames: Kam dosjen e fasadave dhe te tjera…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 23:09
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Peza në Open: PS do ta çojë deri në fund procedurën për shkarkimin e Ilir Metës
Debate të shumta kishte në studion e Open pas intervistës të presidentit Ilir Meta të publikuar në Open në Top Channel.
Top Channel | 10-Oct-2019 22:31
Debate të shumta kishte në studion e Open pas intervistës të presidentit Ilir Meta të publikuar në Open në Top Channel.

Meta rrëfen historinë e Qazim Mulletit me Kajo Karafilin: Ta ketë parasysh Edi Rama
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. PJESË ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:02
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. PJESË ...

Meta: Nuk kthehem më tek LSI, për mua është si të gjitha partitë e tjera
Presidenti Ilir Meta ka deklaruar në emisionin ‘Open’ në Top Channel se nuk do të kthehet më në krye të LSI-së dhe se për të kjo parti nuk ndryshon nga partitë e tjera. Gazetarja Eni Vasili i ka kujtuar atij deklaratën ...
Politiko | 10-Oct-2019 22:55
Presidenti Ilir Meta ka deklaruar në emisionin ‘Open’ në Top Channel se nuk do të kthehet më në krye të LSI-së dhe se për të kjo parti nuk ndryshon nga partitë e tjera. Gazetarja Eni Vasili i ka kujtuar atij deklaratën ...

“Dosja e fasadave të Ramës”, Meta i bën shantazh kryeministrit: Kam plot të tjera, i mbaj të gjitha në shtëpi. Mund t’i përdor
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 22:24
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Meta: Veç asaj të fasadave kam dosje të tjera për Ramën, por një ditë…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Lapsi | 10-Oct-2019 22:24
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

“Dosja e fasadave të Ramës”, dëshmia bombë e Metës: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Telegraf | 10-Oct-2019 22:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Shantazh Ramës? Presidenti Meta plas ‘bombën’: Kam plot të tjera dosje për kryeministrin, ja ku do ti çoj
Postuar: 10/10/2019 - 22:18 Presidenti Meta tha se nuk ka vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera. Meta u shpreh se “një ditë do t’i çoj në Arkivën e Shtetit”. Ai tha se kur ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:24
Postuar: 10/10/2019 - 22:18 Presidenti Meta tha se nuk ka vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera. Meta u shpreh se “një ditë do t’i çoj në Arkivën e Shtetit”. Ai tha se kur ...

“Dosja e fasadave të Ramës”, dëshmia bombë e Metës: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:09
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

“Dosja e fasadave të Ramës”, Meta sulmon kryeministrin: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Ilir Meta në Open: Komisioni i Venecias një propagandë
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, është i ftuar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel.
Top Channel | 10-Oct-2019 21:20
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, është i ftuar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved