ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:38

Messi zgjedh trajnerin më të mirë në karrierë

Messi zgjedh trajnerin më të mirë në karrierë
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka folur për karrierën e tij duke thënë se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është trajneri më i mirë me të cilin ka punuar. Messi ka dhënë një interviste për mediumin RAC1, ku ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 15:20
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka folur për karrierën e tij duke thënë se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është trajneri më i mirë me të cilin ka punuar. Messi ka dhënë një interviste për mediumin RAC1, ku ...

Messi zgjedh trajnerin më të mirë në karrierë
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka folur për karrierën e tij duke thënë se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është trajneri më i mirë me të cilin ka punuar. Messi ka dhënë një interviste për mediumin RAC1, ku ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 17:00
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka folur për karrierën e tij duke thënë se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është trajneri më i mirë me të cilin ka punuar. Messi ka dhënë një interviste për mediumin RAC1, ku ...

Guardiola: Foden nuk largohet nga City, as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:52
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...

Guardiola: Nuk do ta sheshim Fodenin
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 16:20
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...

Messi zgjedh trajnerin më të mirë në karrierë
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka folur për karrierën e tij duke thënë se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është trajneri më i mirë me të cilin ka punuar. Messi ka dhënë një interviste për mediumin RAC1, ku ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 16:17
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka folur për karrierën e tij duke thënë se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është trajneri më i mirë me të cilin ka punuar. Messi ka dhënë një interviste për mediumin RAC1, ku ...

Messi: Guardiola është më i miri
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka thënë që trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është trajneri më i mirë që ka punuar ndonjëherë.
Kosova Press | 10-Oct-2019 15:34
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka thënë që trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është trajneri më i mirë që ka punuar ndonjëherë.

Guardiola: Nuk do ta sheshim Fodenin
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 15:06
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...

Guardiola: Foden nuk largohet nga City, as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 15:02
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...

Guardiola: Foden nuk do të shitet as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shesë mesfushorin, Phil Foden.
Kosova Press | 10-Oct-2019 14:43
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shesë mesfushorin, Phil Foden.

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 13:24
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

Statistikat: Messi është gati tri herë më i mirë sesa secili futbollist tjetër
Është e vështirë ta krahasosh Lionel Messin me lojtarët e tjerë në botën e futbollit, mirëpo studimi i fundit i ESPN pretendon se argjentinasi është të paktën tri herë më i mirë me statistika sesa secili futbollist ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 13:24
Është e vështirë ta krahasosh Lionel Messin me lojtarët e tjerë në botën e futbollit, mirëpo studimi i fundit i ESPN pretendon se argjentinasi është të paktën tri herë më i mirë me statistika sesa secili futbollist ...

Guardiola: Nuk e shesim Foden, është i vetmi që nuk shitet
Pep Guardiola ka hedhur poshtë çdo mundësi që Phil Foden të shitet. Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 13:10
Pep Guardiola ka hedhur poshtë çdo mundësi që Phil Foden të shitet. Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ...

Guardiola: Nuk e sheshim Foden, është i vetmi që nuk shitet
Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ofron minuta. I riu anglez shihet nga Guardiola si ‘magjistari’ i ...
Lajminet | 10-Oct-2019 13:04
Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ofron minuta. I riu anglez shihet nga Guardiola si ‘magjistari’ i ...

12:36 Statistikat: Messi është gati tri herë më i mirë sesa secili futbollist tjetër Është e vështirë ta krahasosh...
Është e vështirë ta krahasosh Lionel Messin me lojtarët e tjerë në botën e futbollit, mirëpo studimi i fundit i ESPN pretendon se argjentinasi është të paktën tri herë më i mirë me statistika sesa secili futbollist ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 12:42
Është e vështirë ta krahasosh Lionel Messin me lojtarët e tjerë në botën e futbollit, mirëpo studimi i fundit i ESPN pretendon se argjentinasi është të paktën tri herë më i mirë me statistika sesa secili futbollist ...

Statistikat: Messi është gati tri herë më i mirë sesa secili futbollist tjetër
Është e vështirë ta krahasosh Lionel Messin me lojtarët e tjerë në botën e futbollit, mirëpo studimi i fundit i ESPN pretendon se argjentinasi është të paktën tri herë më i mirë me statistika sesa secili futbollist ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 12:33
Është e vështirë ta krahasosh Lionel Messin me lojtarët e tjerë në botën e futbollit, mirëpo studimi i fundit i ESPN pretendon se argjentinasi është të paktën tri herë më i mirë me statistika sesa secili futbollist ...

I paprekshmi i Guardiolës: Magjistari ynë i ri, nuk do e shisja as për 500 milionë euro!
Manchester City ka shumë futbollistë të mëdhenj dhe me cilësi të rralla në ekip. Pep Guardiola nuk bën dallime, por edhe spanjolli e ka një pikë të dobët. Në një prononcim për The Sun, trajneri i kampionëve të Anglisë ...
ABCNews | 10-Oct-2019 12:08
Manchester City ka shumë futbollistë të mëdhenj dhe me cilësi të rralla në ekip. Pep Guardiola nuk bën dallime, por edhe spanjolli e ka një pikë të dobët. Në një prononcim për The Sun, trajneri i kampionëve të Anglisë ...

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 12:29
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
Lexo | 10-Oct-2019 12:10
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 12:04
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

Guardiola i habit të gjithë: Mesfushorin nuk e shes as për 500 mln euro
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka zbuluar pasuesin e David Silves dhe ka konfirmuar se kampionët e Anglisë nuk kanë se pse blejnë ndonjë lojtar tjetër duke pasur në ekip Phil Foden. “Ne nuk i ofruam ...
Politiko | 10-Oct-2019 11:50
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka zbuluar pasuesin e David Silves dhe ka konfirmuar se kampionët e Anglisë nuk kanë se pse blejnë ndonjë lojtar tjetër duke pasur në ekip Phil Foden. “Ne nuk i ofruam ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved