ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:02

McLaren 600LT i modifikuar nga Hennessey

McLaren 600LT i modifikuar nga Hennessey
Derisa McLaren 720S ka më shumë fuqi, 600LT është më i lehtë, duke e bërë këtë garë shumë më interesante Në garat e deritanishme, McLaren 720S është treguar një makinë e pamëshirshme, duke i tejkaluar dhe lënë shumë ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 14:01
Derisa McLaren 720S ka më shumë fuqi, 600LT është më i lehtë, duke e bërë këtë garë shumë më interesante Në garat e deritanishme, McLaren 720S është treguar një makinë e pamëshirshme, duke i tejkaluar dhe lënë shumë ...

McLaren 600LT i modifikuar nga Hennessey, ia doli ta tejkalonte një 720S
Derisa McLaren 720S ka më shumë fuqi, 600LT është më i lehtë, duke e bërë këtë garë shumë më interesante Në garat e deritanishme, McLaren 720S është treguar një makinë e pamëshirshme, duke i tejkaluar dhe lënë shumë ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 12:08
Derisa McLaren 720S ka më shumë fuqi, 600LT është më i lehtë, duke e bërë këtë garë shumë më interesante Në garat e deritanishme, McLaren 720S është treguar një makinë e pamëshirshme, duke i tejkaluar dhe lënë shumë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved