ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:53

Makina perplas motorrin ne Elbasan – Cerrik, 2 persona ne spital

Makina perplas motorrin ne Elbasan – Cerrik, 2 persona ne spital
Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotome në Aksin Elbasan – Cërrik konkretisht në fshatin Kuqan. Një mjet ka përplasur një motorr dhe për pasojë është plagosur drejtusi i motorrit dhe pasagjeri. Sipas policisë të ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotome në Aksin Elbasan – Cërrik konkretisht në fshatin Kuqan. Një mjet ka përplasur një motorr dhe për pasojë është plagosur drejtusi i motorrit dhe pasagjeri. Sipas policisë të ...

I hyjnë në shtëpi e lidhën e pastaj e grabitën
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të Mërkurën rreth orës 11:30 një grua nga komuniteti boshnjak ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Viktima ka raportuar se dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë ...
Medial | 10-Oct-2019 15:50
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të Mërkurën rreth orës 11:30 një grua nga komuniteti boshnjak ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Viktima ka raportuar se dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë ...

I hyjnë në shtëpi e lidhën e pastaj e grabitën
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të Mërkurën rreth orës 11:30 një grua nga komuniteti boshnjak ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Viktima ka raportuar se dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 15:44
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të Mërkurën rreth orës 11:30 një grua nga komuniteti boshnjak ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Viktima ka raportuar se dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë ...

Hyjnë në shtëpinë e saj, e lidhin dhe e plaçkitin
Të mërkurën rreth orës 11:30, një grua nga komuniteti boshnjak në rrugën “Luja Braja” në Veri të Mitrovicës, ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë hyrë në ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:20
Të mërkurën rreth orës 11:30, një grua nga komuniteti boshnjak në rrugën “Luja Braja” në Veri të Mitrovicës, ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë hyrë në ...

Zhduket një vajzë e mitur në Prishtinë
Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj, në rrugën “Ndue Përlleshi” në Prishtinë dhe nuk është kthyer më. Në raportin e policisë bëhet e ditur se rasti është raportuar, të mërkurën, rreth orës 20:30. “Ankuesi ...
EkonomiaOnline | 29-Sep-2016 16:08
Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj, në rrugën “Ndue Përlleshi” në Prishtinë dhe nuk është kthyer më. Në raportin e policisë bëhet e ditur se rasti është raportuar, të mërkurën, rreth orës 20:30. “Ankuesi ...

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë, viktima gjendet pa shenja jete
Gjatë ditës së djeshme është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes, në rrugën “”Mehmet Gradica” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një person ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 14:56
Gjatë ditës së djeshme është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes, në rrugën “”Mehmet Gradica” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një person ...

Zhduket një e mitur nga Prishtina
Të martën, rreth orës 17 e 30, në Prishtinë është lajmëruar një rast ku një e mitur ka humbur. Një grua, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur, ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet më për vendndodhjen e saj, shkruan ...
InFokusi | 10-Oct-2019 14:55
Të martën, rreth orës 17 e 30, në Prishtinë është lajmëruar një rast ku një e mitur ka humbur. Një grua, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur, ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet më për vendndodhjen e saj, shkruan ...

Prishtinë, gjendet një burrë pa shenja jete
Të mërkurën rreth orës 04:29 të mëngjesit, është raportuar se është gjetur një burrë pa shenja jete në kryeqytet. Ai, u gjet në rrugën “Mehmet Gradica”, derisa në vendin e ngjarjes nga mjeku kujdestar është konstatuar ...
InFokusi | 10-Oct-2019 14:55
Të mërkurën rreth orës 04:29 të mëngjesit, është raportuar se është gjetur një burrë pa shenja jete në kryeqytet. Ai, u gjet në rrugën “Mehmet Gradica”, derisa në vendin e ngjarjes nga mjeku kujdestar është konstatuar ...

Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina
Të martën në stacionin policor në Prishtinë është raportuar se një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer Rastin në polici e ka paraqitur motra e të miturës, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 14:40
Të martën në stacionin policor në Prishtinë është raportuar se një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer Rastin në polici e ka paraqitur motra e të miturës, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të ...

Zhduket një e mitur, në Prishtinë
Është zhdukur një e mitur në Prishtinë. Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar në lidhje me rastin: “Ankuesja femër k/shqiptare ka raportuar se motra e saj e mitur kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 14:40
Është zhdukur një e mitur në Prishtinë. Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar në lidhje me rastin: “Ankuesja femër k/shqiptare ka raportuar se motra e saj e mitur kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ...

Hyjnë në shtëpinë e saj, e lidhin dhe e plaçkitin
Të mërkurën rreth orës 11:30, një grua nga komuniteti boshnjak në rrugën “Luja Braja” në Veri të Mitrovicës, ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë hyrë në ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 14:40
Të mërkurën rreth orës 11:30, një grua nga komuniteti boshnjak në rrugën “Luja Braja” në Veri të Mitrovicës, ka raportuar se është plaçkitur në shtëpinë e saj. Dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë hyrë në ...

Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina
Ankuesi mashkull ka raportuar se viktima femër e mitur është larguar dhe se nuk është kthyer më , transmeton Indeksonline. Ndërsa bëhet e ditur se viktima femër është larguar nga shtëpia e saj në rrugën ‘Ndue Përlleshi’ ...
Indeks Online | 29-Sep-2016 16:08
Ankuesi mashkull ka raportuar se viktima femër e mitur është larguar dhe se nuk është kthyer më , transmeton Indeksonline. Ndërsa bëhet e ditur se viktima femër është larguar nga shtëpia e saj në rrugën ‘Ndue Përlleshi’ ...

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë, policia po heton rastin
Të mërkurën në Prishtinë është raportuar për një vdekje e cila është cilësuar e dyshimtë nga ana e policisë Rasti ka ndodhur mesnatën e së enjtes në rrugën Mehmet Dradica në Prishtinë, ku nga mjeku kujdestar është ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 14:33
Të mërkurën në Prishtinë është raportuar për një vdekje e cila është cilësuar e dyshimtë nga ana e policisë Rasti ka ndodhur mesnatën e së enjtes në rrugën Mehmet Dradica në Prishtinë, ku nga mjeku kujdestar është ...

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë, viktima gjendet pa shenja jete
Gjatë ditës së djeshme është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes, në rrugën “”Mehmet Gradica” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një person ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 14:33
Gjatë ditës së djeshme është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes, në rrugën “”Mehmet Gradica” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një person ...

Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina
Një vajzë nga Prishtina është raportuar e zhdukur. Të martën rreth orës 17:30 një grua në Prishtinë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë policore ...
Zeri | 10-Oct-2019 14:33
Një vajzë nga Prishtina është raportuar e zhdukur. Të martën rreth orës 17:30 një grua në Prishtinë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë policore ...

Zhduket një e mitur, në Prishtinë
Është zhdukur një e mitur në Prishtinë. Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar në lidhje me rastin: “ Ankuesja femër k/shqiptare ka raportuar se motra e saj e mitur kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:30
Është zhdukur një e mitur në Prishtinë. Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar në lidhje me rastin: “ Ankuesja femër k/shqiptare ka raportuar se motra e saj e mitur kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ...

Makina përplas motorrin në Elbasan – Cërrik, mbeten të plagosur 2 persona
Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotome në Aksin Elbasan – Cërrik konkretisht në fshatin Kuqan. Një mjet ka përplasur një motorr dhe për pasojë është plagosur drejtusi i motorrit dhe pasagjeri. Sipas policisë të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 12:41
Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotome në Aksin Elbasan – Cërrik konkretisht në fshatin Kuqan. Një mjet ka përplasur një motorr dhe për pasojë është plagosur drejtusi i motorrit dhe pasagjeri. Sipas policisë të ...

Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina
Të martën rreth orës 17:30 një grua në Prishtinë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin. /Lajmi.net/
Lajminet | 10-Oct-2019 14:30
Të martën rreth orës 17:30 një grua në Prishtinë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin. /Lajmi.net/

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë, viktima gjendet pa shenja jete
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes, në rrugën “”Mehmet Gradica” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore, shkruan . Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...
Lajminet | 10-Oct-2019 14:30
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes, në rrugën “”Mehmet Gradica” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore, shkruan . Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...

Gjendet trupi i pajetë i një mashkulli, në Prishtinë
Rr. “Mehmet Gradica”, Prishtinë 09.10.2019 – 04:29 . Është raportuar për një rast vdekjeje e dyshimtë në rrugën “Mehmet Gradica”, në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë në vendin e ngjarjes nga mjeku kujdestar është ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:27
Rr. “Mehmet Gradica”, Prishtinë 09.10.2019 – 04:29 . Është raportuar për një rast vdekjeje e dyshimtë në rrugën “Mehmet Gradica”, në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë në vendin e ngjarjes nga mjeku kujdestar është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved