ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 17:40

Maddox nuk i flet Brad Pitt, shkaku i Angelina Jolie

Maddox nuk i flet Brad Pitt, shkaku i Angelina Jolie
Angelina Jolie “është përpjekur për të intervenuar” në një grindje në mes të Brad Pitt dhe djalit të tyre Maddox por tinejxheri “nuk ka pranuar’, kurse aktori “ndihet jashtëzakonisht i lënduar” Brad Pitt dhe Maddox ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:08
Angelina Jolie “është përpjekur për të intervenuar” në një grindje në mes të Brad Pitt dhe djalit të tyre Maddox por tinejxheri “nuk ka pranuar’, kurse aktori “ndihet jashtëzakonisht i lënduar” Brad Pitt dhe Maddox ...

Angelina Jolie mahnitëse në Londër
Ajo është një nga yjet më të njohura në botë, pasi luajti një varg filmash të vlerësuar. Dhe Angelina Jolie vendosi të kaloj kohë me familjen e saj derisa ndoqi premierën evropiane për Disney në Londër. Duke pozuar në ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 14:44
Ajo është një nga yjet më të njohura në botë, pasi luajti një varg filmash të vlerësuar. Dhe Angelina Jolie vendosi të kaloj kohë me familjen e saj derisa ndoqi premierën evropiane për Disney në Londër. Duke pozuar në ...

Angelina Jolie me një fustan ikonik në premierën e “Maleficent”
Angelina Jolie mori pjesë në premierën e Maleficent: Mistress of Evil në Londër sot me një fustan mahnitës me rruaza të bardha nga Ralph & Russo Couture, duke shfaqur supet e strukturuara. Ajo atje shkoi me fëmijët e ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 12:41
Angelina Jolie mori pjesë në premierën e Maleficent: Mistress of Evil në Londër sot me një fustan mahnitës me rruaza të bardha nga Ralph & Russo Couture, duke shfaqur supet e strukturuara. Ajo atje shkoi me fëmijët e ...

Angelina Jolie: Të jesh nënë e mirë, s’do të thotë të jesh perfekte!
Në premierën e Maleficent, aktorja e famshme, Angelina Jolie ka dhënë disa këshilla prindërimi. Ndërsa foli për shtypin jashtë eventit, aktorja tha se, personazhi i saj te Malefient, lidhet me faktin e të qenit nënë e ...
Dritare | 10-Oct-2019 11:20
Në premierën e Maleficent, aktorja e famshme, Angelina Jolie ka dhënë disa këshilla prindërimi. Ndërsa foli për shtypin jashtë eventit, aktorja tha se, personazhi i saj te Malefient, lidhet me faktin e të qenit nënë e ...

E shoqëruar nga fëmijët Angelina Jolie shkëlqeu në tapetin e kuq në Londër!
Angelina Jolie ishte këtë të mërkurë në Londër në premierën e filmit “Maleficent: Mistress of Evil”, në të cilin aktorja e famshme ka rolin kryesor. Jolie ishte e shoqëruar në premierë nga katër fëmijët e saj; Zahara, ...
Bordo | 10-Oct-2019 09:43
Angelina Jolie ishte këtë të mërkurë në Londër në premierën e filmit “Maleficent: Mistress of Evil”, në të cilin aktorja e famshme ka rolin kryesor. Jolie ishte e shoqëruar në premierë nga katër fëmijët e saj; Zahara, ...

Rëndësia e rolit të gjyshërve në jetën e fëmijëve!
Gjyshërit luajnë një rol të rëndësishem në fëmijërinë e shumë njerëzve. Në përgjithësi, njerëzit mezi presin t’i shohin gjyshërit e tyre, të cilët janë të gatshëm të bëjnë çdo gjë për ta, madje dhe atë që që prindërit ...
Dritare | 10-Oct-2019 00:13
Gjyshërit luajnë një rol të rëndësishem në fëmijërinë e shumë njerëzve. Në përgjithësi, njerëzit mezi presin t’i shohin gjyshërit e tyre, të cilët janë të gatshëm të bëjnë çdo gjë për ta, madje dhe atë që që prindërit ...

Jolie, si një princeshë në premierën e “Maleficent”
Angelina Jolie është paraqitur me një fustan ngjyrë argjendit derisa ka shkëlqyer në premierën e filmit “”Maleficent: Mistress Of Evil” në Londër ku ishte bashkë me fëmijët e saj Zahara (14), Shiloh (13) dhe binjakët ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 23:00
Angelina Jolie është paraqitur me një fustan ngjyrë argjendit derisa ka shkëlqyer në premierën e filmit “”Maleficent: Mistress Of Evil” në Londër ku ishte bashkë me fëmijët e saj Zahara (14), Shiloh (13) dhe binjakët ...

Koleksioni i pabesueshëm i makinave të Kylie Jenner
Ish-çifti i famshëm “Hollywood-ian”, Angelina Jolie dhe Brad Pitt krijuan një familje të madhe para se të vendosnin të ecnin në drejtime të ndryshme. Ata kanë tre fëmijë biologjikë dhe tre të cilët i kanë adoptuar. ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 18:35
Ish-çifti i famshëm “Hollywood-ian”, Angelina Jolie dhe Brad Pitt krijuan një familje të madhe para se të vendosnin të ecnin në drejtime të ndryshme. Ata kanë tre fëmijë biologjikë dhe tre të cilët i kanë adoptuar. ...

Vajza e madhe e Jolie-Pitt përveçse po trajtohet me hormone mashkullore, ndërron dhe emrin
Nuk quhet më Shiloh, por John. Vajza e madhe e Angelina Jolie dhe Brad Pitt prej disa vitesh ka filluar të shndërrohet gradualisht në djalë. Edhe pse në një moshë shumë të vogël (që ndoshta as mjekët nuk e sugjerojnë as ...
Politiko | 09-Oct-2019 17:22
Nuk quhet më Shiloh, por John. Vajza e madhe e Angelina Jolie dhe Brad Pitt prej disa vitesh ka filluar të shndërrohet gradualisht në djalë. Edhe pse në një moshë shumë të vogël (që ndoshta as mjekët nuk e sugjerojnë as ...

Vajza e Angelina Jolie kthehet në mashkull
Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendecat e saj për t’u veshur si mashkull. Në dalje të shumta publike me prindërit, ajo është veshur njësoj si vëllezërit e saj, transmeton lapsi. Madje, situata ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:38
Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendecat e saj për t’u veshur si mashkull. Në dalje të shumta publike me prindërit, ajo është veshur njësoj si vëllezërit e saj, transmeton lapsi. Madje, situata ...

Vajza e Angelina Jolie kthehet në mashkull
Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë prindër të 6 fëmijëve, 3 prej të cilëve biologjikë dhe 3 të tjerë të adoptuar. Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendecat e ...
Zeri | 09-Oct-2019 16:35
Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë prindër të 6 fëmijëve, 3 prej të cilëve biologjikë dhe 3 të tjerë të adoptuar. Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendecat e ...

Vajza e Angelina Jolie kthehet në mashkull
Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë prindër të 6 fëmijëve, 3 prej të cilëve biologjikë dhe 3 të tjerë të adoptuar. Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendecat e ...
Lapsi | 09-Oct-2019 14:44
Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë prindër të 6 fëmijëve, 3 prej të cilëve biologjikë dhe 3 të tjerë të adoptuar. Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendecat e ...

Lindi vajzë, por ndihet djalë; Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt bën ndryshimin e radhës
Fëmija i parë biologjik i aktorëve Angelina Jolie dhe Brad Pitt ka lindur vajzë dhe prindërit e quajtën Shiloh, por që e vogël ajo ndihej djalë, vishej e sillej si i tillë. Prindërit e kanë pranuar ‘zgjedhjen’ e Shiloh ...
Bordo | 09-Oct-2019 12:27
Fëmija i parë biologjik i aktorëve Angelina Jolie dhe Brad Pitt ka lindur vajzë dhe prindërit e quajtën Shiloh, por që e vogël ajo ndihej djalë, vishej e sillej si i tillë. Prindërit e kanë pranuar ‘zgjedhjen’ e Shiloh ...

Premiera evropiane e “Maleficient”, Angelina Jolie përkrah me dashurinë e vërtetë të jetës së saj
Angelina Jolie parakaloi ne tapetin e kuq dje ne Rome me rastin e premieres evropiane te vazhdimit te filmit “Maleficent”, Ajo vazhdon te jete po aq e bukur dhe e mreullushme dhe duke e pare menjehere e kupton pse ...
ikub.al | 09-Oct-2019 09:08
Angelina Jolie parakaloi ne tapetin e kuq dje ne Rome me rastin e premieres evropiane te vazhdimit te filmit “Maleficent”, Ajo vazhdon te jete po aq e bukur dhe e mreullushme dhe duke e pare menjehere e kupton pse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved