ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2020 08:25

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete evropianë bashkë

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete evropianë bashkë
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:26
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete evropianë bashkë
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:02
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...

Londra thith më shumë kokainë se këto tre kryeqytete evropiane bashkë
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...
Arbresh | 10-Oct-2019 22:48
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...

Londra, qyteti që thith më shumë kokainë në Europë. Sa është konsumi dhe shpenzimet për drogë në disa prej kryeqyteteve kryesore të BE
Më shumë kokainë konsumohet në Londër se sa në Amsterdam, Barcelonë dhe Berlinë sëbashku. Shuma e parave që shkon në tregun e drogës në Britaninë e Madhe është një miliardë paund çdo vit. Sipas gazetës britanike ...
Politiko | 10-Oct-2019 19:36
Më shumë kokainë konsumohet në Londër se sa në Amsterdam, Barcelonë dhe Berlinë sëbashku. Shuma e parave që shkon në tregun e drogës në Britaninë e Madhe është një miliardë paund çdo vit. Sipas gazetës britanike ...

Londra thith më shumë kokainë sesa Amsterdami, Barcelona e Berlini bashkërisht
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 19:00
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 doza kokainë, dyfishi ...

Londra thith më shumë kokainë se tre kryqytete europianë bashkë
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës.
Top Channel | 10-Oct-2019 18:03
Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved