ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 01:34

Logjika mbi fantazinë e Shengenit Ballkanik

Logjika mbi fantazinë e Shengenit Ballkanik
Për hir të kronikës, ishte fillimviti 2017. Të ardhurat e ulëta e papunësia e lartë rëndonin si sot jetën e qytetarëve në rajon, mijëra njerëz të arsimuar emigronin e emigrojnë drejt perëndimit çdo vit dhe pritja për ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 19:52
Për hir të kronikës, ishte fillimviti 2017. Të ardhurat e ulëta e papunësia e lartë rëndonin si sot jetën e qytetarëve në rajon, mijëra njerëz të arsimuar emigronin e emigrojnë drejt perëndimit çdo vit dhe pritja për ...

Historia e shengenit ballkanik/ Ideja e hedhur që në vitet ’90, konkretizimi në samitin e Triestes
Ideja e shengenit ballkanik, qarkullon në fakt prej kohësh. Por, aktorët kanë ndryshuar.
Top Channel | 10-Oct-2019 15:20
Ideja e shengenit ballkanik, qarkullon në fakt prej kohësh. Por, aktorët kanë ndryshuar.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved