ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 14:48

Liga Angleze kishte dashur ta mbajë shortin e Kupës Carabao në hapësirë

Liga Angleze kishte dashur ta mbajë shortin e Kupës Carabao në hapësirë
Cinikët mund të mendojnë ndonjëherë që futbollistët janë nga një planet tjetër për shkak të jetës luksoze dhe rrogave të “çmendura”, por Liga Angleze e Futbollit deshi që ta çojë këtë në......
Zeri | 10-Oct-2019 14:55
Cinikët mund të mendojnë ndonjëherë që futbollistët janë nga një planet tjetër për shkak të jetës luksoze dhe rrogave të “çmendura”, por Liga Angleze e Futbollit deshi që ta çojë këtë në......

Hotelet më të çmendura që mund të keni parë ndonjëherë
Akomodimi dhe biletat e avionit jane dy gjerat me te rendesishme kur udheton. Nese disa pelqejne hotelet e shtrenjte e luksoze, ka edhe te tjere qe kerkojne diçka ndryshe nga e zakonshmja per te perjetuar emocione te ...
ikub.al | 10-Oct-2019 10:35
Akomodimi dhe biletat e avionit jane dy gjerat me te rendesishme kur udheton. Nese disa pelqejne hotelet e shtrenjte e luksoze, ka edhe te tjere qe kerkojne diçka ndryshe nga e zakonshmja per te perjetuar emocione te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved