ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 08:45

Kurti: Dialogun me Serbinë do ta drejtoj unë

Kurti: Dialogun me Serbinë do ta drejtoj unë
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti thotë se nuk do të jetë një kryeministër arrogant me opozitën dhe se bashkë me këtë të fundit do të krijojë një ekip negociator për dialogun me Serbinë. Këtë dialog thotë se do ...
ABCNews | 09-Oct-2019 23:48
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti thotë se nuk do të jetë një kryeministër arrogant me opozitën dhe se bashkë me këtë të fundit do të krijojë një ekip negociator për dialogun me Serbinë. Këtë dialog thotë se do ...

Deda: Qeveria e re s’ka përvojë, duhet ta lusin Surroin që t’u ndihmojë në dialog
Sipas ish-deputetit Ilir Deda, qeveria e re në Kosovë duhet të ftojë njerëz me përvojë për të ndihmuar në procese të rëndësishme që e presin vendin. Ata kanë mangësi dhe e dinë se cilat janë ato mendon Deda e shtoi se ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 23:26
Sipas ish-deputetit Ilir Deda, qeveria e re në Kosovë duhet të ftojë njerëz me përvojë për të ndihmuar në procese të rëndësishme që e presin vendin. Ata kanë mangësi dhe e dinë se cilat janë ato mendon Deda e shtoi se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved