ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:32

Gazetarja raporton “live”, por ndërpritet nga djali

Gazetarja raporton “live”, por ndërpritet nga djali
Gazetarja e NBC, Courtney Kube, e cila mbulon lajmet e sigurisë kombëtare dhe të Pentagonit, po raportonte “live” në studio në klidhje me pushtimin turk të Sirisë.
Top Channel | 10-Oct-2019 22:38
Gazetarja e NBC, Courtney Kube, e cila mbulon lajmet e sigurisë kombëtare dhe të Pentagonit, po raportonte “live” në studio në klidhje me pushtimin turk të Sirisë.

Po raportonte live, i hyn fëmija hyn në studio/ video
Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë. Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 21:46
Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë. Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta ...

Kur fëmija hynë në studio dhe ua ndërpret lajmet
Gazetarja e rrjetit televiziv amerikan NBC, Courtney Kube, ishte duke folur për sulmet e Turqisë në Siri kur i biri i saj u shfaq në transmetimin direkt. Gjatë transmetimit ajo kërkon falje duke thënë se “fëmijët e mi ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:48
Gazetarja e rrjetit televiziv amerikan NBC, Courtney Kube, ishte duke folur për sulmet e Turqisë në Siri kur i biri i saj u shfaq në transmetimin direkt. Gjatë transmetimit ajo kërkon falje duke thënë se “fëmijët e mi ...

Gazetarja po raportonte live, fëmija i hyn hyn në studio
Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë. Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 22:38
Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë. Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta ...

Djali 4-vjeçar i hyn në studio të ëmës teksa ajo po raportonte lajmet (VIDEO)
Ky është momenti kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Korrespondentja e NBC-së, Courtney Kube nuk mundi ta mbajë të qeshur kur Ryan hyri në studio. Për të tërhequr ...
Lapsi | 10-Oct-2019 16:07
Ky është momenti kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Korrespondentja e NBC-së, Courtney Kube nuk mundi ta mbajë të qeshur kur Ryan hyri në studio. Për të tërhequr ...

Po raportonte live, fëmija i hyn në studio
Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë. Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta ...
Arbresh | 10-Oct-2019 22:31
Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë. Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta ...

?Fondacioni Besa: Ju kërkuam të gjithëve bashkëpunim
Rrjeti i bizneseve shqiptare në Gjermani, Fondacioni Besa duke u uruar fitoren në zgjedhjet e fundit LVV-së dhe LDK-së, ka kërkuar një qeveri më ndryshe, nga ato të 20 viteve të kaluara që kishte Kosova.
Kosova Press | 10-Oct-2019 20:35
Rrjeti i bizneseve shqiptare në Gjermani, Fondacioni Besa duke u uruar fitoren në zgjedhjet e fundit LVV-së dhe LDK-së, ka kërkuar një qeveri më ndryshe, nga ato të 20 viteve të kaluara që kishte Kosova.

Momenti më i veçantë për këtë gazetare gjatë transmetimit direkt (VIDEO)
Gazetarja e rrjetit televiziv amerikan NBC, Courtney Kube, ishte duke folur për sulmet e Turqisë në Siri kur i biri i saj u shfaq në transmetimin direkt, transmeton Koha.net Gjatë transmetimit ajo kërkon falje duke ...
Portalb | 10-Oct-2019 18:07
Gazetarja e rrjetit televiziv amerikan NBC, Courtney Kube, ishte duke folur për sulmet e Turqisë në Siri kur i biri i saj u shfaq në transmetimin direkt, transmeton Koha.net Gjatë transmetimit ajo kërkon falje duke ...

Po raportonte live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve
Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Korrespondentja e NBC-së, Courtney Kube nuk mundi ta mbajë të qeshur kur Ryan hyri në studio. Për të ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 16:04
Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Korrespondentja e NBC-së, Courtney Kube nuk mundi ta mbajë të qeshur kur Ryan hyri në studio. Për të ...

Po raportonte rreth sulmeve të Turqisë në kufi me Sirinë, momenti kur gazetarja ndërpritet nga djali i saj katërvjeçar
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, derisa korrespodentja e NBC ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 12:15
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, derisa korrespodentja e NBC ...

Po raportonte Live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve
Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Korrespondentja e NBC-së, Courtney Kube nuk mundi ta mbajë të qeshur kur Ryan hyri në studio. Për të ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 15:14
Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Korrespondentja e NBC-së, Courtney Kube nuk mundi ta mbajë të qeshur kur Ryan hyri në studio. Për të ...

Po raportonte rreth sulmeve të Turqisë në kufi me Sirinë, gazetarja ndërpritet nga djali i saj
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, derisa korrespodentja e NBC News, Courtney Kube ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 13:14
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, derisa korrespodentja e NBC News, Courtney Kube ...

Po raportonte rreth sulmeve të Turqisë në kufi me Sirinë, momenti kur gazetarja ndërpritet nga djali i saj 4 vjeçar
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, derisa korrespodentja e NBC News, Courtney Kube ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 13:14
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, derisa korrespodentja e NBC News, Courtney Kube ...

Video mahnitëse: Po raportonte rreth sulmeve të Turqisë në kufi me Sirinë, momenti kur gazetarja ndërpritet nga djali i saj 4 vjeçar
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, derisa korrespodentja e NBC News, Courtney Kube ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 13:07
Ky është momenti kur një reportere amerikane e lajmeve u ndërpre nga vogëlushi i saj gjatë një transmetimi në lidhje me sulmet ajrore Turqi-Siri. Sipas mediave të huaja, derisa korrespodentja e NBC News, Courtney Kube ...

'LDK-ja të mos e kërkojë pozitën e kryeministrit, i takon LVV-së'
Profesori Universitar Milazim Krasniqi, në intervistë për "Zërin", ka folur rreth koalicionit të mundshëm paszgjedhor mes LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje. Sipas tij LDK-ja nuk duhet të kërojë pozitën e kryeministrit, ...
Zeri | 10-Oct-2019 11:42
Profesori Universitar Milazim Krasniqi, në intervistë për "Zërin", ka folur rreth koalicionit të mundshëm paszgjedhor mes LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje. Sipas tij LDK-ja nuk duhet të kërojë pozitën e kryeministrit, ...

Krasniqi: Tre skenarë të rrezikshëm për Kosovën në negociatat me Serbinë
Profesori universitar dhe njëkohësisht analist politik Milazim Krasniqi në një intervistë për “Zërin” ka renditur korrigjimin e kufijve, autonominë e komunave serbe dhe izolimin e Kosovës si tre skenarët e rrezikshëm, ...
Portalb | 10-Oct-2019 10:59
Profesori universitar dhe njëkohësisht analist politik Milazim Krasniqi në një intervistë për “Zërin” ka renditur korrigjimin e kufijve, autonominë e komunave serbe dhe izolimin e Kosovës si tre skenarët e rrezikshëm, ...

Gazetarja zihet në befasi, djali i vogël shkon të përqafojë teksa është live, ja si reagon Gazetarja e NBC është vënë në siklet, teksa po drejtonte edicionin informative të lajmeve. Djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar, duke
Gazetarja e NBC është vënë në siklet, teksa po drejtonte edicionin informative të lajmeve. Djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar, duke kërkuar të përqafojë mamanë e tij. Lexoni edhe: Tradita e ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 10:36
Gazetarja e NBC është vënë në siklet, teksa po drejtonte edicionin informative të lajmeve. Djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar, duke kërkuar të përqafojë mamanë e tij. Lexoni edhe: Tradita e ...

SHBA/ Msnbc, gazetarja ndërpret transmetimin LIVE në TV: Më falni, është djali im
Courtney Cube, një gazetare e ‘MSNBC’, teksa ishte live në lajmet e fundit dhe po raportonte rreth operacioneve turke në Siri, ajo u ndërpre nga djali i saj. Fillimisht, me një profesionalizëm të madh, ajo u përpoq të ...
Lexo | 10-Oct-2019 10:19
Courtney Cube, një gazetare e ‘MSNBC’, teksa ishte live në lajmet e fundit dhe po raportonte rreth operacioneve turke në Siri, ajo u ndërpre nga djali i saj. Fillimisht, me një profesionalizëm të madh, ajo u përpoq të ...

Krasniqi: Tre skenarë të rrezikshëm për Kosovën në negociatat me Serbinë
Profesori universitar dhe njëkohësisht analist politik, Milazim Krasniqi në një intervistë për “Zërin” ka renditur korrigjimin e kufijve, autonominë e komunave serbe dhe izolimin e Kosovës si tre skenarët e rrezikshëm, ...
Arbresh | 10-Oct-2019 10:18
Profesori universitar dhe njëkohësisht analist politik, Milazim Krasniqi në një intervistë për “Zërin” ka renditur korrigjimin e kufijve, autonominë e komunave serbe dhe izolimin e Kosovës si tre skenarët e rrezikshëm, ...

Krasniqi: Ashpërsia e Osmanit, gabimi strategjik i LDK-së
Profesori Universitar Milazim Krasniqi, në një intervistë dhenë për gazetën "Zëri", ka folur në lidhje me Lidhjen Demokratike të Kosovës, ku si njëri ndër themeluesit e saj tregon dallimet nga LDK-ja e Ibrahim Rugovës ...
Zeri | 10-Oct-2019 09:20
Profesori Universitar Milazim Krasniqi, në një intervistë dhenë për gazetën "Zëri", ka folur në lidhje me Lidhjen Demokratike të Kosovës, ku si njëri ndër themeluesit e saj tregon dallimet nga LDK-ja e Ibrahim Rugovës ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved