ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

A ka vënë familja Meta pasuri të paligjshme? Kryemadhi: Pa merak, kanë hetuar ambasadat e huaja…

A ka vënë familja Meta pasuri të paligjshme? Kryemadhi: Pa merak, kanë hetuar ambasadat e huaja…
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. Kryemadhi tha se familja Meta nuk ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:10
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. Kryemadhi tha se familja Meta nuk ...

Kryemadhi: Familja Meta nuk i trembet drejtësisë
A ka familja Meta pasuri që mund t’i trembet kësaj drejtësie? Unë kam trashëguar një shtëpi nga babai im, i cili punonte në ndërmarrjen Gjergj Dimitrov. Dhe siç është shpërndarë e gjithë toka e asaj kohe me 7501, babai ...
Telegraf | 10-Oct-2019 19:36
A ka familja Meta pasuri që mund t’i trembet kësaj drejtësie? Unë kam trashëguar një shtëpi nga babai im, i cili punonte në ndërmarrjen Gjergj Dimitrov. Dhe siç është shpërndarë e gjithë toka e asaj kohe me 7501, babai ...

Kryemadhi: Jam përgjuar nga Rama dhe Tahiri
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në Syri Tv, ka hedhur akuza të rënda ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, teksa tha se me urdhër të tij është përgjuar. “Ju e dini shumë mirë që aparatura e ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 20:08
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në Syri Tv, ka hedhur akuza të rënda ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, teksa tha se me urdhër të tij është përgjuar. “Ju e dini shumë mirë që aparatura e ...

Keni frikë nga Reforma në Drejtësi? Ja përgjigjja e Kryemadhit!
Në një lidhje direkte me emisionin radiofonin “Nova Media Albania në SHBA”, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u pyet nëse kishte frikë nga Reforma në Drejtësi, për një pasuri të paligjshme që mund të kishte. ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Në një lidhje direkte me emisionin radiofonin “Nova Media Albania në SHBA”, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u pyet nëse kishte frikë nga Reforma në Drejtësi, për një pasuri të paligjshme që mund të kishte. ...

A ka frikë familja Meta nga Reforma në Drejtësi? Kryemadhi flet për median në SHBA: Ambasadat e huaja kanë hetuar pasurinë time për shkak të...
Postuar: 10/10/2019 - 18:21 Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 18:24
Postuar: 10/10/2019 - 18:21 Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. ...

Kryemadhi: Rama po të dëgjonte Sorosin nuk do përfundonte si gruaja e Bilalit
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në Syritv tha se kryeministri Rama nëse do kishte dëgjuar Sorosin nuk do kishte përfunduar si gruaja e Bilalit në fotografinë e ...
Standard | 10-Oct-2019 09:57
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në Syritv tha se kryeministri Rama nëse do kishte dëgjuar Sorosin nuk do kishte përfunduar si gruaja e Bilalit në fotografinë e ...

“U prish cilësia e mallit dhe ndërkombëtarët ndryshuan qëndrim”, Kryemadhi: U bënë palë me qeverinë, jo asnjanës
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...
Standard | 10-Oct-2019 09:56
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...

Kryemadhi e zbulon: Çfarë më thanë amerikanët në janar 2019
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ...
Ina-Online | 10-Oct-2019 08:51
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ...

Kryemadhi: Ja çfarë fshihet pas deputetëve që morën mandatin!
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur jo e penduar për djegien e mandateve. E ftuar në Syri.net, Kryemadhi I quajti deputetët e rinj të Kuvenit qelbësira dhe tha se ata janë shitur dhe kërcënuar për shkak ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur jo e penduar për djegien e mandateve. E ftuar në Syri.net, Kryemadhi I quajti deputetët e rinj të Kuvenit qelbësira dhe tha se ata janë shitur dhe kërcënuar për shkak ...

Djegia e mandateve, Kryemadhi: Në parlament hynë 17 qelbësira
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
Lapsi | 09-Oct-2019 22:33
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 23:05
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:39
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Kryemadhi: Gati të hyjmë në zgjedhje, dje, sot dhe nesër
E pyetur nëse opozita është gati të hyjë në zgjedhje, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se që nesër por data e tyre është në dorën e kryeministrit të vendit, Edi Rama. Madje sipas Kryemadhit, beteja e opozitës ...
Telegraf | 09-Oct-2019 22:02
E pyetur nëse opozita është gati të hyjë në zgjedhje, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se që nesër por data e tyre është në dorën e kryeministrit të vendit, Edi Rama. Madje sipas Kryemadhit, beteja e opozitës ...

Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 21:54
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...

Kryemadhi tregon se çfarë i thanë amerikanët para se opozita të digjte mandatet
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi ka rrëfyer se ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:09
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi ka rrëfyer se ...

Kryemadhi nuk përmbahet në studio: Kanë hyrë 17 qelbësira në Kuvend që njëri shitet me dosjet e SHIK-ut
Postuar: 09/10/2019 - 21:56 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar edhe një herë se nuk janë pendaur për djegien e mandateve. Ajo u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:02
Postuar: 09/10/2019 - 21:56 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar edhe një herë se nuk janë pendaur për djegien e mandateve. Ajo u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...

Kryemadhi: Deputetët që morën mandatet janë shitur
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:50
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...

Kryemadhi: Jam përgjuar nga Rama dhe Tahiri
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në Syri Tv, ka hedhur akuza të rënda ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, teksa tha se me urdhër të tij është përgjuar. “Ju e dini shumë mirë që aparatura e ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 21:51
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në Syri Tv, ka hedhur akuza të rënda ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, teksa tha se me urdhër të tij është përgjuar. “Ju e dini shumë mirë që aparatura e ...

Kryemadhi: Për 5 vite BE është gënjyer, ma pranoi një zyrtar i BE
Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi një bisedë me ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:25
Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi një bisedë me ...

Monika Kryemadhi plas 'bombën': Saimir Tahiri më ka përgjuar
Postuar: 09/10/2019 - 21:32 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 21:36
Postuar: 09/10/2019 - 21:32 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved