ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 05:20

Pjesa e parë, Kosovë 0-0 Gjibraltar: Dominojmë por nuk shënojmë

Pjesa e parë, Kosovë 0-0 Gjibraltar: Dominojmë por nuk shënojmë
Kosova e ka mbyllur pjesën e parë pa gola në miqësoren ndaj Gjibraltarit. Edhe pse djelmoshat tanë dominuan ndeshjen në shumë aspekte, rezultati është ai që ka rëndësi. Kosova kishte dy raste të mira me Florent Muslijën ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 18:53
Kosova e ka mbyllur pjesën e parë pa gola në miqësoren ndaj Gjibraltarit. Edhe pse djelmoshat tanë dominuan ndeshjen në shumë aspekte, rezultati është ai që ka rëndësi. Kosova kishte dy raste të mira me Florent Muslijën ...

Kosova më në fund zhbllokon rezultatin
Kosova ka arritur të shënojë ndaj Gjibraltarit në minutën e 69-të. Golashënues ishte Florent Hasani, shkruan Indeksonline. Kishte shumë raste për Kosovën që dominuan ndeshjen totalisht, por mungonte vetëm goli. ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 19:30
Kosova ka arritur të shënojë ndaj Gjibraltarit në minutën e 69-të. Golashënues ishte Florent Hasani, shkruan Indeksonline. Kishte shumë raste për Kosovën që dominuan ndeshjen totalisht, por mungonte vetëm goli. ...

19:21 Nderohet legjenda, Fadil Vokrri Dardanët nuk e harrojnë legjendën,...
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 19:30
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...

?Veseli e Pacolli në përkrahje të Kosovës
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli dhe ai i AKR-së, Behgjet Pacolli, janë në stadiumin “Fadil Vokrri”, për t’i dhënë përkrahje Kosovës.
Kosova Press | 10-Oct-2019 19:29
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli dhe ai i AKR-së, Behgjet Pacolli, janë në stadiumin “Fadil Vokrri”, për t’i dhënë përkrahje Kosovës.

LIVE – Kosova vs Gjibraltari
68' – Gooooooooooool, shenon Florent Hasani 66' – Kosova vazhdon ta sulmoje Gjibraltarin, por asesi te thyejne mbrojtjen 63' – Largohet Valon Berisha, inkuadrohet Idriz Voca 61' – Valon Berisha tenton nga distanca me ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 19:21
68' – Gooooooooooool, shenon Florent Hasani 66' – Kosova vazhdon ta sulmoje Gjibraltarin, por asesi te thyejne mbrojtjen 63' – Largohet Valon Berisha, inkuadrohet Idriz Voca 61' – Valon Berisha tenton nga distanca me ...

Nderohet legjenda, Fadil Vokrri
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 19:21
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...

Challandes i lë pesë lojtarë jashtë ekipit për ndeshjen ndaj Gjibraltarit
Kosova do ta zhvillojë një miqësore kundër Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ndërsa, të martën, 14 tetor, Kosova e zhvillon ndeshjen e radhës eliminatore kundër Malit të Zi në të njëjtin vend. Kur kanë mbetur më ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 17:50
Kosova do ta zhvillojë një miqësore kundër Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ndërsa, të martën, 14 tetor, Kosova e zhvillon ndeshjen e radhës eliminatore kundër Malit të Zi në të njëjtin vend. Kur kanë mbetur më ...

Challandes kryen zëvendësimin e pestë në miqësoren ndaj Gjibraltarit
Kanë kaluar rreth 60 minuta në pjesën e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton......
Zeri | 10-Oct-2019 19:21
Kanë kaluar rreth 60 minuta në pjesën e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton......

Atifete Jahjaga në “Fadil Vokrri” për ta përcjellur ndeshjen
Shumë fytyra politike kanë vendosur ta përcjellin ndeshjën mes Kosovës dhe Gjibraltarit nga afër. Njëjte ka vendosur edhe Ish Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga e cila po ndodhet në stadiumin e “Fadil Vokrri, në ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 19:10
Shumë fytyra politike kanë vendosur ta përcjellin ndeshjën mes Kosovës dhe Gjibraltarit nga afër. Njëjte ka vendosur edhe Ish Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga e cila po ndodhet në stadiumin e “Fadil Vokrri, në ...

Trajneri i Gjibraltarit me vendim të çuditshëm pas përfundimit të pjesës së parë
Po rrjedhë minuta e 28’të e duelit miqësor mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Ajo që ka marrë vëmendjen është edhe tribuna VIP, aty ku po qëndrojnë yjet e kombëtares “verdhë e kaltër”, pasi selektori Challandes mos t’i ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 19:06
Po rrjedhë minuta e 28’të e duelit miqësor mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Ajo që ka marrë vëmendjen është edhe tribuna VIP, aty ku po qëndrojnë yjet e kombëtares “verdhë e kaltër”, pasi selektori Challandes mos t’i ...

Kosova – Gjibraltari, disa të dhëna për dy skuadrat
Në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore ndërmjet Kosovës dhe Gjibraltarit që do t’i shërbejë skuadrës sonë si parapërgatitje për përballjen e të hënës ndaj Malit të Zi. Këto dy skuadra nuk janë ndeshur ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 17:46
Në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore ndërmjet Kosovës dhe Gjibraltarit që do t’i shërbejë skuadrës sonë si parapërgatitje për përballjen e të hënës ndaj Malit të Zi. Këto dy skuadra nuk janë ndeshur ...

Pjesa e parë, Kosovë 0-0 Gjibraltar: Dominojmë por nuk shënojmë
Kosova e ka mbyllur pjesën e parë pa gola në miqësoren ndaj Gjibraltarit. Edhe pse djelmoshat tanë dominuan ndeshjen në shumë aspekte, rezultati është ai që ka rëndësi. Kosova kishte dy raste të mira me Florent Muslijën ...
InFokusi | 10-Oct-2019 19:06
Kosova e ka mbyllur pjesën e parë pa gola në miqësoren ndaj Gjibraltarit. Edhe pse djelmoshat tanë dominuan ndeshjen në shumë aspekte, rezultati është ai që ka rëndësi. Kosova kishte dy raste të mira me Florent Muslijën ...

Trajneri i Gjibraltarit me vendim të çuditshëm pas përfundimit të pjesës së parë
‘Dardanët’ që në këtë ndeshje po paraqiten me shumë ndryshime në formacion, kanë arritur të dominojnë mysafirët nga Gjibraltari, por pa arritur të gjejnë golin e epërsisë. Pjesa e parë pa gola në ‘Fadil Vokrri’, Kosova ...
Lajminet | 10-Oct-2019 19:06
‘Dardanët’ që në këtë ndeshje po paraqiten me shumë ndryshime në formacion, kanë arritur të dominojnë mysafirët nga Gjibraltari, por pa arritur të gjejnë golin e epërsisë. Pjesa e parë pa gola në ‘Fadil Vokrri’, Kosova ...

Kosovë - Gjibraltar, pjesa e dytë nis me katër ndryshime te 'Dardanët'
Ka nisur pjesa e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton Zëri.info. Rezultati pas pjesës ...
Zeri | 10-Oct-2019 19:06
Ka nisur pjesa e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton Zëri.info. Rezultati pas pjesës ...

Vjosa Osmani nga stadiumi “Me Kosovën, sot e përgjithmonë”
Kandidatja për deputete nga radhët e LDK’së, Vjosa Osmani, ka postuar në llogarinë e saj në Facebook një fotografi gjersa shihet me bashkëshortin e saj, Prindon Sadriun, në ulëset e stadiumit “Fadil Vokrri” në ndeshjen ...
InFokusi | 10-Oct-2019 19:00
Kandidatja për deputete nga radhët e LDK’së, Vjosa Osmani, ka postuar në llogarinë e saj në Facebook një fotografi gjersa shihet me bashkëshortin e saj, Prindon Sadriun, në ulëset e stadiumit “Fadil Vokrri” në ndeshjen ...

LIVE – Kosova vs Gjibraltari
Starton pjesa e dyte… Statistikat: Kosova pati posedimin e topit, 66% me 34%, 9 tentime per gol dhe nje ne porte Perfundon pjesa e pare (0-0) 45' – Kosova tenton, por nuk thyhet mbrojtja e Gjibraltarit 40' – Zhegrova ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 18:57
Starton pjesa e dyte… Statistikat: Kosova pati posedimin e topit, 66% me 34%, 9 tentime per gol dhe nje ne porte Perfundon pjesa e pare (0-0) 45' – Kosova tenton, por nuk thyhet mbrojtja e Gjibraltarit 40' – Zhegrova ...

Mbyllet pjesa e parë e miqësores Kosovë – Gjibraltari
Është mbyllur pa gola pjesa e parë e miqësores mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Në 45-minutëshin e parë dominoi plotësisht Kosova që pati disa raste të mira shënimi, por që asnjërin nuk arriti ta konkretizojë. Source
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 18:53
Është mbyllur pa gola pjesa e parë e miqësores mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Në 45-minutëshin e parë dominoi plotësisht Kosova që pati disa raste të mira shënimi, por që asnjërin nuk arriti ta konkretizojë. Source

Zhegrova dhuron spektakël në “Fadil Vokrri”, turpëron kundërshtarin
Kosova vazhdon të barazojë 0-0 me Gjibraltarin në “Fadil Vokrri”. Bernard Berisha, Florent Muslija dhe Atdhe Nuhiu kishin disa raste të mira shënimi, por rezultati vazhdon të jetë ashtu saç edhe si nisi takimi, 0-0. ...
InFokusi | 10-Oct-2019 18:53
Kosova vazhdon të barazojë 0-0 me Gjibraltarin në “Fadil Vokrri”. Bernard Berisha, Florent Muslija dhe Atdhe Nuhiu kishin disa raste të mira shënimi, por rezultati vazhdon të jetë ashtu saç edhe si nisi takimi, 0-0. ...

Kosova vs Gjibraltari, rezultati dhe statistikat pas pjesës së parë Perfundon pjesa e pare (0-0) 45' – Kosova tenton, por nuk thyhet mbrojtja e Gjibraltarit 37' – Muslija i pafat 36' – Zhegrova harkon per mrekulli, Nuhiu nuk e arrin topin siç duhet
Perfundon pjesa e pare (0-0) 45' – Kosova tenton, por nuk thyhet mbrojtja e Gjibraltarit 37' – Muslija i pafat 36' – Zhegrova harkon per mrekulli, Nuhiu nuk e arrin topin siç duhet 33' – Vjen kartoni i pare i verdhe, ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 18:53
Perfundon pjesa e pare (0-0) 45' – Kosova tenton, por nuk thyhet mbrojtja e Gjibraltarit 37' – Muslija i pafat 36' – Zhegrova harkon per mrekulli, Nuhiu nuk e arrin topin siç duhet 33' – Vjen kartoni i pare i verdhe, ...

Rivalët politik i bashkon KOSOVA, Osmani dhe Veseli i kalojnë përreth njëri-tjetrit
Për më shumë se një muaj ishin në fushatë zgjedhore, mirëpo politikanët kosovarë kanë gjetur kohë edhe për pak relaks. Kandidatja për kryeministre e LDK-së, Vjosa Osmani së bashku me bashkëshortin, Prindonin, edhe kësaj ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 18:53
Për më shumë se një muaj ishin në fushatë zgjedhore, mirëpo politikanët kosovarë kanë gjetur kohë edhe për pak relaks. Kandidatja për kryeministre e LDK-së, Vjosa Osmani së bashku me bashkëshortin, Prindonin, edhe kësaj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved