ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 02:31

Ushqime, veshje dhe ilaçe kontrabandë/ Procedohet doganieri i Kapshticës, një tjetër arrestohet

Ushqime, veshje dhe ilaçe kontrabandë/ Procedohet doganieri i Kapshticës, një tjetër arrestohet
1 shtetas është arrestuar dhe dy të tjerë po procedohen penalisht, fill pas aksionit policor në aksin Kapshticë-Korçë, ku u sekuestruan mallra kontrabandë; përfshirë këtu produkte ushqimore të ndaluara, një sasi ...
Top Channel | 10-Oct-2019 14:36
1 shtetas është arrestuar dhe dy të tjerë po procedohen penalisht, fill pas aksionit policor në aksin Kapshticë-Korçë, ku u sekuestruan mallra kontrabandë; përfshirë këtu produkte ushqimore të ndaluara, një sasi ...

Mallra kontrabandë nga Kapshtica/ 1 në pranga, 2 nën hetim, njëri doganier
1 person ra në pranga, ndërsa dy të tjerë po ndiqen penalisht, pasi akuzohen në kontrabandë mallrash. Në kuadër të operacionit të koduar “Zëmblaku”, u arrestua shtetasi me inicialet N.V., 42 vjeç, banues në Korçë dhe po ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 14:15
1 person ra në pranga, ndërsa dy të tjerë po ndiqen penalisht, pasi akuzohen në kontrabandë mallrash. Në kuadër të operacionit të koduar “Zëmblaku”, u arrestua shtetasi me inicialet N.V., 42 vjeç, banues në Korçë dhe po ...

Kapshticë, kapen ilaçe dhe midhje kontrabandë
Goditen dy raste të kontrabandimit të mallrave në Korçë. Finalizimi i operacionit të koduar “Zëmblaku” vuri në pranga 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë ...
Telegraf | 10-Oct-2019 15:41
Goditen dy raste të kontrabandimit të mallrave në Korçë. Finalizimi i operacionit të koduar “Zëmblaku” vuri në pranga 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë ...

Mallra kontrabandë nga Greqia dhe Turqia, 1 në pranga, 2 nën hetim
mapo.al Finalizohet me sukses operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të ...
Mapo | 10-Oct-2019 13:58
mapo.al Finalizohet me sukses operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të ...

Kontrabandë mallrash, një në pranga dhe dy nën hetim
Një person është vën ënë pranga dhe dy të tjerë janë proceduar penalisht njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të Kapshticës, pasi akuzohen për kontrabandim të mallrave. “Zëmblaku” ka vën ënë pranga N.V, ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 14:27
Një person është vën ënë pranga dhe dy të tjerë janë proceduar penalisht njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të Kapshticës, pasi akuzohen për kontrabandim të mallrave. “Zëmblaku” ka vën ënë pranga N.V, ...

Me 46 kg kanabis nga Fushë-Kruja drejt Durrësit, arrestohet
mapo.al Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit. Në bazë të informacioneve nga banorët, shtetasi K.V., nga Fushë – Kruja po transportonte një sasi lënde narkotike drejt Durrësit, por u kap në flagrancë ...
Mapo | 10-Oct-2019 10:45
mapo.al Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit. Në bazë të informacioneve nga banorët, shtetasi K.V., nga Fushë – Kruja po transportonte një sasi lënde narkotike drejt Durrësit, por u kap në flagrancë ...

Kontrabandë nga Greqia dhe Turqia, nën hetim edhe një doganier
Finalizohet operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të Kapshticës, për shkak ...
Telegraf | 10-Oct-2019 14:19
Finalizohet operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të Kapshticës, për shkak ...

Në kërkim për kontrabandë, dhunë e kultivim narkotikësh, tre në pranga në Durrës
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga tre persona gjatë orëve të fundit të shpallur në kërkim kombëtar për vepra të ndryshme penale. Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës në zbatim të planit për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 07:54
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga tre persona gjatë orëve të fundit të shpallur në kërkim kombëtar për vepra të ndryshme penale. Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës në zbatim të planit për ...

Falsifikimi i letërnjoftimeve, pranga 32 vjeçarit
Një person ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi akuzohet për falsifikim dokumentash. Informacionet bëjnë me dije se në pranga është vënë I.A., 32 vjeç, banues në Turqi, pasi ka tentuar të kalojë kufirin në ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 11:50
Një person ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi akuzohet për falsifikim dokumentash. Informacionet bëjnë me dije se në pranga është vënë I.A., 32 vjeç, banues në Turqi, pasi ka tentuar të kalojë kufirin në ...

Shpërndante drogë afër shkollave, pranga 41-vjeçarit në Vlorë
mapo.alm Një 41-vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Vlorës, pasi sipas policisë shpërndante lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Pas ndalimit, policia realizoi një kontroll në ...
Mapo | 09-Oct-2019 19:50
mapo.alm Një 41-vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Vlorës, pasi sipas policisë shpërndante lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Pas ndalimit, policia realizoi një kontroll në ...

Po transportonte 46 kg drogë nga Fushë-Kruja, pranga 48 vjeçarit
Një 48 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit, në akuzën e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit “Rrethi”, është bërë i mundur ndalimi i K. V., pasi po transportonte një sasi ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 10:29
Një 48 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit, në akuzën e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit “Rrethi”, është bërë i mundur ndalimi i K. V., pasi po transportonte një sasi ...

Kapshticë, kapen ilaçe dhe midhje kontrabandë
Goditen dy raste të kontrabandimit të mallrave në Korçë. Finalizimi i operacionit të koduar “Zëmblaku” vuri në pranga 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë ...
Lapsi | 10-Oct-2019 15:06
Goditen dy raste të kontrabandimit të mallrave në Korçë. Finalizimi i operacionit të koduar “Zëmblaku” vuri në pranga 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë ...

Po transportonte drogë me makinë drejt Durrësit, prangoset 48 vjeçari
Policia e Qarkut Durrës godet një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Finalizohet operacioni i koduar “Rrethi”. Sekuestrohen rreth 46 kg lëndë narkotike. Vihet në pranga transportuesi i lëndës ...
Telegraf | 10-Oct-2019 10:18
Policia e Qarkut Durrës godet një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Finalizohet operacioni i koduar “Rrethi”. Sekuestrohen rreth 46 kg lëndë narkotike. Vihet në pranga transportuesi i lëndës ...

Shpërndante drogë afër shkollave në Vlorë, 1 në pranga, sekuestrohen 56 doza me kanabis
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 17:17
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...

Shpërndante lëndë narkotike pranë shkollave dhe qendrave të internetit, arrestohet 41-vjeçari në Vlorë
Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 41-vjeçar, i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit.
Top Channel | 09-Oct-2019 17:16
Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 41-vjeçar, i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit.

Vlorë/ Shpërndante drogë në dyert e shkollave, kush është i ndaluari nga policia
Një 41-vjeçar, i quajtur Muhamet Velo, ka rënë sot në prangat e policisë së Vlorës. Shkak për arrestimin e tij u bë se në momentin e ndalimit iu gjetën 56 doza kanabis. Velo mësohet i shpërndante dozat e drogës në ...
Telegraf | 09-Oct-2019 17:52
Një 41-vjeçar, i quajtur Muhamet Velo, ka rënë sot në prangat e policisë së Vlorës. Shkak për arrestimin e tij u bë se në momentin e ndalimit iu gjetën 56 doza kanabis. Velo mësohet i shpërndante dozat e drogës në ...

Kontrabande nga Greqia dhe Turqia, nen hetim edhe nje doganier
Finalizohet operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të Kapshticës, për shkak ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
Finalizohet operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë Doganës të Kapshticës, për shkak ...

Po transportonte mall me makine drejt Durrësit, prangoset 48 vjeçari
RanPolicia e Qarkut Durrës godet një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Finalizohet operacioni i koduar “Rrethi”. Sekuestrohen rreth 46 kg lëndë narkotike. Vihet në pranga transportuesi i lëndës ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
RanPolicia e Qarkut Durrës godet një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Finalizohet operacioni i koduar “Rrethi”. Sekuestrohen rreth 46 kg lëndë narkotike. Vihet në pranga transportuesi i lëndës ...

Shpërndante lëndë narkotike në shkolla e qendra interneti, arrestohet 41 vjeçari
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve pranë Policisë së Vlorës kanë finalizuar me sukses operacionin “PlayStation” nga ku një 41 vjeçar ka rënë në pranga. 41 vjeçari me inicialet M.V., u arrestua pas ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:29
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve pranë Policisë së Vlorës kanë finalizuar me sukses operacionin “PlayStation” nga ku një 41 vjeçar ka rënë në pranga. 41 vjeçari me inicialet M.V., u arrestua pas ...

Mallra kontrabandë nga Kapshtica/ 1 në pranga, 2 nën hetim, njëri doganier
1 person ra në pranga, ndërsa dy të tjerë po ndiqen penalisht, pasi akuzohen në kontrabandë mallrash. Në kuadër të operacionit të koduar “Zëmblaku”, u arrestua shtetasi me inicialet N.V., 42 vjeç, banues në Korçë dhe po ...
Medial | 10-Oct-2019 14:24
1 person ra në pranga, ndërsa dy të tjerë po ndiqen penalisht, pasi akuzohen në kontrabandë mallrash. Në kuadër të operacionit të koduar “Zëmblaku”, u arrestua shtetasi me inicialet N.V., 42 vjeç, banues në Korçë dhe po ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved