ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 01:47

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 22:30
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...

Zeka thotë se futja e Behgjet Pacollit në një listë me Nismën ka qenë e gabuar, “sikur ujku me qengjin”
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 22:24
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 22:24
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:02
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...

Zeka thotë se futja e Behgjet Pacollit në një listë me Nismën ka qenë e gabuar, “sikur ujku me qengjin”
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:32
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...

Milaim Zeka e konsideron fitoren e opozitës si ditë të çlirimit, ka fjalë të rënda për shokët që qeverisën
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se i është gëzuar maksimalisht fitores së opozitës dhe se kjo është sikur ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:03
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se i është gëzuar maksimalisht fitores së opozitës dhe se kjo është sikur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved