ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:12

Ja disa truke se si të dukeni me shumë flokë

Ja disa truke se si të dukeni me shumë flokë
Nese keni lindur me floke te holle, keni provuar te gjitha mundesite per t’a bere flokun tuaj me te dendur dhe nuk keni marre rezultatin qe keni deshiruar atehere, provoni keto stile dhe do te dukeni sikur keni shume ...
ikub.al | 10-Oct-2019 15:20
Nese keni lindur me floke te holle, keni provuar te gjitha mundesite per t’a bere flokun tuaj me te dendur dhe nuk keni marre rezultatin qe keni deshiruar atehere, provoni keto stile dhe do te dukeni sikur keni shume ...

8 foto që tregojnë anët e fshehta të punëve të ndryshme
Jeni kurioz te dini me shume? Shfletoni galerine per te zbuluar disa nga detajet e fshehura ne disa pune te thjeshta.
ikub.al | 10-Oct-2019 12:48
Jeni kurioz te dini me shume? Shfletoni galerine per te zbuluar disa nga detajet e fshehura ne disa pune te thjeshta.

Ja kush janë 7-të qentë më të rrezikshëm
Pavaresisht nga menyra e trajtimit, rritjes se tyre, jane disa rraca qe ashtu lindin dhe konsiderohen si qente me agresive. Shfletoni galerine per t’u njohur me mire.
ikub.al | 10-Oct-2019 10:59
Pavaresisht nga menyra e trajtimit, rritjes se tyre, jane disa rraca qe ashtu lindin dhe konsiderohen si qente me agresive. Shfletoni galerine per t’u njohur me mire.

Flokë të gjatë: të gjitha modelet më të bukura për t'u provuar menjëherë
Trendet e reja per modelet e flokeve te gjate jane ne gjendje te kenaqin te gjitha shijet e femrave. Keshilla jone per kete vjeshte eshte te luani me stilimet e reja, pse jo dhe mje ngjyren, mbase te shoqeruar nga ...
ikub.al | 09-Oct-2019 12:54
Trendet e reja per modelet e flokeve te gjate jane ne gjendje te kenaqin te gjitha shijet e femrave. Keshilla jone per kete vjeshte eshte te luani me stilimet e reja, pse jo dhe mje ngjyren, mbase te shoqeruar nga ...

Këshilla si të bësh make-up si një ylli Hollivudi me një buxhet të vogël
Elena Danilova, nje artiste grimi nga Shen Petersburg jep disa keshilla te rendesishme ne lidhje m e truket e make-up artist. Shfletoni galerine per t’u njohur me disa nga keshillat kryesore.
ikub.al | 09-Oct-2019 08:46
Elena Danilova, nje artiste grimi nga Shen Petersburg jep disa keshilla te rendesishme ne lidhje m e truket e make-up artist. Shfletoni galerine per t’u njohur me disa nga keshillat kryesore.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved