ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 23:58

Kishin grabitur gjysmë milionë euro pasuri, arrestohen 3 shqiptarë në Itali

Kishin grabitur gjysmë milionë euro pasuri, arrestohen 3 shqiptarë në Itali
Policia italiane ka arrestuar 3 shqiptarë të dyshuar si hajdutë. Ata dyshohet se kanë kryer një sërë vjedhjesh, e se mallrat e grabitur kapin shumë e mbi 1.5 milionë euro. Të tre janë ndaluar nga agjentë policorë dhe u ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 20:12
Policia italiane ka arrestuar 3 shqiptarë të dyshuar si hajdutë. Ata dyshohet se kanë kryer një sërë vjedhjesh, e se mallrat e grabitur kapin shumë e mbi 1.5 milionë euro. Të tre janë ndaluar nga agjentë policorë dhe u ...

Itali/ Vodhën 1.5 mln euro sende të çmuara, arrestohet grupi i shqiptarëve
re shqiptarë të cilët dyshohen se kishin grabitur 1.5 milion euro sende të çmuara në disa vjedhje të ndryshme janë arrestuat nga policia italiane. Shqiptarët janë ndaluar nga agjentët policorë dhe akuzohen për vjedhje ...
Telegraf | 09-Oct-2019 20:36
re shqiptarë të cilët dyshohen se kishin grabitur 1.5 milion euro sende të çmuara në disa vjedhje të ndryshme janë arrestuat nga policia italiane. Shqiptarët janë ndaluar nga agjentët policorë dhe akuzohen për vjedhje ...

Bënin kërdinë me grabitje në banesa në Torino, shkatërrohet banda shqiptaro-italiane në Itali
TORINO Karabinierët në Torino kanë shkatërruar një bandë shqiptaro-italiane që merrej me vjedhje banesash në territorin italian. Policia italiane ka kryer arrestimin e një duzine njerëzish të dyshuar për vjedhje. Banda ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 16:57
TORINO Karabinierët në Torino kanë shkatërruar një bandë shqiptaro-italiane që merrej me vjedhje banesash në territorin italian. Policia italiane ka kryer arrestimin e një duzine njerëzish të dyshuar për vjedhje. Banda ...

VIDEO/ Shkatërrohet banda italo-shqiptare e grabitësve: Hynin në banesa kur pronarët ishin në gjumë
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 12:44
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...

VIDEO/ Në pranga 10 persona, pjesë e një bande italo – shqiptare grabitësish
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...
Telegraf | 09-Oct-2019 12:00
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...

Shkatërrohet banda e grabitësve, hynin në banesa kur pronarët ishin në gjumë
Një bandë grabitesish është shkatërruar në Torino, ku pas hetimeve u zbuluan së paku 17 raste grabitjesh në banesa. Në pranga janë vënë disa anetarë të bandës, shqiptarë dhe italianë, por ende nuk bëhën të ditur emrat ...
Lapsi | 09-Oct-2019 11:31
Një bandë grabitesish është shkatërruar në Torino, ku pas hetimeve u zbuluan së paku 17 raste grabitjesh në banesa. Në pranga janë vënë disa anetarë të bandës, shqiptarë dhe italianë, por ende nuk bëhën të ditur emrat ...

Vidhnin banesat me shkopinj dhe thika, shkatërrohet banda e grabitësve
Autoritetet italiane kanë arrestuar mëngjesin e sotëm, disa persona të akuzuar si pjesë e një bande kriminale grabitësish. Të arrestuarit, shqiptarë dhe italianë, hynin të armatosur nëpër vila dhe shtëpi të izoluara, ...
ABCNews | 09-Oct-2019 10:13
Autoritetet italiane kanë arrestuar mëngjesin e sotëm, disa persona të akuzuar si pjesë e një bande kriminale grabitësish. Të arrestuarit, shqiptarë dhe italianë, hynin të armatosur nëpër vila dhe shtëpi të izoluara, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved