ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 20:32

Intervista/ Prof. Dr. Ksenofon Krisafi, Dekan i Fakultetit të Shkencave Juridike dhe Marrëdhënieve Ndërkombëtare në UMSH rreth përgatitjeve për këtë vit akademik dhe specifikat e formimit të studentëve në këtë fakultet

Intervista/ Prof. Dr. Ksenofon Krisafi, Dekan i Fakultetit të Shkencave Juridike dhe Marrëdhënieve Ndërkombëtare në UMSH rreth përgatitjeve për këtë vit akademik dhe specifikat e formimit të studentëve në këtë fakultet
Këto ditë në Universitetin Mesdhetar të Shqipërisë Intervistoi Enxhi Musai Tregu i punës është shumë i prirur ndaj produktit intelektual e profesional të UMSH Këto ditë Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë (UMSH) ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:20
Këto ditë në Universitetin Mesdhetar të Shqipërisë Intervistoi Enxhi Musai Tregu i punës është shumë i prirur ndaj produktit intelektual e profesional të UMSH Këto ditë Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë (UMSH) ...

Rajna Kovaçi/ Familja Shqiptare në kolaps të plotë dhe e traumatizuar
Rreth një javë më parë ndodhën ngjarje tragjike, por edhe sot… Burra që vrasin gratë në sy të fëmijëve, e më pas vrasin veten, vjehrra, nuse që helmojnë e dhunojnë njëra tjetrën, nëna që i luten fëmijëve të largohen nga ...
Telegraf | 10-Oct-2019 10:25
Rreth një javë më parë ndodhën ngjarje tragjike, por edhe sot… Burra që vrasin gratë në sy të fëmijëve, e më pas vrasin veten, vjehrra, nuse që helmojnë e dhunojnë njëra tjetrën, nëna që i luten fëmijëve të largohen nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved