ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 04:48

Horoskopi i datës 11 tetor 2019

Horoskopi i datës 11 tetor 2019
Dashi Do jeni mjaft energjikë gjatë gjithë kësaj dite dhe do arrini të merrni çdo gjë që do dëshironi. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë e mbushur me aventura dhe me momente të jashtëzakonshme. Shfrytëzojeni sa më ...
Dritare | 10-Oct-2019 22:41
Dashi Do jeni mjaft energjikë gjatë gjithë kësaj dite dhe do arrini të merrni çdo gjë që do dëshironi. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë e mbushur me aventura dhe me momente të jashtëzakonshme. Shfrytëzojeni sa më ...

Horoskopi për ditën e enjte, 10 tetor 2019!
Dashi Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment interesant për ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 08:01
Dashi Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment interesant për ...

Horoskopi ditor, e premte 11 tetor 2019
Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon. Beqarët do kenë kthime ...
IliriaNews | 10-Oct-2019 21:35
Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon. Beqarët do kenë kthime ...

Fati yt sot/ horoskopi 11 tetor 2019
Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon. Beqarët do kenë kthime ...
Lexo | 10-Oct-2019 21:29
Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon. Beqarët do kenë kthime ...

Horoskopi ditor: 3 tetor 2019
Dashi Dashuria: Yjet njoftojnë një pamje sentimentale të pasigurt, periudha nuk është e dashur ndaj dashurisë. Projektet që lidhen me çështjet e zemrës vazhdojnë me vështirësi të dukshme. Mos e humb durimin. Beqarët ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 19:01
Dashi Dashuria: Yjet njoftojnë një pamje sentimentale të pasigurt, periudha nuk është e dashur ndaj dashurisë. Projektet që lidhen me çështjet e zemrës vazhdojnë me vështirësi të dukshme. Mos e humb durimin. Beqarët ...

Horoskopi ditor, e premte 11 tetor 2019
Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon. Beqarët do kenë kthime ...
Portalb | 10-Oct-2019 15:14
Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon. Beqarët do kenë kthime ...

Mund ta gjejmë pikën tuaj të dobët duke u bazuar te shenja e horoskopit?
Ju mund t’i njihni mirë pikat tuaja të dobëta, por çfarë thotë horoskopi për to? Zbulojeni dhe na thoni në sondazhin në fund të artikullit nëse horoskopi e ka gjetur pikën tuaj të dobët apo jo. Dashi- Dashi mund të jetë ...
Lexo | 10-Oct-2019 14:10
Ju mund t’i njihni mirë pikat tuaja të dobëta, por çfarë thotë horoskopi për to? Zbulojeni dhe na thoni në sondazhin në fund të artikullit nëse horoskopi e ka gjetur pikën tuaj të dobët apo jo. Dashi- Dashi mund të jetë ...

Horoskopi i datës 10 tetor 2019
Dashi Gjatë kësaj dite nuk do silleni mirë dhe kjo mund të sjellë goxha pasoja që nuk do ju pëlqejnë. Ju të dashuruarit do jeni shumë striktë me partnerin tuaj dhe kjo mund të shkaktojë herë pas here probleme mes jush. ...
Dritare | 10-Oct-2019 12:08
Dashi Gjatë kësaj dite nuk do silleni mirë dhe kjo mund të sjellë goxha pasoja që nuk do ju pëlqejnë. Ju të dashuruarit do jeni shumë striktë me partnerin tuaj dhe kjo mund të shkaktojë herë pas here probleme mes jush. ...

Parashikimi i horoskopit, 10 tetor 2019
Demi Ndryshime të mëdha vijnë për shumë nga Demët, madje edhe në sferën sentimentale. Shumë prej jush do të zbatojnë një revolucion të vërtetë në jetën private. Dikush nga shenja sot mund të ngrejë zërin për të mbrojtur ...
Bordo | 10-Oct-2019 09:05
Demi Ndryshime të mëdha vijnë për shumë nga Demët, madje edhe në sferën sentimentale. Shumë prej jush do të zbatojnë një revolucion të vërtetë në jetën private. Dikush nga shenja sot mund të ngrejë zërin për të mbrojtur ...

Ky lëng i thjeshtë që kemi në shtëpi shëron mëlçinë menjëherë
Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime, por edhe një moment fame. Kjo do të ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 08:11
Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime, por edhe një moment fame. Kjo do të ...

Dashuria, paratë dhe shëndeti … ky është horoskopi për sot
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përpiqen të ndryshojnë sjellje. Do tentoni për të luftuar zakonet e këqija. Ka gjasa të dëshpëroheni për shkak të partnerit/partneres suaj. Rekomandohet të nisni një jetë të re. ...
Lajminet | 07-Jun-2019 07:53
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përpiqen të ndryshojnë sjellje. Do tentoni për të luftuar zakonet e këqija. Ka gjasa të dëshpëroheni për shkak të partnerit/partneres suaj. Rekomandohet të nisni një jetë të re. ...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 tetor 2019
Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime, por edhe një moment fame. Kjo do të ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 07:45
Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime, por edhe një moment fame. Kjo do të ...

Për 6 javë jeta do u kthehet përmbys; Marsi në këtë shenjë horoskopi sjell konflikte dhe nxjerr…
Ndonëse prej datës 23 shtator jemi zyrtarisht në sezonin e Peshores , Marsi, planeti i veprimit, ka qenë në Virgjëreshë, duke i zënë të gjithë njerëzit me punë, edhe pse këtë periudhë supozohet të qetësohemi ! E gjitha ...
Telegraf | 09-Oct-2019 18:20
Ndonëse prej datës 23 shtator jemi zyrtarisht në sezonin e Peshores , Marsi, planeti i veprimit, ka qenë në Virgjëreshë, duke i zënë të gjithë njerëzit me punë, edhe pse këtë periudhë supozohet të qetësohemi ! E gjitha ...

Horoskopi – 10 tetor
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...
Politiko | 09-Oct-2019 23:57
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...

Horoskopi ditor, e enjte 10 tetor 2019
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...
IliriaNews | 09-Oct-2019 23:34
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...

Fati yt sot/ horoskopi 10 tetor 2019
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...
Lexo | 09-Oct-2019 21:04
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...

Pika juaj e dobët sipas shenjës së horoskopit
Të mësoni pikat tuaja më të dobëta, mund t’ju ndihmojë që të bëheni të vetëdijshëm për to dhe të mësoni t’i përmirësoni ato. Duke i kthyer ato në forcë, do të mund t’i përdorni gjithnjë në avantazhin tuaj. Dashi Dashëve ...
EkonomiaOnline | 28-May-2018 18:16
Të mësoni pikat tuaja më të dobëta, mund t’ju ndihmojë që të bëheni të vetëdijshëm për to dhe të mësoni t’i përmirësoni ato. Duke i kthyer ato në forcë, do të mund t’i përdorni gjithnjë në avantazhin tuaj. Dashi Dashëve ...

Pika juaj e dobët duke u bazuar te horoskopi
Ju mund t’i njihni mirë pikat tuaja të dobëta, por çfarë thotë horoskopi për to, transmeton Revista Class Dashi Dashi mund të jetë një shenjë bujare dhe energjike, por është e paduruar dhe mund të shpërthejë me ...
Portalb | 09-Oct-2019 19:01
Ju mund t’i njihni mirë pikat tuaja të dobëta, por çfarë thotë horoskopi për to, transmeton Revista Class Dashi Dashi mund të jetë një shenjë bujare dhe energjike, por është e paduruar dhe mund të shpërthejë me ...

Horoskopi ditor, e enjte 10 tetor 2019
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...
Portalb | 09-Oct-2019 14:25
Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment ...

Pikat e dobëta të shenjave të horoskopit
Çdo njeri, sado i fortë e sado i suksesshëm të jetë, ka pikat e veta të dobëta. Po ashtu edhe shenjat e horoskopit. Përveç gjërave të mira e meritave të shumta që kanë, secila prej tyre e ka një dobësi që do të......
Zeri | 09-Oct-2019 14:02
Çdo njeri, sado i fortë e sado i suksesshëm të jetë, ka pikat e veta të dobëta. Po ashtu edhe shenjat e horoskopit. Përveç gjërave të mira e meritave të shumta që kanë, secila prej tyre e ka një dobësi që do të......

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved