ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Një gjë a gjëzë me zë e figurë nga Luana Vjollca

Një gjë a gjëzë me zë e figurë nga Luana Vjollca
Moderatorja ka menduar te provokoje fans-at e saj kur postoi nje video shoqeruar edhe me fjale. E ulur ne nje karrige ajo eshte e rrethuar nga disa persona qe po kujdesen per te. Me nje fustan qe nxjerr ne pah format e ...
ikub.al | 10-Oct-2019 13:07
Moderatorja ka menduar te provokoje fans-at e saj kur postoi nje video shoqeruar edhe me fjale. E ulur ne nje karrige ajo eshte e rrethuar nga disa persona qe po kujdesen per te. Me nje fustan qe nxjerr ne pah format e ...

Bora dhe Jonida, kunata dhe partnere
Por qe veç kesaj do te jene edhe partnere. Po jua shpjegojme me qarte: Ështe vendosur qe Bora Zemani do te vije ne ekran me nje spektakel ku do te flitet per moden dhe konkurrencen mes dizajnereve te rinj shqiptare. Ai ...
ikub.al | 10-Oct-2019 12:48
Por qe veç kesaj do te jene edhe partnere. Po jua shpjegojme me qarte: Ështe vendosur qe Bora Zemani do te vije ne ekran me nje spektakel ku do te flitet per moden dhe konkurrencen mes dizajnereve te rinj shqiptare. Ai ...

Noizy thotë disa fjalë për Albin Kurtin
Në Kosovë të dielën janë zhvilluar zgjedhjet e parakohshme pas dorëheqjes së ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Siç është raportuar deri më tani zgjedhjet u fituan nga Lëvizja Vetëvendosje me kandidat për kryeministër ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 21:54
Në Kosovë të dielën janë zhvilluar zgjedhjet e parakohshme pas dorëheqjes së ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Siç është raportuar deri më tani zgjedhjet u fituan nga Lëvizja Vetëvendosje me kandidat për kryeministër ...

Thepak dhe Skerdi sjellin këngën e re “Diablo”
Reperi i njohur shqiptar, Skerdi, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Diablo” mban titullin kënga e re, derisa vjen në bashkëpunim me artistin Thepak. Kënga e dyshes është e kompletuar edhe me klip, tekstin e së cilës ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 21:20
Reperi i njohur shqiptar, Skerdi, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Diablo” mban titullin kënga e re, derisa vjen në bashkëpunim me artistin Thepak. Kënga e dyshes është e kompletuar edhe me klip, tekstin e së cilës ...

“Jom Rrit” vjen së shpejti nga Fero
Javë më parë është bërë e ditur se reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, është zhvendosur në Berlin për të jetuar. Në të njëjtin vend, ai do të zhvillojë karrierën e tij, ndërsa ka themeluar edhe labelin e ri me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 20:23
Javë më parë është bërë e ditur se reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, është zhvendosur në Berlin për të jetuar. Në të njëjtin vend, ai do të zhvillojë karrierën e tij, ndërsa ka themeluar edhe labelin e ri me ...

Tayna vjen sensuale në një fotografi pa sytjena
Reperja e famshme shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Me këtë rast, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 18:10
Reperja e famshme shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Me këtë rast, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa ...

Dikur dhe tani: Ndryshimi radikal i Morena Tarakut në këto 10 vite
Bukuroshja me prejardhje nga Peja, Morena Taraku, e nisi karrierën e saj në moshë shumë të re fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare. Ajo u shpall “Miss Kosova 2010” dhe po në të njëjtin vit mori pjesë në ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 16:27
Bukuroshja me prejardhje nga Peja, Morena Taraku, e nisi karrierën e saj në moshë shumë të re fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare. Ajo u shpall “Miss Kosova 2010” dhe po në të njëjtin vit mori pjesë në ...

“Angeline Jolie në versionin shqip”, Morena Taraku ‘transformohet’ në dukje si aktorja e famshme
Modelja shumë e përfolur e showbizit, Morena Taraku, ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Që kur ishte pjesëmarrëse në konkurset e bukurisë e deri te debutimi i saj në muzikë në vitin 2012, Taraku ishte gjithnjë e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:58
Modelja shumë e përfolur e showbizit, Morena Taraku, ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Që kur ishte pjesëmarrëse në konkurset e bukurisë e deri te debutimi i saj në muzikë në vitin 2012, Taraku ishte gjithnjë e ...

Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor
Greta Koçi është njëra ndër këngëtaret që po tregohet tejet aktive sa u përket projekteve të reja muzikore. Me anë të një paraqitje në Instagram, Koçi ka paralajmëruar se shumë shpejt do të lansojë një këngë tjetër, ...
Indeks Online | 22-May-2019 15:50
Greta Koçi është njëra ndër këngëtaret që po tregohet tejet aktive sa u përket projekteve të reja muzikore. Me anë të një paraqitje në Instagram, Koçi ka paralajmëruar se shumë shpejt do të lansojë një këngë tjetër, ...

Befasia që ia bënë fansat, e emocionoi shumë Luanën
Luana Vjollca ka publikuar një video në Instagram, të cilën ia kishin përgatitur fansat e saj, shkruan . Në atë video, është përmbledhur rrugëtimi i Luanës ndër vite, që prej fëmijërisë, ndërsa ajo falënderoi publikisht ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:08
Luana Vjollca ka publikuar një video në Instagram, të cilën ia kishin përgatitur fansat e saj, shkruan . Në atë video, është përmbledhur rrugëtimi i Luanës ndër vite, që prej fëmijërisë, ndërsa ajo falënderoi publikisht ...

Kim Kardashian mbulohet dhe viziton një kishë në Armeni
Kim Kardashian këto ditë ka qëndruar në Armeni, ndërsa përmes rrjeteve sociale i ka njoftuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan . Në imazhet e fundit, Kim u shfaq e veshur me një fustan të gjatë dhe mbulesë në ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:08
Kim Kardashian këto ditë ka qëndruar në Armeni, ndërsa përmes rrjeteve sociale i ka njoftuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan . Në imazhet e fundit, Kim u shfaq e veshur me një fustan të gjatë dhe mbulesë në ...

Shyhrete Behluli duket si 20-vjeçare në fotografinë e fundit
Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi gjatë pushimeve në Turqi, shkruan lajmi.net. Në këtë imazh, këngëtarja dukej si 20-vjeçare, e veshur me pantallona, këmishë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 21:42
Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi gjatë pushimeve në Turqi, shkruan lajmi.net. Në këtë imazh, këngëtarja dukej si 20-vjeçare, e veshur me pantallona, këmishë ...

Greta Koçi paralajmëron projektin e ri, zbulon detaje
Greta Koçi po kthehet me një projekt të ri. Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram. Kënga e re pritet të vije e vizuelizuar edhe me videoklip dhe mban titullin ‘Për ty po pi’. “Për ty po ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 20:08
Greta Koçi po kthehet me një projekt të ri. Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram. Kënga e re pritet të vije e vizuelizuar edhe me videoklip dhe mban titullin ‘Për ty po pi’. “Për ty po ...

Kush e hëngri Taynan për darkë?
Reperja e mirënjohur kosovare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor. Tayna, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 20:00
Reperja e mirënjohur kosovare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor. Tayna, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka ...

Ava Max falënderon fansat LGBTI, shpallet “artistja më depërtuese e vitit” nga revista më e shitur e këtij komuniteti në Evropë
Këngëtarja e re shqiptare, Ava Max, e cila po shënon suksese të shumta në botë, tashmë krenohet me dy nominime në eventin e madh, MTV EMA 2019. Javën e kaluar u bë e ditur, që ajo ka arritur të nominohet për çmimet ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 12:58
Këngëtarja e re shqiptare, Ava Max, e cila po shënon suksese të shumta në botë, tashmë krenohet me dy nominime në eventin e madh, MTV EMA 2019. Javën e kaluar u bë e ditur, që ajo ka arritur të nominohet për çmimet ...

Ja si i dridh të pasmet mami më seksi në botë (VIDEO)
U vesh veç me robdishan dhe bëri një video. Daphne Joy ka mahnitur ndjekësit e saj me këtë video që e hodhi në Instagram, pasi u paraqit duke vallëzuar . Ndonëse nuk zbuloi shumë nga trupi i saj, prapë se prapë, ...
Lexo | 10-Oct-2019 19:45
U vesh veç me robdishan dhe bëri një video. Daphne Joy ka mahnitur ndjekësit e saj me këtë video që e hodhi në Instagram, pasi u paraqit duke vallëzuar . Ndonëse nuk zbuloi shumë nga trupi i saj, prapë se prapë, ...

Loredana befason të gjithë, dëshmon atësitë në ‘freestyle’
Loredana përveç në trojet shqiptare ka rritur që suksesshëm të depërtoj në tregun ndërkombëtar. Rep-artistja shqiptare e cila ka paralajmërua diçka të re së fundi ka treguar aftësitë edhe në ‘freestyle’, shkruan ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 19:44
Loredana përveç në trojet shqiptare ka rritur që suksesshëm të depërtoj në tregun ndërkombëtar. Rep-artistja shqiptare e cila ka paralajmërua diçka të re së fundi ka treguar aftësitë edhe në ‘freestyle’, shkruan ...

Loredana lë të gjithë pa fjalë, tregon aftësitë në ‘freestyle’
Loredana Zefi është repere shqiptare, fama e së cilës ka kaluar gjithë kufijtë, shkruan . Ajo numëron disa hite në repertorin e saj, ndërsa së fundi po shijon suksesin e albumit të saj të parë. Përmes një postimi në ...
Lajminet | 10-Oct-2019 18:37
Loredana Zefi është repere shqiptare, fama e së cilës ka kaluar gjithë kufijtë, shkruan . Ajo numëron disa hite në repertorin e saj, ndërsa së fundi po shijon suksesin e albumit të saj të parë. Përmes një postimi në ...

Në ndejën e ditëlindjes, Bella puthet në buzë me modelen e njohur
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen e 23-të, meqë rast organizoi festë me miqtë e saj më të mirë, shkruan . Natyrisht që në këtë ndejë nuk mungoi modelja Kendall Jenner, me të cilën Bella Hadid ka marrëdhënie shumë të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 18:37
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen e 23-të, meqë rast organizoi festë me miqtë e saj më të mirë, shkruan . Natyrisht që në këtë ndejë nuk mungoi modelja Kendall Jenner, me të cilën Bella Hadid ka marrëdhënie shumë të ...

Kendall Jenner puth në buzë shoqen e ngushtë për ditëlindje
Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 18:21
Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved