ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 06:10

Cakaj në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun: Shqipëria vazhdon të intensifikojë angazhimet diplomatike dhe forcojë rolin e saj në arenën ndërkombëtare

Cakaj në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun: Shqipëria vazhdon të intensifikojë angazhimet diplomatike dhe forcojë rolin e saj në arenën ndërkombëtare
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:11
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...

Cakaj: Shqipëria vazhdon të intensifikojë angazhimet e saj diplomatike
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 19:44
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...

Gent Cakaj takohet më përfaqësueset e lartë të Mesdheut në Barcelon, ja çfarë diskutojnë
Kryediplomati i Shqipërisë, Gent Cakaj, gjatë të enjtes ka marrë pjesë në Forumin e katërt të Unionit për Mesdheun, u mbajt në Shqipëri. Në ketë forum Cakaj ka thënë se u diskutuar për thellimin e bashkëpunimeve, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 20:31
Kryediplomati i Shqipërisë, Gent Cakaj, gjatë të enjtes ka marrë pjesë në Forumin e katërt të Unionit për Mesdheun, u mbajt në Shqipëri. Në ketë forum Cakaj ka thënë se u diskutuar për thellimin e bashkëpunimeve, ...

Cakaj: Shqipëria vazhdon të intensifikojë angazhimet e saj diplomatike
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...
Medial | 10-Oct-2019 20:00
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...

Cakaj me homologun tunizian: I rëndësishëm bashkëpunimi dhe konsultimet diplomatike
Ministri Gent Cakaj gjatë pjesmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, është takuar me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Ministri në Detyrë Cakaj, u shpreh se takimi ishte ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 13:44
Ministri Gent Cakaj gjatë pjesmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, është takuar me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Ministri në Detyrë Cakaj, u shpreh se takimi ishte ...

Cakaj në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun: Shqipëria vazhdon të intensifikojë angazhimet e saj diplomatike dhe forcojë rolin e saj në arenën ndërkombëtare
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...
Lexo | 10-Oct-2019 19:37
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, në Barcelonë. Fokusi i këtij Forumi ishte konsolidimi i bashkëpunimit euro-mesdhetar në tre ...

Cakaj në Barcelonë: Shqipëria vazhdon të intensifikojë angazhimet e saj diplomatike
Gent Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme në Shqipëri, sot ka qenë në Barcelonë në Forumin e katërt të Unionit për Mesdheun. Cakaj tha se në këtë mbledhje diskutuan përmbajtësisht për konsolidimin e ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 19:36
Gent Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme në Shqipëri, sot ka qenë në Barcelonë në Forumin e katërt të Unionit për Mesdheun. Cakaj tha se në këtë mbledhje diskutuan përmbajtësisht për konsolidimin e ...

Cakaj në Barcelonë: Shqipëria vazhdon të intensifikojë angazhimet e saj diplomatike
Gent Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme në Shqipëri, sot ka qenë në Barcelonë në Forumin e katërt të Unionit për Mesdheun. Cakaj tha se në këtë mbledhje diskutuan përmbajtësisht për konsolidimin e ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 19:29
Gent Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme në Shqipëri, sot ka qenë në Barcelonë në Forumin e katërt të Unionit për Mesdheun. Cakaj tha se në këtë mbledhje diskutuan përmbajtësisht për konsolidimin e ...

Çfarë u fol në takimin e Cakajt me ministrin e Jashtëm të Tunizisë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, gjatë pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, zhvilloi një takim me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui.
Top Channel | 10-Oct-2019 13:17
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, gjatë pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, zhvilloi një takim me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui.

Gent Cakaj takohet me ministrin e jashtëm të Tunizisë, i kërkon njohjën e Kosovës
Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj, është takuar me homologun e tij nga Tunizia Khemaies Jhinaoui. Ky takim ishte në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, shkruan ...
InFokusi | 10-Oct-2019 15:54
Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj, është takuar me homologun e tij nga Tunizia Khemaies Jhinaoui. Ky takim ishte në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, shkruan ...

Gent Cakaj në Tunizi – kërkon njohjen e Kosovës
“Me homologun tunizian nënvizuam rëndësinë e mbajtjes të konsultimeve diplomatike sa më parë dhe përmbylljes të disa marrëveshjeve me ndikim pozitiv në fushën e ekonomisë”. “Shqipëria si kryesuese e Grupit të Kontaktit ...
Lajminet | 10-Oct-2019 15:34
“Me homologun tunizian nënvizuam rëndësinë e mbajtjes të konsultimeve diplomatike sa më parë dhe përmbylljes të disa marrëveshjeve me ndikim pozitiv në fushën e ekonomisë”. “Shqipëria si kryesuese e Grupit të Kontaktit ...

Gent Cakaj në Tunizi – kërkon njohjen e Kosovës
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun. “Me ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 15:06
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun. “Me ...

Cakaj në Tunizi, kërkon njohjen e Republikës së Kosovës
Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Për ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 14:49
Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Për ...

Cakaj takim me homologun tunizian: Me rëndësi marrëveshjet për lehtësi në bashkëpunimin ekonomik
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, gjatë pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, zhvilloi një takim me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 12:42
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, gjatë pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, zhvilloi një takim me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Në ...

Ministri Cakaj takon ministrin e jashtëm të Tunizisë, ja çfarë diskutuan
Postuar: 10/10/2019 - 13:38 Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj ka zhvilluar një takim me homologun e tij tunizian, Khemaies Jhinaoui, me rastin e pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun. ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 13:43
Postuar: 10/10/2019 - 13:38 Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj ka zhvilluar një takim me homologun e tij tunizian, Khemaies Jhinaoui, me rastin e pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun. ...

Cakaj në Tunizi kërkon njohjes e Republikës së Kosovës
Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. ...
Zeri | 10-Oct-2019 13:32
Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. ...

Cakaj me homologun tunizian, diskutohen marrëveshje dypalëshe ekonomike
Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka kërkuar nga Tunizia njohjen e menjëhershme të Kosovës. Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Cakaj ka ...
Lexo | 10-Oct-2019 13:25
Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka kërkuar nga Tunizia njohjen e menjëhershme të Kosovës. Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Cakaj ka ...

Cakaj në Tunizi, kërkon njohjen e Republikës së Kosovës
Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, z. Khemaies Jhinaoui. Për ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 12:42
Në kuadër të pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Tunizisë, z. Khemaies Jhinaoui. Për ...

Cakaj takim me homologun tunizian: Me rëndësi marrëveshjet për lehtësi në bashkëpunimin ekonomik
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, gjatë pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, zhvilloi një takim me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Në ...
Medial | 10-Oct-2019 12:42
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, gjatë pjesëmarrjes në Ministerialin e Forumit Rajonal të Unionit për Mesdheun, zhvilloi një takim me Ministrin e Jashtëm të Tunizisë, Khemaies Jhinaoui. Në ...

Balla mesazh ngushëllimi për sulmin në Gjermani: Qëndrojmë të bashkuar kundër çdo forme anti-semitizmi dhe terrori
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, njëherësh dhe Kryetar i Grupit të Miqësisë Shqipëri-Gjermani, Taulant Balla ka reagur pas sulmit me armë në Sinagogën në Halle të Gjermanisë. Përmes një postimit në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:43
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, njëherësh dhe Kryetar i Grupit të Miqësisë Shqipëri-Gjermani, Taulant Balla ka reagur pas sulmit me armë në Sinagogën në Halle të Gjermanisë. Përmes një postimit në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved