ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 03:29

Sulmi i Ramës ndaj gjyqtarëve e prokurorëve, Shoqata e Unioni: Kërcënim pavarësisë së gjyqësorit

Sulmi i Ramës ndaj gjyqtarëve e prokurorëve, Shoqata e Unioni: Kërcënim pavarësisë së gjyqësorit
Kryeministri Edi Rama dhe të zëvëndësi i tij Erion Braçe kanë vënë në qendër të akuzave sistemin e drejtësisë duke sulmuar ashpër prokurorët dhe gjyqtarët. Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unionit të Gjyqtarëve të ...
ABCNews | 10-Oct-2019 17:40
Kryeministri Edi Rama dhe të zëvëndësi i tij Erion Braçe kanë vënë në qendër të akuzave sistemin e drejtësisë duke sulmuar ashpër prokurorët dhe gjyqtarët. Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unionit të Gjyqtarëve të ...

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Po kërcënohet pavarësia e sistemit
Akuzat e forta të kryeministrit Edi Rama se pjesa më e madhe e gjyqtareve dhe prokuroreve shkelin ligjin ka sjellë reagimin e shoqatave te gjyqtareve. Sipas tyre qëndrimet agresive e të adresuara në kohën e zbatimit të ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 15:54
Akuzat e forta të kryeministrit Edi Rama se pjesa më e madhe e gjyqtareve dhe prokuroreve shkelin ligjin ka sjellë reagimin e shoqatave te gjyqtareve. Sipas tyre qëndrimet agresive e të adresuara në kohën e zbatimit të ...

Fushata e re e Ramës pritet me shqetësim nga shoqatat e gjyqtarëve
Sulmet e fundit të kreut të qeverisë ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve në Shqipëri kritikohen si presion ndaj sistemit gjyqësor dhe në dëm të reformës në drejtësi. Një fushatë e re e kryeministrit Edi Rama kundër ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 18:14
Sulmet e fundit të kreut të qeverisë ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve në Shqipëri kritikohen si presion ndaj sistemit gjyqësor dhe në dëm të reformës në drejtësi. Një fushatë e re e kryeministrit Edi Rama kundër ...

Fushata e re e Ramës pritet me shqetësim nga shoqatat e gjyqtarëve
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Sulmet e fundit të kreut të qeverisë ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve në Shqipëri kritikohen si presion ndaj sistemit ...
Reporter | 10-Oct-2019 16:48
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Sulmet e fundit të kreut të qeverisë ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve në Shqipëri kritikohen si presion ndaj sistemit ...

“Kap ça të kapësh”, gjyqtarët reagojnë ndaj Ramës: Po dëmton reformën në drejtësi, qendrim agresiv
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas deklaratës së ashpër të kryeministrit Edi Rama, i cili nga foltorja e Kuvendit kërkoi shpalljen në kërkim me ligj nga Parlamenti të ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 14:01
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas deklaratës së ashpër të kryeministrit Edi Rama, i cili nga foltorja e Kuvendit kërkoi shpalljen në kërkim me ligj nga Parlamenti të ...

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Po kërcënohet pavarësia e sistemit
Akuzat e forta të kryeministrit Edi Rama se pjesa më e madhe e gjyqtareve dhe prokuroreve shkelin ligjin ka sjellë reagimin e shoqatave te gjyqtareve. Sipas tyre qëndrimet agresive e të adresuara në kohën e zbatimit të ...
Medial | 10-Oct-2019 16:05
Akuzat e forta të kryeministrit Edi Rama se pjesa më e madhe e gjyqtareve dhe prokuroreve shkelin ligjin ka sjellë reagimin e shoqatave te gjyqtareve. Sipas tyre qëndrimet agresive e të adresuara në kohën e zbatimit të ...

Shoqatat e gjyqtarëve, reagim ndaj xanxës së Ramës: nuk jemi KÇK!
Gjyqtarët shqiptare nuk e pranojnë xanxën “KÇK” vënë për ta nga Rama(kap ç’të kapësh), adresuar nha shefi i qeverisë për të gjitha ata njerëz në sistemin e drejtësisë, që sipas tij, të bindur se nuk do e kalojnë ...
Tesheshi | 10-Oct-2019 14:19
Gjyqtarët shqiptare nuk e pranojnë xanxën “KÇK” vënë për ta nga Rama(kap ç’të kapësh), adresuar nha shefi i qeverisë për të gjitha ata njerëz në sistemin e drejtësisë, që sipas tij, të bindur se nuk do e kalojnë ...

Rama i cilësoi si grupi kriminal ‘KÇK’, Unioni i Gjyqtarëve i përgjigjen kryeministrit: Qëndrimet agresive e të adresuara gabim pasoja të dëmshme për Reformën në Drejtësi
Postuar: 10/10/2019 - 14:16 Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 14:19
Postuar: 10/10/2019 - 14:16 Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të ...

Rama i quajti organizata “KÇK”, reagojnë gjyqtarët
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas akuzave publike ndaj tyre prej foltores së Kuvendit nga kryeministri Rama si edhe ministra apo figura të ...
ABCNews | 10-Oct-2019 13:24
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas akuzave publike ndaj tyre prej foltores së Kuvendit nga kryeministri Rama si edhe ministra apo figura të ...

“Kap ça t’kapësh”, Unioni i Gjyqtarëve ragon ndaj Ramës: Qëndrime agresive të adresuara gabim, dëmtojnë reformën
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama, i cili një ditë më parë në parlament foli për një grup gjyqtarësh e prokurorësh, ...
Politiko | 10-Oct-2019 13:14
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama, i cili një ditë më parë në parlament foli për një grup gjyqtarësh e prokurorësh, ...

“Kap ça të kapësh”, gjyqtarët reagojnë ndaj Ramës: Qendrim agresiv, dëmton reformën në drejtësisë
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas deklaratës së ashpër të kryeministrit Edi Rama, i cili në ligjëratën e tij nga foltorja e Kuvendit kërkoi shpalljen në kërkim me ligj ...
Lapsi | 10-Oct-2019 13:04
Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas deklaratës së ashpër të kryeministrit Edi Rama, i cili në ligjëratën e tij nga foltorja e Kuvendit kërkoi shpalljen në kërkim me ligj ...

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Qëndrimet agresive e të adresuara gabim pasoja të dëmshme për reformën në drejtësi. Apeli
Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të Gjyqtarëve të Shqipërisë. Në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 12:23
Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të Gjyqtarëve të Shqipërisë. Në ...

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Qëndrimet agresive e të adresuara gabim pasoja të dëmshme për reformën në drejtësi. Apeli
Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të Gjyqtarëve të Shqipërisë. Në ...
Medial | 10-Oct-2019 12:22
Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të Gjyqtarëve të Shqipërisë. Në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved