ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:48

Kjo është mami e Greta dhe Eni Koçit, cila nga vajzat i ngjan më shumë

Kjo është mami e Greta dhe Eni Koçit, cila nga vajzat i ngjan më shumë
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...
Telegraf | 09-Oct-2019 19:00
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja thotë se ...
Arbresh | 10-Oct-2019 01:19
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja thotë se ...

Njihuni me mamin e Greta dhe Eni Kocit, e na thoni cila nga vajzat i ngjan më shumë!
Përvecse të talentuara, Greta dhe Eni Koci janë dhe dy motra mjaft simpatike, të cilat e kanë tërhequr që në fillim publikun me pamjen e tyre joshëse. Nga do ta kenë marrë vallë këtë bukuri? Eni së fundi ka publikuar ...
Bordo | 09-Oct-2019 20:39
Përvecse të talentuara, Greta dhe Eni Koci janë dhe dy motra mjaft simpatike, të cilat e kanë tërhequr që në fillim publikun me pamjen e tyre joshëse. Nga do ta kenë marrë vallë këtë bukuri? Eni së fundi ka publikuar ...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic.Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 18:45
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic.Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar ...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e ...
Zeri | 09-Oct-2019 17:36
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e ...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja thotë se ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 17:36
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar këngëtarja thotë se ...

Çdo ditë e më shumë po i rriten buzët, Aurela Hoxha thotë se ka hequr dorë nga operacionet plastike
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 17:22
Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic. Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze. Në videon e publikuar ...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta
Ka disa ditë që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë udhëtuar drejt Plavës, nga ku dhe këngëtarja publikonte fotografi të ndryshme, shkruan GazetaBlic. Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një fotografi me nënën, duke ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 16:31
Ka disa ditë që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë udhëtuar drejt Plavës, nga ku dhe këngëtarja publikonte fotografi të ndryshme, shkruan GazetaBlic. Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një fotografi me nënën, duke ...

Njihuni me nënën e Greta dhe Eni Kocit (FOTO)
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 15:33
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...

Fjolla Morina publikon disa sekuenca të këngës së re
Fjolla Morina ka zbuluar një pjesë të këngës së re. Fjolla Morina është duke punuar intenzivisht në studio muzikore për të lansuar projektin e ri. Përmes postimit të fundit, këngëtarja ka zbuluar një pjesë të kësaj ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 15:30
Fjolla Morina ka zbuluar një pjesë të këngës së re. Fjolla Morina është duke punuar intenzivisht në studio muzikore për të lansuar projektin e ri. Përmes postimit të fundit, këngëtarja ka zbuluar një pjesë të kësaj ...

Njihuni me nënën e Greta dhe Eni Kocit
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...
Zeri | 09-Oct-2019 15:26
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...

Kjo është mami e Greta dhe Eni Koçit, cila nga vajzat i ngjan më shumë
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 15:20
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin. ...

Fjolla Morina publikon disa sekuenca të këngës së re
Fjolla Morina është duke punuar intenzivisht në studio muzikore për të lansuar projektin e ri, shkruan . Përmes postimit të fundit, këngëtarja ka zbuluar një pjesë të kësaj kënge, e cila do të publikohet shumë shpejt. ...
Lajminet | 09-Oct-2019 15:10
Fjolla Morina është duke punuar intenzivisht në studio muzikore për të lansuar projektin e ri, shkruan . Përmes postimit të fundit, këngëtarja ka zbuluar një pjesë të kësaj kënge, e cila do të publikohet shumë shpejt. ...

Ja me kë e ka kaluar sot pasditen Nora Istrefi
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, pasditen e sotme e ka kaluar me personin e saj më të dashur, vajzën Renee, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe në të shihet ...
Lajminet | 08-Oct-2019 18:59
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, pasditen e sotme e ka kaluar me personin e saj më të dashur, vajzën Renee, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe në të shihet ...

Gresa i kushton këngë babait
Gresa Behluli së shpejti pritet të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur ka vendosur që përmes këngës të falenderojë babain e saj për gjithë çka ka bërë ai për të. Hajrush Behluli, babai i Gresës ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 14:37
Gresa Behluli së shpejti pritet të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur ka vendosur që përmes këngës të falenderojë babain e saj për gjithë çka ka bërë ai për të. Hajrush Behluli, babai i Gresës ...

Këngëtarja e njohur shqiptare me këngë dedikuar babait
Gresa Behluli së shpejti pritet të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur ka vendosur që përmes këngës të falenderojë babain e saj për gjithë çka ka bërë ai për të. Hajrush Behluli, babai i Gresës ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 13:54
Gresa Behluli së shpejti pritet të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur ka vendosur që përmes këngës të falenderojë babain e saj për gjithë çka ka bërë ai për të. Hajrush Behluli, babai i Gresës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved