ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 10:26

Filmi “Hustlers” mund ta cojë Jennifer Lopez drejt nominimeve Oscar

Filmi “Hustlers” mund ta cojë Jennifer Lopez drejt nominimeve Oscar
Duket se perkushtimi i J.Lo per rolin e saj ne filmin “Hustlers” eshte me te vertete shume impenjativ dhe serioz. Nje burim i afert me J.lo shprehet: “Ky eshte viti i saj me i mire dhe sipas saj e gjithe puna dhe ...
ikub.al | 10-Oct-2019 13:01
Duket se perkushtimi i J.Lo per rolin e saj ne filmin “Hustlers” eshte me te vertete shume impenjativ dhe serioz. Nje burim i afert me J.lo shprehet: “Ky eshte viti i saj me i mire dhe sipas saj e gjithe puna dhe ...

Këtë foto të Jennifer Lopez më mirë të mos e kishim parë
Por mesa duket, edhe ne kete rast vlen shprehja e njohur, “paraqitja shpesh edhe genjen”, pasi sapo zbuluam se edhe Jennifer eshte nje prej nesh. Mosha ka lene gjurme edhe tek ajo. Dhe kete madje na e tregon vete DIV-a, ...
ikub.al | 09-Oct-2019 13:55
Por mesa duket, edhe ne kete rast vlen shprehja e njohur, “paraqitja shpesh edhe genjen”, pasi sapo zbuluam se edhe Jennifer eshte nje prej nesh. Mosha ka lene gjurme edhe tek ajo. Dhe kete madje na e tregon vete DIV-a, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved