ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 01:03

Fifi tregon momentet stresuese të jetës së saj: Mami nisi të qante

Fifi tregon momentet stresuese të jetës së saj: Mami nisi të qante
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulën, Fifi ka treguar eksperiencën e saj për humbjen e peshës. Ajo tregoi se si nga puna dhe mënyra e jetesës së çrregullt që po bënte, e bëri atë të merrte 20 kilogramë brenda 3 ...
Politiko | 10-Oct-2019 22:41
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulën, Fifi ka treguar eksperiencën e saj për humbjen e peshës. Ajo tregoi se si nga puna dhe mënyra e jetesës së çrregullt që po bënte, e bëri atë të merrte 20 kilogramë brenda 3 ...

Xhensila Pere kërkon të largojë nga ekrani Eliona Pitarkën: ‘Është kot, pa lidhje!’
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa në ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 22:16
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa në ...

Morena Taraku thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme
Fifi ka bërë një ndryshim në pamje së fundmi duke rënë shumë nga pesha e duke u shfaqur më në formë se kurrë. Këngëtarja ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë. ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 21:20
Fifi ka bërë një ndryshim në pamje së fundmi duke rënë shumë nga pesha e duke u shfaqur më në formë se kurrë. Këngëtarja ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë. ...

Morena thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme (FOTO)
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa në ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 21:11
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa në ...

Morena thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa në ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 20:16
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa në ...

Dikur 95 kilogramë, Fifi tregon si e ka vuajtur shtimin në peshë
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi , ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë, proces që ka nisur muaj më parë dhe është ende duke vijuar.
Top Channel | 10-Oct-2019 17:54
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi , ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë, proces që ka nisur muaj më parë dhe është ende duke vijuar.

Morena thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa ...
Zeri | 10-Oct-2019 20:15
Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar në Stamboll se sa ...

Në super formë si Armina Mevlani? Blogerja zbulon dietën që bën mrekulli
E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, blogerja e njohur Armina Mevlani foli për udhëtimet e shpeshta të punës, planet e dasmës, por nuk ngurroi të tregonte edhe disa sekrete që e ndihmojnë të duket gjithnjë ...
Top Channel | 10-Oct-2019 17:33
E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, blogerja e njohur Armina Mevlani foli për udhëtimet e shpeshta të punës, planet e dasmës, por nuk ngurroi të tregonte edhe disa sekrete që e ndihmojnë të duket gjithnjë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved