ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:57

Beyonce. 38 vjeçarja di të shpërfaqë hiret...

Beyonce. 38 vjeçarja di të shpërfaqë hiret...
Me nje veshje qe tregonte me se miri format e saj te kolme, me nje dekolte te ekzagjeruar dhe mini, ajo duket teper seksi dhe ne forme. Por ajo nuk eshte ndalur ketu. Ne Instagram ajo ka postuar foto te veçanta te ...
ikub.al | 10-Oct-2019 11:50
Me nje veshje qe tregonte me se miri format e saj te kolme, me nje dekolte te ekzagjeruar dhe mini, ajo duket teper seksi dhe ne forme. Por ajo nuk eshte ndalur ketu. Ne Instagram ajo ka postuar foto te veçanta te ...

FOTO/ Ilda Beleri tërbon rrjetin veç me peshqir
Pas problemeve me punë, ka ardhur me një imazh seksi. Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara. Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë ...
Lexo | 10-Oct-2019 21:43
Pas problemeve me punë, ka ardhur me një imazh seksi. Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara. Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë ...

Në hamam vetëm me peshqir/ Ilda Bejleri “torturon” ndjekësit (FOTO)
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri është një ndër femrat më të komentuara. Ajo arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj skenike dhe jo vetëm. Së fundmi, bukuroshja ka hapur edhe një biznes, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:04
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri është një ndër femrat më të komentuara. Ajo arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj skenike dhe jo vetëm. Së fundmi, bukuroshja ka hapur edhe një biznes, ...

Enca bën eksperimente me filtera të Instagramit
Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar se cilët janë filterat e saj të preferuar në Instagram E njohur më shumë për format e saj të kolme dhe seksi, këngëtarja Enca Haxhiu e ka zakon që të përdorë shumë filtera në rrjetin ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 09:49
Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar se cilët janë filterat e saj të preferuar në Instagram E njohur më shumë për format e saj të kolme dhe seksi, këngëtarja Enca Haxhiu e ka zakon që të përdorë shumë filtera në rrjetin ...

Ilda Bejleri vazhdon të shfaqet seksi në rrjete sociale
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara, shkruan . Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo ...
Lajminet | 09-Oct-2019 23:00
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara, shkruan . Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo ...

Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit
Luana Vjollca nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është. Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet......
Zeri | 09-Oct-2019 21:03
Luana Vjollca nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është. Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet......

Enca zbulon disa filtera të ri
Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar se cilët janë filterat e saj të preferuar në Instagram E njohur më shumë për format e saj të kolme dhe seksi, këngëtarja Enca Haxhiu e ka zakon që të përdorë shumë filtera në rrjetin ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 20:49
Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar se cilët janë filterat e saj të preferuar në Instagram E njohur më shumë për format e saj të kolme dhe seksi, këngëtarja Enca Haxhiu e ka zakon që të përdorë shumë filtera në rrjetin ...

Rasheli kishte munguar por tani kthehet duke u zbërthyer dhe treguar gjoksin (FOTO)
Rashel Kolaneci na ka munguar me foto seksi. Por, për gjithë ndjekësit e saj, Rashel Kolaneci ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilën i ka mahnitur ata, shkruan Syri Kosova. Bukuroshja shqiptare siç duket ka ...
Lexo | 09-Oct-2019 18:24
Rashel Kolaneci na ka munguar me foto seksi. Por, për gjithë ndjekësit e saj, Rashel Kolaneci ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilën i ka mahnitur ata, shkruan Syri Kosova. Bukuroshja shqiptare siç duket ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved