ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:37

Mediat në Maqedoninë e Veriut: Gjendja shëndetësore e Katica Janevës është shumë e rëndë

Mediat në Maqedoninë e Veriut: Gjendja shëndetësore e Katica Janevës është shumë e rëndë
MAQEDONIA Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva, për shkak të gjendjes shëndetësore ka kërkuar vazhdimisht trajtim mjekësor, ndërsa autoritetet thonë se ajo do të trajtohet përfundimisht në klinikën “Zhan Mitrev”. ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 16:18
MAQEDONIA Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva, për shkak të gjendjes shëndetësore ka kërkuar vazhdimisht trajtim mjekësor, ndërsa autoritetet thonë se ajo do të trajtohet përfundimisht në klinikën “Zhan Mitrev”. ...

E përfshirë në zhvatje, ish-prokurores së lartë të Maqedonisë së Veriut i ndodh ajo që nuk pritej
Postuar: 10/10/2019 - 17:27 Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor. Irena Frçkovska, avokatja e saj theksoi ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 17:29
Postuar: 10/10/2019 - 17:27 Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor. Irena Frçkovska, avokatja e saj theksoi ...

Katica Janeva në Klinikën e “Zhan Mitrevit”, ja nga çka është në rrezik?
Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për MIA-n avokatja e saj Irena ...
Ina-Online | 10-Oct-2019 16:42
Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për MIA-n avokatja e saj Irena ...

Truprojat e gruas së Erdoganit, futen me armë në lokal dhe përplasen me serbët
Gjatë vizitës së bashkëshortes së presidentit turk, Emine Erdogan, dje në ambasadën turke, pati një keqkuptim në një kafene aty pranë mes sigurimit të zonjës së parë turke dhe personave që ishin të pranishëm aty. ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 15:42
Gjatë vizitës së bashkëshortes së presidentit turk, Emine Erdogan, dje në ambasadën turke, pati një keqkuptim në një kafene aty pranë mes sigurimit të zonjës së parë turke dhe personave që ishin të pranishëm aty. ...

Katica Janeva është në gjendje të keqe shëndetësore
Ish-kryeprokurorja Speciale e cila ndodhet në paraburgim si e dyshuara e tretë për rastin “Reket”, sot do të dërgohet në Spitalin e kardiologjisë. Irena Frçkoska për TV21, tha se i është nënshtruar një kontrolle ...
Flaka | 10-Oct-2019 15:28
Ish-kryeprokurorja Speciale e cila ndodhet në paraburgim si e dyshuara e tretë për rastin “Reket”, sot do të dërgohet në Spitalin e kardiologjisë. Irena Frçkoska për TV21, tha se i është nënshtruar një kontrolle ...

Janeva shtrohet në “Zhan Mitrev”, dyshojnë për gjendje para infarktit
Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për MIA-n avokatja e saj Irena ...
Shenja | 10-Oct-2019 15:21
Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për MIA-n avokatja e saj Irena ...

Janeva shtrohet në “Zhan Mitrev”, dyshojnë për gjendje para infarktit
Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për MEDIAL-n avokatja e saj Irena ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 15:02
Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për MEDIAL-n avokatja e saj Irena ...

Janeva shtrohet në “Zhan Mitrev”, dyshojnë për gjendje para infarktit
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për ...
Medial | 10-Oct-2019 14:52
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për ...

Katica Janeva nuk ndjehet mirë, do të kryejë kontroll në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva, e cila është në paraburgim, mori dje një takikardi të rëndë dhe administrata e burgut ka vlerësuar që ajo duhet të ekzaminohet sot kardiologjikisht, një shërbim jo i disponueshëm ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 14:40
Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva, e cila është në paraburgim, mori dje një takikardi të rëndë dhe administrata e burgut ka vlerësuar që ajo duhet të ekzaminohet sot kardiologjikisht, një shërbim jo i disponueshëm ...

Janeva e sëmurë, do të qëndrojë për trajtim në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 14:36
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...

Janeva do të mbahet për trajtim në klinikën “Zhan Mitrev”
Shkup, 10 tetor – Ish-kryeprokurorja special , Katica Janeva do të mbahet për kurim mjekësor në Klinikën “Zhan Mitrev”, mëson Telma, përcjellë KOHA. Me kërkesë të saj , ajo mëngjesin e së enjtes nga burgu hetues i ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 14:30
Shkup, 10 tetor – Ish-kryeprokurorja special , Katica Janeva do të mbahet për kurim mjekësor në Klinikën “Zhan Mitrev”, mëson Telma, përcjellë KOHA. Me kërkesë të saj , ajo mëngjesin e së enjtes nga burgu hetues i ...

Katica Janeva e sëmurë, do të qëndrojë për trajtim në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 14:23
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...

Janeva del nga burgu për kontroll mjekësor
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 12:33
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...

Janeva do të kryejë ekzaminim kardiologjik në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për MEDIAL-n avokatja e saj, Irena ...
Televizioni Koha | 10-Oct-2019 13:24
Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për MEDIAL-n avokatja e saj, Irena ...

Janeva do të dërgohet në spital për kontroll
Ish prokurorja speciale Katica Janeva sot nga burgu i Shutkës do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”, ku do të ketë kontroll kardiologjik. Për MIA këtë e ka konfirmuar avokatja e saj, Irena Fërçkovska. Sipas avokatëve ...
Shenja | 10-Oct-2019 12:49
Ish prokurorja speciale Katica Janeva sot nga burgu i Shutkës do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”, ku do të ketë kontroll kardiologjik. Për MIA këtë e ka konfirmuar avokatja e saj, Irena Fërçkovska. Sipas avokatëve ...

Janeva do të kryejë ekzaminim kardiologjik në klinikën “Zhan Mitrev”
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për ...
Medial | 10-Oct-2019 12:48
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për ...

Janeva del nga burgi për kontroll mjekësor
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...
Arbresh | 10-Oct-2019 12:41
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...

Katica Janeva përfundon në spital
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot ka përfunduar në klinikën private “Zhan Mitrev”. Irena ...
Albportali | 10-Oct-2019 12:15
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot ka përfunduar në klinikën private “Zhan Mitrev”. Irena ...

Katica Janeva e sëmurë, ja në cilin spital do të dërgohet me urgjencë
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot përfundimisht do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”. Irena ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 12:08
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot përfundimisht do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”. Irena ...

Ish kryeprokurorja speciale Janeva, nga burgu i Shutkës përfundon në spital
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot ka përfunduar në klinikën private “Zhan Mitrev”. Irena ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 11:35
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot ka përfunduar në klinikën private “Zhan Mitrev”. Irena ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved